PDA

View Full Version : سوال: راهي براي آوردن برنامه MS Word توي WinForm

abook.100
سه شنبه 06 دی 1390, 17:02 عصر
سلام به همه برنامه نويسا و اساتيد محترم:
چندتا سوال داشتم و ميدونم كه سوال خيلي از برنامه نويس هاست كه تاحالا بدون جواب مونده:
كلي تو سايت همينطور توي وب گشتم تا شايد راهي براي آوردن برنامه MS Word توي WinForm باشه ولي چند تا مشكل هست:
1- يا استفاده از كامپننت ها رو پيشنهاد ميدادن كه رجيستر نشده هستن . كه خود همين باعث ميشد عملا نشه ازش استفاده كرد و فقط حسرتش رو بخوريم .
2- يااينكه از توابع API استفاده شده بود كه متدهاش خيلي كم و در دسترس نبود .

با توجه به اين مشكلات :
1- آيا كامپوننتي كه نياز به فعال سازي نداشته باشه و بي دردسر باشه رو دوستان ميشناسن كه بهم معرفي كنن ؟
2- آيا خود VS 2010 با اين بزرگيش اين قابليت رو نداره كه بدون استفاده از كامپوننت و توابع API برنامه ورد رو توي فرم باز كنه ؟
3- آيا Microsoft فكري - چيزي يا كامپوننتي براي اينكار داره ؟ (البته چيزي كه احتياج به رجيستر و كرك و سريال نداشته باشه)

mehdi.mousavi
شنبه 10 دی 1390, 13:31 عصر
سلام.
از اونجاییکه OLE Container ای برای اینکار در Visual Studio وجود نداره (و البته Ms-Word برای این ساخته نشده که بخواد تو دل فرم های دیگه Embed بشه)، به همین دلیل هستش که شما راه سر راستی برای انجام اینکار پیدا نمی کنید. برای رفع مشکل، می تونید از Web Browser Control برای Host کردن MS Office استفاده کنید. این مقاله (http://support.microsoft.com/kb/304662) نحوه انجام این کار رو به شما نشون میده (البته در C#‎ که طبیعتا، تبدلیش به VB.NET کار پیچیده ای نیست).

موفق باشید.

abook.100
جمعه 05 اسفند 1390, 20:18 عصر
سلام.
از اونجاییکه OLE Container ای برای اینکار در Visual Studio وجود نداره (و البته Ms-Word برای این ساخته نشده که بخواد تو دل فرم های دیگه Embed بشه)، به همین دلیل هستش که شما راه سر راستی برای انجام اینکار پیدا نمی کنید. برای رفع مشکل، می تونید از Web Browser Control برای Host کردن MS Office استفاده کنید. این مقاله (http://support.microsoft.com/kb/304662) نحوه انجام این کار رو به شما نشون میده (البته در C#‎ که طبیعتا، تبدلیش به VB.NET کار پیچیده ای نیست).

موفق باشید.

سلام مهندس
تشكر كه اين مقاله رو معرفي كردين
والا فكر كنم كه اول بايد يه DLL رو ايمپورت كنم (AxSHDocVw.dll)
ولي نميدونم از كجا گيرش بيارم . انگليسيم هم زياد خوب نيست .
اگه ممكنه خودتون يه مثال كوچولو با همين Web Browser Control برام بزاريد
باتشكر فراوان

shadi khanum
شنبه 13 اسفند 1390, 09:10 صبح
دوست عزیز نمیدونم bussiness برنامتون چیه و دقیقا چی از word میخواید ولی یه نگاهی به Visual Studio Tools For Office بنداز. شاید به دردت بخوره
موفق باشی

klinton
شنبه 13 اسفند 1390, 14:08 عصر
جواب شما کامپوننت EDraw Office هست

mp_mp353
شنبه 13 اسفند 1390, 21:58 عصر
داخل خود ویژوال استودیو کامپوننت برای این کار هست تازه برای سایر هم داره حتی برای PDF و .. کافیه به برنامه اضافش کنید.

abook.100
یک شنبه 14 اسفند 1390, 22:53 عصر
دوست عزیز نمیدونم bussiness برنامتون چیه و دقیقا چی از word میخواید ولی یه نگاهی به Visual Studio Tools For Office بنداز. شاید به دردت بخوره
موفق باشی

خیلی ساده
برای یه برنامه دبیرخانه که در حال نوشتنش هستم میخام MS Word رو توی فرم بیارم
اینکار شده و نمونش رو هم دیدم
ولی متاسفانه نمیدونم چطور ..

abook.100
یک شنبه 14 اسفند 1390, 23:00 عصر
جواب شما کامپوننت EDraw Office هست
بله این کامپوننت چیز خوب و کاملیه ولی..
1- اول اینکه باید خریده بشه ( و قیمتش اینطور که سوال کردم یک و نیم میلیون تومانه)
2- کرکش رو هم ندارم
3- و اینکه بالاخره این یه کامپوننته
فکر کنم همونطور که آقای موسوی گفتتن خود VS این قابلیت رو داره ولی نمیدونم چطور ، کسی هم که یه نمونه کوچیک نمیذاره ما ببینیم چی هست

abook.100
یک شنبه 14 اسفند 1390, 23:04 عصر
داخل خود ویژوال استودیو کامپوننت برای این کار هست تازه برای سایر هم داره حتی برای PDF و .. کافیه به برنامه اضافش کنید.
سلام دوست عزیز
خب خداخیرت بده یه توضیحی ، یه مثالی ، یه نمونه ای بذار
که ببینیم چطور میشه اینکار رو کرد .
اسم این کامپوننت چیه ؟
باتشکر .

shadi khanum
دوشنبه 15 اسفند 1390, 07:49 صبح
خیلی ساده
برای یه برنامه دبیرخانه که در حال نوشتنش هستم میخام MS Word رو توی فرم بیارم
اینکار شده و نمونش رو هم دیدم
ولی متاسفانه نمیدونم چطور ..
پس همون VIsual Studio Tools For Ofiice که گفتم به دردتون میخوره.. کلا خود VS یه نوع پروژه داره به اسم word Application موقع new کردن پروژه جدید میتونی از اون نوع new کنی

abook.100
چهارشنبه 17 اسفند 1390, 12:55 عصر
پس همون VIsual Studio Tools For Ofiice که گفتم به دردتون میخوره.. کلا خود VS یه نوع پروژه داره به اسم word Application موقع new کردن پروژه جدید میتونی از اون نوع new کنی
سلام
این VIsual Studio Tools For Ofiice کجای VS قرار داره ؟
موقع New Project کردن یا باید از رفرنس ها فراخونی بشه؟
در موقع New ProJect کردن از زیر منوی Office این گزینه ها هست:
1- Word 2010 Document
2- Word 2010 Template
3- Word 2010 Add-in
ولی این گزینه word Application وجود نداره.
میشه یه نمونه بذارین.
باتشکر

abook.100
پنج شنبه 18 اسفند 1390, 22:23 عصر
واقعاً بين اين همه استاد و مهندس فعال اين سايت كسي نيست يه مثالي بزنه يا يه راهنمايي بكنه...

alimanam
جمعه 19 اسفند 1390, 14:38 عصر
با سلام

میتونین از کامپونت Ultra Office Control استفاده کنین که ک.ر.ک اش هم زیاده من قبلاً ازش استفاده کردم به خوبی این کار رو انجام میدم . نمونه کد هم به زبان های مختلف داره . بوسیله این برنامه (http://manamsoft.ugig.ir/download/Manam-Crack-Planet.rar) میتونین لینکش رو پیدا کنین . در کادر مورد نظر 87233324-92734-2394 را وارد کنید .

موفـــــق باشید./

abook.100
دوشنبه 22 اسفند 1390, 14:56 عصر
سلام آقای علی دخیل زاده ، همشهری عزیز
خیلی ممنون که این کامپوننت رو معرفی کردین و هم ک.ر.ک اش
فکر کنم دیگه مجبورم برای برنامه ام از همین کامپوننت استفاده کنم .
ولی دلم میخاست تا اونجایی که ممکنه از امکانات خود VS استفاده کنم .
لطفاً اگر اطلاعاتی در مورد ابزارهای خود VS برای همین موضوع دارین ، بگین .
سپاسگذارم.

alimanam
دوشنبه 22 اسفند 1390, 22:58 عصر
با سلام

باعث خوشبختی من هستش عزیز . فایل ضمیمه هم کد خوبیه واسه یادگیری البته نمیدونم به دردتون میخوره یا نه .

موفـــــق باشید./

Hossis
دوشنبه 15 دی 1393, 03:08 صبح
با سلام

میتونین از کامپونت Ultra Office Control استفاده کنین که ک.ر.ک اش هم زیاده من قبلاً ازش استفاده کردم به خوبی این کار رو انجام میدم . نمونه کد هم به زبان های مختلف داره . بوسیله این برنامه (http://manamsoft.ugig.ir/download/Manam-Crack-Planet.rar) میتونین لینکش رو پیدا کنین . در کادر مورد نظر 87233324-92734-2394 را وارد کنید .

موفـــــق باشید./
سلام دوست عزیز
این کنترل که من خیلی لازمش دارم تو اینترنت پیدا نمیشه
لینکی هم که شما داده بودید کار نمی کنه

Hossis
دوشنبه 15 دی 1393, 04:11 صبح
سلام دوست عزیز
این کنترل که من خیلی لازمش دارم تو اینترنت پیدا نمیشه
لینکی هم که شما داده بودید کار نمی کنه

swallow.pa
جمعه 19 دی 1393, 18:59 عصر
ايا با استفاده از كامپونت بالا ميشه اتوماسيون اداري درست ك