PDA

View Full Version : سوال: نحوه ی استفاده از درگاه زرین پال در اسکریپت

payamka
چهارشنبه 07 دی 1390, 01:10 صبح
سلام
سايت زرين پال دو نوع سرويس داره يکي پرداخت آسان و اون يکي درگاه پرداخت.کسي ميدونه فرق اين دوتا چيه؟

لطفا نحوه ي استفاده از درگاه پرداخت رو براي يه اسکريپت به طور کامل با توضيح بنويسيد.
با تشکر

محمد شهرکی
شنبه 06 خرداد 1391, 00:10 صبح
دوستان اگه محبت کنند در این رابطه توضیح بدن خیلی ممنون میشم

p30_code
یک شنبه 07 خرداد 1391, 18:13 عصر
آقا کسی نیست این مشکل رو بر طرف کنه این عزیزانی که مدعی برنامه نویسی هستن این تاپیک خیلی وقته به وجود آمده اما کسی راهنمایی نکرده !!!!!

us1234
یک شنبه 07 خرداد 1391, 19:06 عصر
دوست عزیز پرداخت آسان اطلاعات را پست میکند یعنی قبل از عمل انتقال به دروازه زرین پال باید یکسری اینپوت به صورت مخفی بسازید که فرمت و نام های آنها را هم زرین پال مشخص میکنه ولی توی پرداخت با مرچانت اطلاعات از طریق سواپ (soap) یا نا سواپ (nusoap) ارسال می شود
ولی در جفت حالات برگشت یکسری اطلاعات پست میشود که شما باید بگیرید و با سواپ یا نا سواپ صحت آنها را تست کنی
در ضمن من برای درگاه پارس پال کار میکنم امکانات خیلی بهتری از زرین پال داره و پورسانتشم 1 درصده قصد تبلیغ ندارم ولی انتخاب با شماست parspal.com

mahmood.ariaee
سه شنبه 21 شهریور 1391, 23:28 عصر
با سلام
کسی هست کمک فوری لازم دارم
من درگاه پارس پال رو نصب کردم ولی با پیغام 92751روبرو میشوم درضمن وقتی که میخواهم تست خرید انجام دهم با این مشکل مواجه هستم لطفا کمک کنید .با تشکر

aliblue
سه شنبه 25 مهر 1391, 14:56 عصر
اصلا این زرین پال و پارس پال چه مزیتی نسبت به خود بانک ها مثل پرداخت بانک ملت دارند؟آیا استفاده ازشون ساده تره؟یا اینکه توی زرین پال میشه افراد حقیقی هم عضو بشن؟