PDA

View Full Version : سوال: نیاز به ساخت برنامه مدیریت کافی نت در سطح کرنل هست ؟

farhaddl
چهارشنبه 07 دی 1390, 17:51 عصر
سلام
دارم برنامه مدیریت کافی نت مینویسم آیا نیاز به نوشتن این برنامه در سطح کرنل هست به دلایلی زیر :
- برای مدیریت و کنترل بهتر برنامه ها و دسترسی بیشتر؟
- برای سازگاری بهتر با آنتی ویروسها؟
- اگه این برنامه سطح کرنل باشه باز تغییراتی که توسط برنامه اعمال میشه باز توسط Deep freez این تغییرات هنگام شروع مجدد ویندوز برگشت داده میشه؟
در کل دلفی برای اینکار مناسبه یا زبان دیگری رو پیشنهاد میکنید؟
از اینکه نظرتون رو بگین خوشحال میشم.

hector2000
چهارشنبه 07 دی 1390, 20:10 عصر
با سلام
دوست من بنده به هیچ عنوان قصد جسارت و یا ایجاد خللی در نوشتن این برنامه را ندارم ولی به عنوان یک دوست می خواهم با شما درد و دل کنم:
نوشتن برنامه مدیریت کافی نت و گیم نت برنامه ای است پر دردسر و بسیار زمانبر.باید حواستون به خیلی از مولفه ها و موارد باشه تا برنامه خوبی از اب در بیاید(بحث دیباگینگش بسیار سخت است)
بگذارید مثالی برایتان بزنم:می دانید اسکریپت این سایت چیست؟وی بولتین است که با php نوشته شده
به نظرت مدیران این سایت توانایی نوشتن یک فاروم را نداشتند؟حتما داشتند ولی ترجیح دادند از برنامه نوشته شده استفاده کنند و مغز خودشان را درگیر مولفه های بسیار زیاد نوشتن یک فاروم نکنند(به نظرم این یک تفکر درست است)چون یک تیم خبره قبلا مخشان را تیلیت کردن و کلی بدبختی کشیدند تا توانستند وی بولتین را بسازند و توسعه اش دهند
از نظر من با وجود نرم افزاری مثل akinsoft cafee plus که بهترین برنامه مدیریت کافی نت و گیم نت در دنیا است،بهتر است وقت خود را صرف نوشتن برنامه هایی بکنید که تا کنون نوشته نشده و یا کمتر به ان بها داده شده.توانایی و قدرت و امکانات بسیار زیاد این برنامه غیر قابل تصور است و زحمت بسیار زیادی برای ان کشیده شده است
امیدوارم حرفهای من باعث ناراحتی شما نشده باشند
ارزوی موفقیت برایتان دارم

Mask
چهارشنبه 07 دی 1390, 21:24 عصر
با عرض سلام
بنده یه برنامه مدیریت ،حدود 4 ساله پیش شروع به نوشتنش کردم.
به قوله دوستمون این نوع برنامه ها از نوع برنامه های پردردسر و سود کم هست.
با اینکه تا حالا دهها نسخه ازش فروختم.تازه بعد حدود چهار سال یه مقدار کامل شده.
پیش نهاد میکنم اگه مایل به نوشتن این نوع برنامه ها هستی.
پیام خصوصی به من بده تا چنتا راهنمایی عالی بهت بکنم. تا بفهمی باید چیکار کنی.
تمام مشکلاتی که شما فکر کردی و چند صد مشکل دیگه که اصلا فعلا به خاطرت نمیاد ، برات پیش میاد.
که بنده بنا به اجبار و تعهد به مشتری هام همشون رو حل کردم.
موفق باشید.

farhaddl
چهارشنبه 07 دی 1390, 22:01 عصر
با سلام
دوست من بنده به هیچ عنوان قصد جسارت و یا ایجاد خللی در نوشتن این برنامه را ندارم ولی به عنوان یک دوست می خواهم با شما درد و دل کنم:
نوشتن برنامه مدیریت کافی نت و گیم نت برنامه ای است پر دردسر و بسیار زمانبر.باید حواستون به خیلی از مولفه ها و موارد باشه تا برنامه خوبی از اب در بیاید(بحث دیباگینگش بسیار سخت است)
بگذارید مثالی برایتان بزنم:می دانید اسکریپت این سایت چیست؟وی بولتین است که با php نوشته شده
به نظرت مدیران این سایت توانایی نوشتن یک فاروم را نداشتند؟حتما داشتند ولی ترجیح دادند از برنامه نوشته شده استفاده کنند و مغز خودشان را درگیر مولفه های بسیار زیاد نوشتن یک فاروم نکنند(به نظرم این یک تفکر درست است)چون یک تیم خبره قبلا مخشان را تیلیت کردن و کلی بدبختی کشیدند تا توانستند وی بولتین را بسازند و توسعه اش دهند
از نظر من با وجود نرم افزاری مثل akinsoft cafee plus که بهترین برنامه مدیریت کافی نت و گیم نت در دنیا است،بهتر است وقت خود را صرف نوشتن برنامه هایی بکنید که تا کنون نوشته نشده و یا کمتر به ان بها داده شده.توانایی و قدرت و امکانات بسیار زیاد این برنامه غیر قابل تصور است و زحمت بسیار زیادی برای ان کشیده شده است
امیدوارم حرفهای من باعث ناراحتی شما نشده باشند
ارزوی موفقیت برایتان دارم
نه برای چی از گفته های شما ناراحت بشم مخصوصا وقتی یکی به عنوان دوست این حرفها رو بهم بزنه.
اینکه چرا میخوام خودم این برنامه رو بنویسم و به برنامه های حاضر اکتفا نمیکنم چون اکثر این برنامه ها مخصوصا برنامه های ایرانی که اسم نمیبرم دیدم مشکل دارن برای مثال وقتی کاربر درخواست آزاد کردن دانلود رو به سرور درخواست میکنه اگه تعداد این درخواست دوتا پشت سرهم باشه حتی با فاصله کوتاه سیستم سرور هنگ میکنه تا حدی که مدیریت رو مجبور به ریستارت سیستم سرور میکنه (تا یکی از کاربران به مشکل برنخوره و اطلاع نده سعی به رفع مشکل نمیکنن در صورتی که عیب های برنامه رو میدونن) ظاهر برنامه که دیگه هیچی نگم بهتره در کل اکثرا سعی میکنن یک چیزی رو سرهم کنن و بفروشن حالا اینکه برنامه کامل و به صورت بی نقص باشه رو میگن بیخیال من روی سخنم فقط با اون دسته کسانی است که بدین شکل عمل میکنن.
ارتون تشکر میکنم بابت راهنماییهاتون.
منم برای شما آرزوی موفقیت دارم.

با عرض سلام
بنده یه برنامه مدیریت ،حدود 4 ساله پیش شروع به نوشتنش کردم.
به قوله دوستمون این نوع برنامه ها از نوع برنامه های پردردسر و سود کم هست.
با اینکه تا حالا دهها نسخه ازش فروختم.تازه بعد حدود چهار سال یه مقدار کامل شده.
پیش نهاد میکنم اگه مایل به نوشتن این نوع برنامه ها هستی.
پیام خصوصی به من بده تا چنتا راهنمایی عالی بهت بکنم. تا بفهمی باید چیکار کنی.
تمام مشکلاتی که شما فکر کردی و چند صد مشکل دیگه که اصلا فعلا به خاطرت نمیاد ، برات پیش میاد.
که بنده بنا به اجبار و تعهد به مشتری هام همشون رو حل کردم.
موفق باشید.
4 سال چقدر طولانی برام جالب شد که چرا اینهمه مدت حتما بهتون پ.خ میدم تا راجبش باهاتون صحبت کنم مخصوصا چون خودتون در این زمینه فعالیت داشتین و تخصصش رو دارین.