PDA

View Full Version : سوال: باز کردن فرم از روی لیست

michkadol
چهارشنبه 07 دی 1390, 19:34 عصر
با سلام در نمونه زیر هنگامی که از لیست انتخاب و میخواهی در فرم دیگه ویرایش کنی خطا میده میشه دوستان کدها رو بررسی کنن و بگن خطا در چیه؟!!!!؟؟!!!!؟؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 08 دی 1390, 01:09 صبح
شما DataType مربوط به فیلد Row را Text انتخاب کرده اید اگر آنرا Number کنید ویا در جمله بالا Row را داخل کوتیشن بگذارید باید درست شود. درضمن استفاده از نامهایی که جزو خصوصیت اشیا هستند مانند name کمی مشکل آفرین است بهتراست آنرا عوض کنید . در ضمن دسترسی به اشیا فرم با استفاده از حالت Form_moshakhasatEdit1 ، لازمه اش اینست که خصوصیت HasModule فرم Yes باشد

michkadol
پنج شنبه 08 دی 1390, 12:32 عصر
شما DataType مربوط به فیلد Row را Text انتخاب کرده اید اگر آنرا Number کنید ویا در جمله بالا Row را داخل کوتیشن بگذارید باید درست شود. درضمن استفاده از نامهایی که جزو خصوصیت اشیا هستند مانند name کمی مشکل آفرین است بهتراست آنرا عوض کنید . در ضمن دسترسی به اشیا فرم با استفاده از حالت Form_moshakhasatEdit1 ، لازمه اش اینست که خصوصیت HasModule فرم Yes باشد

با تشکر از لطفتون دوست عزیز
1- من نمیتونم data typeفیلد row رو عوض کنم
پس از راه حل دوم شما استفاده کردم (Row را داخل کوتیشن ) اما باز هم جواب نداد
لطفا رو نمونه اصلاح نمایید
2- حال اگه درست شد و فرم edit باز شد با چه دستوری میشه اطلاعات را edit و update کرد؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 08 دی 1390, 20:27 عصر
تغییرات انجام شد

michkadol
شنبه 10 دی 1390, 10:08 صبح
با تشکر از اقای امیری
فقط ،،، تو فرم ویرایش که به صورت unbound هستش، دکمه save رو که میفشارم اطلاعات اپدیت نمیشه؟
مشکل از کجای برنامه است؟!؟!؟!؟!؟!؟

michkadol
شنبه 10 دی 1390, 12:30 عصر
دوستان کمک!!

Abbas Amiri
شنبه 10 دی 1390, 18:42 عصر
با سلام ، بعد از سه سال عضویت در این سایت باید اطلاعاتتان بیشتر ازاین ها باشد .

michkadol
شنبه 10 دی 1390, 19:48 عصر
امیری جون ممنون
سه سال پیش تو این سایت توپ عضو شدم
ولی از میادین دور بودم
الان چندیه که برگشتم
باز هم ممنون که وقتت رواسم گذاشتی
موفق باشی