PDA

View Full Version : دوستان کسی میدونه اشکال این منو که باcss ساخته شده چیه؟

sarapepors
چهارشنبه 07 دی 1390, 22:05 عصر
سلام . از یک منوی آماده استفاده کردم که وقتی در مستر پیج استفاد میکنم ساب منو دقیق رو خود منو باز میشه اما زمانی در یک صفحه بدون مستر پیج استفاده میکنم مشکلی نداره فایل رو می ذارم اگه زحمتی نیست یه نگاه بکنید و راهنمایی کنید . متشکرم.(این مشکل برای ساب منوی سطح دو وجود داره)
به نظر شما ممکنه این ساب منوهای این منو در ie8 نمایش داه نشه؟79845

hamidre13
پنج شنبه 08 دی 1390, 05:19 صبح
من روی همه ی بروزر ها تست کردم مشکلی نداشت!!!!

sarapepors
پنج شنبه 08 دی 1390, 06:25 صبح
چرا مشکل داره همین برنامه ای رو که گذاشتم اجرا کنید و برید روی گالری که دو تا ساب منو داره دوباره عکس که سابمنوی گالری هست خودش سه تا سابمنو داره وقتی میرید رو عکس ساب منوش دقیقا رو ی خودش وا میشه اگر به کدش نگاه کنید متوجه اشکالش میشید subsub menu ها مشکل دارن البته فقط زمانی مشکل داره که در مستر پیج میذارمش همین فایلی که من الان گذاشتم دو تا صفحه default,defualt2 داره که در defaul که بدون مستر پیج هست هیچ مشکلی نداره اما در defual2 که با مستر پیج هست مشکل داره.

sarapepors
پنج شنبه 08 دی 1390, 16:56 عصر
لطفا کمک کنید دوستان

hamidre13
پنج شنبه 08 دی 1390, 22:21 عصر
دوست عزیز این به این دلیل هست که شما فایل سی اس رو بد نوشتی
1-به المنت ها باید کلاس بدی تا بتونی با سی اس کا کنی
2-باید رایت رو به منو و ساب منو متغیر بدی نه اینکه با هم
3-برای این کار از جاوااسکریپت استفاده کنید نه از سی اس اس

sarapepors
پنج شنبه 08 دی 1390, 22:56 عصر
سلام. مرسی از پاسخگویی شما اما این سوال برای من مطرح هست که چرا زمانی که در یک صفحه بدون مستر پیج هست درسته اما با مستر پیج درست نیست .
در این فایل سی اس اس یک ایدی تعریف شده که به منو نسبت داده شده و در استفاده از سی اس اس مشکلی نداره
میشه راجع به مورد دوم کمی توضیح بدید
متشکرم.

sarapepors
شنبه 10 دی 1390, 23:13 عصر
خدا رو شکر مشکلش حل شد . به خاطر rtl بودن صفحه یه سری از تنظیماتش باید تغییر میکرد.:تشویق: