PDA

View Full Version : سوال: لزوم سازگاری سایت با اینترنت اکسپلورر ورژن 5 یا 6

bahar1370
پنج شنبه 08 دی 1390, 16:19 عصر
سلام آیا لازمه که سایت هایی که طراحی می کنیم و به مشتری می دیم با اینترنت اکسپلورر 5 و 6 و ورژن های پایین سازگار باشه من هر سایتی طراحی می کنم با فایرفاکس و ie ورژن بالا مشکلی نداره ولی تو ie ورژن پایین افتضاح می شه با این که از کتابخونه های jquery استفاده می کنم

sara_aryanfar
پنج شنبه 08 دی 1390, 16:48 عصر
دوست عزیز دنیا این مرورگر رو داره کنار میزاره البته نسخه 6 رو طبق لینک پائین که ماکروسافت برای شمارش معکوس مرگ ie راه انداخته
http://www.ie6countdown.com/
اما خب نمی توان منکر اون بخش از کاربرانی بشیم که دارن از این مرورگر استفاده می کنن و باید قبول کنیم تو ایران هم کم نیست بنابر این باید سعی کنیم فعلا سایت رو سازگار با همه مرورگر ها طراحی کنیم چون قدر مسلم صاحب سایت به هیچ وجه مایل به از دست دادن حتی یک کاربر هم نیست

meisam3322
پنج شنبه 08 دی 1390, 20:10 عصر
آیا لازمه که سایت هایی که طراحی می کنیم و به مشتری می دیم با اینترنت اکسپلورر 5 و 6 و ورژن های پایین سازگار باشه

با سلام، بهتره مشتری رو با بیان فنی و منطق یفهمانید که این ورژنهای ie از رده خارج شدن. و تکنولوژی های امروزه توی طراحی وب رو جوابگو نیستند. اگه بازهم رو درخواستش پا فشاری کرد. در خروجی شرکت رو به ایشون نشون بدین. خیلی بهتره ، اصلا ارزش نداره با امثال این مشتری ها کار کرد.

موفق باشین