PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن تگ a در UpdatePanel ؟

behzad1367
جمعه 09 دی 1390, 09:21 صبح
سلام دوستان.یه ویدیو پلیر توی صفحم گذاشتم با این دستور:

<a

<asp:Literal ID="Literal1" runat="server"></asp:Literal>

</a>

وقتی روی گزینه های دیتا لیست کلیک میشه هر ویدیو داخل این ویدیو پلیر پخش میشه.مشکلی که وجود داره وقتی کلیک میشه روی هر ویدیو تا پخش بشه صفحه رفرش میشه.من نمیخام این حالت به وجود بیاد واسه همین داخل یه updatepanel گذاشتم بالا رو.اما بازم صفحه رفرش میشه.چطوری باید تگ های html مثل تگ a رو داخل updatepanel گذاشت؟

Alfred188
جمعه 09 دی 1390, 10:54 صبح
سلام،
اگه درست متوجه شده باشم شما ویدئو هاتون رو داخل
<a>
</a>

نمایش می دید. و همین رو داخل updatePanel قرار دادید! بعد میرید تو یه قسمت دیگه و رو یه سری ویدئو کلیک می کنید که بیاد و اینجا پخش بشه درسته؟ خوب اگه اینطوره شما باید اون قسمت دیگه رو هم داخل updatePanel قرار بدید که وقتی روشون کلیک می شه باعث refresh صفحتون نشه!

behzad1367
جمعه 09 دی 1390, 12:11 عصر
ببین دوست عزیز این تمام کدی هست که برای خوندن ویدیو ها از پایگاه داده و نمایش اون ها در یه Flash Player استفاده کردم:

<div id="Player1" style="border-style: hidden; width: 700px; height: 500px; background-color: #C0C0C0; margin-right: auto; margin-left: auto; text-align: center; border-radius: 50px">
<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server">
<ContentTemplate>

<a >

</a>

</ContentTemplate>

</asp:UpdatePanel>

</div>

<br />

<script type="text/javascript">
flowplayer("player", "../flowplayer-3.2.7.swf");
</script>

<div id="slider"

style="border-style: hidden; width: 85%; height: 100px; background-color: #C0C0C0; margin-right: auto; margin-left: auto; text-align: center;border-radius: 45px">

<a class="prev browse left"

style="background-image: url('../Images/btn_prev.gif'); background-repeat: no-repeat; background-position: center center; height: 100px;"></a>

<!-- root element for scrollable -->
<div class="scrollable">
<div class="items">
<asp:Repeater ID="DataList1" runat="server" DataMember="DefaultView"
onitemcommand="DataList1_ItemCommand">
<ItemTemplate>

<div>

<asp:ImageButton ID="ImageButton2" runat="server" ImageUrl='<%# Bind("thumb") %>' CommandName="select" CommandArgument='<%# Bind("Video") %>' Width="80" Height="100" />
</div>

</ItemTemplate>

</asp:Repeater>

</div>

</div>

وقتی روی عناصر دیتا لیست کلیک بشه ویدیوی مربوط به اون پخش میشه.کاری که شما میگی رو هم انجام دادم اما بازم صفحه رفرش میشه.و اگه دیتا لیست رو هم داخل UpdatePanel بزارم اصلا دیگه هرچی کلیک میکنم کار نمیکنه!

behzad1367
جمعه 09 دی 1390, 15:02 عصر
الان توضیحات کامل نیست که کسی جواب نمیده؟

Alfred188
جمعه 09 دی 1390, 16:29 عصر
سلام،
دوست عزیز اولا اینجا کسی مجبور به جواب دادن نیست! مکانیه برای تبادل اطلاعات و نظر که اگه کسی چیزی بلد بود بیاد بگه بقیه هم یاد بگیرن!
به هر حال بی خیال این چیزا،
همونطور که گفتم شما باید قسمت دوم رو داخل یه updatePanel قرار بدید تا وقتی که رو آیتمی برای پخش کلیک می شه باعث نشه کل صفحه refresh بشه !!!

behzad1367
جمعه 09 دی 1390, 17:43 عصر
دوستان ظاهرا از طریق کد کسی متوجه نمیشه.به صفحه زیر نگاه کنید:

http://wina.me/Gallery.aspx

الان توی این صفحه چطور از Updatepanel استفاده کنم که وقتی روی عکس ها کلیک شد صفحه رفرش نشه و ویدیو پخش بشه؟

behzad1367
جمعه 09 دی 1390, 23:59 عصر
در ضمن اون لیست ویدیو ها از یک repeater استفاده شده