PDA

View Full Version : تایمر برای سیستم مزایده

EnKamran
جمعه 09 دی 1390, 17:58 عصر
سلام.
دوستان بنده یه سیستم مزایده دارم که ادمین وقتی مزایده رو اضافه می کنه یه زمان میده یعنی این مزایده به مدت 5 ساعت مثلا قراره در حال اجرا باشه.
خوب حالا من می خوا یه تایمر معکوس داشته باشم که وقتی 5 ساعت تموم شد مزایده بسته بشه.
خوب حالا مشکل اینجاست که چطور زمان رو کم کنم، یعنی فکر کنید اصلا کسی صفحه ای از سایت رو باز نکرده این تایمره هم خوب اجرا نمیشه که بخواد کم کنه.
چیکارش کنم ؟

programer-ir
جمعه 09 دی 1390, 18:18 عصر
شما تاریخ ایجاد مزایده رو توی بانک درج می کنین صفحه نمایش مزایده ها قبل از لود باید ساعت سرور گرفته بشه و با ساعت ایجاد هر مزایده چک بشه اگه نگذشته بود که کاربر می تونه ببینه وگر نه غیر فعال می شه اون مزایده

Hossein Bazyan
جمعه 09 دی 1390, 18:50 عصر
شما تاریخ ایجاد مزایده رو توی بانک درج می کنین صفحه نمایش مزایده ها قبل از لود باید ساعت سرور گرفته بشه و با ساعت ایجاد هر مزایده چک بشه اگه نگذشته بود که کاربر می تونه ببینه وگر نه غیر فعال می شه اون مزایده

سلام
با Ajax یا jQuery میتوان تایمرهای آن لاین نوشت یعنی تغییرات ثانیه به ثانیه قابل رویت باشه

EnKamran
جمعه 09 دی 1390, 19:01 عصر
آقا واقعا ممنون خیلی کارم راه افتاد فقط یه مشکل کوچیک دیگه میمونه اینکه ببینید شاید هیچ کاربری نیاد تو سایت یعنی خوب من باید کد چک کردن اینکه زمان گذشته یا نه رو تو صفحه بنویسم دیگه حالا اگه اون صفحه باز نشه این مزایده خودکار بسته نمیشه و باز هست.
میدونم که میشه خوب تو پیج لود صفحه چک کرد که باز هست یا نه اما می خوام طوری باشه که در حالت عادی خودش بسته بشه مثلا اگه بشه تو Global.ascx یا همچین چیزی بنویسیم که خود سایت ببنده.