PDA

View Full Version : مبتدی: ساخت وب سایت داینامیک با ASP.net

arsham63
شنبه 10 دی 1390, 11:41 صبح
سلام .می خواستم بدونم برای اینکه بعد از ساخت و آپلود وبسایت بتونم در آن تغییراتی بدم مثلا صفحه یا امکان جدیدی به آن اضافه کنم باید از چه روشی استفاده کنم.

hamid_shrk
شنبه 10 دی 1390, 12:04 عصر
سوالتون خیلی گنگ و مبهم هست.
شما میتونید هر امکانی رو که به پروژتون اعمال میکنید فقط اون قسمتهای جدید و قسمتهایی رو که تغییر دادید دوباره آپلود کنید

arsham63
شنبه 10 دی 1390, 13:04 عصر
ممنون بابت جواب.
خوب من سایتی رو با تعدادی گروه های کاربری و صفحات مربوط به هر کدام با امکاناتی خاص رو ایجاد می کنم بعد سایت رو پابلیش می کنم و فایلهای پابلیش شده رو
توی فضای هاست قرار می دم . بعد از مدتی می خوام به کدهایی به یکی از صفحه ها اضافه کنم یا یک صفحه جدید اضافه و لینک کنم . سایتم رو چطور طراحی بکنم ؟

hamid_shrk
شنبه 10 دی 1390, 13:21 عصر
خوب ببینید که دقیقا کدوم قسمتهارو تغییر دادید و همونها رو دوباره آپلود کنید.وجدیدها رو هم که به راحتی آپلود کنید دیگه ، مشکلی نیست که.

zeinab-es'haghi
شنبه 10 دی 1390, 13:54 عصر
توی کنترل پتل هر هاست این امکانات وجود داره . نیاز به آپلود دوباره نیست. توی قسمتی از هاست که صفحات سایت قرار دارن،امکان ویرایش هر صفحه وجود دارد.

hamid_shrk
شنبه 10 دی 1390, 14:42 عصر
توی کنترل پتل هر هاست این امکانات وجود داره . نیاز به آپلود دوباره نیست. توی قسمتی از هاست که صفحات سایت قرار دارن،امکان ویرایش هر صفحه وجود دارد.
خوب وقتی که با asp کار میکنن بحث کدهاشون هم مطرح هست که dll شدن.

arsham63
شنبه 10 دی 1390, 15:07 عصر
خوب وقتی که با asp کار میکنن بحث کدهاشون هم مطرح هست که dll شدن.

باز هم ممنون .
خوب می فرمایید من تغییرات رو انجام بدم و dll شو جایگزین کنم(Replace) اگر ممکنه بیشتر برام توضیح بدید.