PDA

View Full Version : سوال: نشون دادن اطلاعات چند جدول و مشکل در ایجاد پکیج

hosein3000
یک شنبه 11 دی 1390, 14:57 عصر
با سلام خدمت دوستان و مهندسین گرامی
2 سوال مهم برام پیش اومده که اگه دوستان راهنماییم کنن ممنون می شم

من برای دیتابیس برنامه ام چند جدول مختلف درست کردم مثلا یکیش مشخصات افراده و یکی دیگش اطلاعات مربوط به ساختمان افراد و دیگریش مربوط به درامدهای افراد
خوب الان می خوام وقتی نام یک فردی رو انتخاب کردم سایر مشخصات اون فرد از جدول های درامد و ساختمان رو هم نشون بده .اما نمی دونم چطوری باید اینکارو بکنم.من وقتی اطلاعات رو توی دیتا گرید نشون می دم همه اطلاعات نشون داده می شه .
نمی دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟؟
و سوال دوم

می خواستم برای برنامه ام پکیج درست کنم تا موقع استفاده در سیستم های دیگر به علت نبود فایل های لازم دچار مشکل نشه
ولی وقتی با خود وی بی پکیچ درست می کنم حجمشو 2 برابر می کنه که اصلا به درد نمیخوره جون برنامه رو می خوام بذارم اینترنت
از سایر نرم افزار های ستاپ ساز هم می خوام استفاده کنم نمی دونم باید فایل ها ی لازم و ocx , dll هایی که برای اجرای صحیح برنامه من لازم است رو از کجا جمع اوری کنم و به پکیج اضافه کنم

ho3ein.3ven
یک شنبه 11 دی 1390, 15:05 عصر
با سلام
ببینید شما باید برای هر فرد یک کد شناسایی بزاری که در هر 3 جدول باشه . بعد بر اساس این کد یک پرس و جو (query) ایجاد کنی.که اطلاعات هر سه جدول به صورت یک پرس و جو بشه .بعد از اون پرس و جو در دیتا گریدت استفاده می کنی.

hosein3000
یک شنبه 11 دی 1390, 15:57 عصر
با تشکر

منم حدث میزدم باید اینکارو بکنم ولی روششو بلد نیستم میشه بیشتر توضیح بدین یا یه نمونه اگه بود برام بذارین
ممنون میشم

ho3ein.3ven
یک شنبه 11 دی 1390, 17:14 عصر
با تشکر

منم حدث میزدم باید اینکارو بکنم ولی روششو بلد نیستم میشه بیشتر توضیح بدین یا یه نمونه اگه بود برام بذارین
ممنون میشم

برو تو بانکت بعد از قسمت query یک query ایجاد کن و هر سه جدول را انتخاب کن بعد اون فیلد هایی رو که می خوای نشون داده بشه رو به query اضافه کن

hosein3000
دوشنبه 12 دی 1390, 01:16 صبح
تو اکسس کوئری ایجاد کردم ولی اطلاعاتشو باید از خود اکسس تغییر بدم که به درد نمی خوره الان چند ساعته هر روشی امحتان می کنم جواب نمیده
من می خوام وقتی تو datagrid 1 روی اسم یک نفر کلیک کنم توی datagrid2 مشخصات ساختمان و در datagrid3 درامد شخص رو نشون بده یعنی از 3 جدول مختلف
اگه دوستان لطف کنن یه برنامه کوچولو برای من قرار بدن بی نهایت ممنون میشم
خودم که نتونستم

ho3ein.3ven
دوشنبه 12 دی 1390, 11:31 صبح
تو اکسس کوئری ایجاد کردم ولی اطلاعاتشو باید از خود اکسس تغییر بدم که به درد نمی خوره الان چند ساعته هر روشی امحتان می کنم جواب نمیده
من می خوام وقتی تو datagrid 1 روی اسم یک نفر کلیک کنم توی datagrid2 مشخصات ساختمان و در datagrid3 درامد شخص رو نشون بده یعنی از 3 جدول مختلف
اگه دوستان لطف کنن یه برنامه کوچولو برای من قرار بدن بی نهایت ممنون میشم
خودم که نتونستم

اگه ممکنه پروژه خودت رو قرار بده تا برات درستش کنم