PDA

View Full Version : سوال: متصل نشدن به sql server در asp configuration

minajasmi
یک شنبه 11 دی 1390, 22:06 عصر
سلام دوستان من میخام برای مدیریت کاربرای سایت و ایحاد اون ها از asp configuration استفاده کنم اما بعد از وارد شدن به اون وقتی security میزنم خطا میده که نمیتونه به sql server متصل بشه.
و یه سوال دیگه که فکر کنم بی ربط به سوال قبل نباشه اینکه وقتی که با ممبرشیپ هم کار میکنم برام دیتا بیس ایجاد نمیکنه.
دوستان ممنون میشم اگه را هنماییم کنید.
vs 2008
sql server management 2005

fakhravari
دوشنبه 12 دی 1390, 00:22 صبح
با سلام
اگر دیتابیس ایجاد نشه چطوری با ممبر شیپ کار میکنید.:عصبانی++:
اگر از طریق asp configuration باز نشه پوشه appdata , و فایل config قسمت کانکشن پاک کنید و دوباره چک کنید

EnKamran
دوشنبه 12 دی 1390, 01:15 صبح
براتون آورده سلوشنتون رو رفرش کنید تو پوشه ی App_Data باید باشه، اگه بازم نیومد تو پنجره Solution Explorer بالاش یه چند تا دکمه هست از سمت چپ دومی رو بزن تا فایلهایی که Include نیستند رو هم نشون بده تو اونها بگرد پیداش میکنی.
البته اول باید درست کنی با همون ممبرشیپ

minajasmi
دوشنبه 12 دی 1390, 12:16 عصر
با سلام
اگر دیتابیس ایجاد نشه چطوری با ممبر شیپ کار میکنید.:عصبانی++:
اگر از طریق asp configuration باز نشه پوشه appdata , و فایل config قسمت کانکشن پاک کنید و دوباره چک کنید
در مورد ممبرشیپ کدهاشو میذارم ولی دیتابیس لیجاد نمیشه و برای همین کدها اجرا نمیشن و پیغام وجود نداشتن دیتابیس میده.
app-data,web config پاک کردم ولی مشکل همچنان هست

minajasmi
دوشنبه 12 دی 1390, 12:21 عصر
براتون آورده سلوشنتون رو رفرش کنید تو پوشه ی App_Data باید باشه، اگه بازم نیومد تو پنجره Solution Explorer بالاش یه چند تا دکمه هست از سمت چپ دومی رو بزن تا فایلهایی که Include نیستند رو هم نشون بده تو اونها بگرد پیداش میکنی.
البته اول باید درست کنی با همون ممبرشیپ

دوست عزیز درست نشد.خطایی که میده اینه.

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

The following message may help in diagnosing the problem: Unable to connect to SQL Server database.

jujuee
پنج شنبه 04 اسفند 1390, 12:09 عصر
نمیدونم منطقی هست یا نه جوابم!اما ویژوآل استادیو رو کامل نصب کردید؟