PDA

View Full Version : عدم نمایش کنترل ها در زمان اجرا

ameysams
سه شنبه 13 دی 1390, 14:38 عصر
سلام دوستان من به یک مشکل عجیب برخورد کردم ،در زمان طراحی یک کنترل (مثلا دکمه) را در فرم قرار می دهم ولی در موقع اجرا text اون از بین میره و مکانش هم عوض می شه ؟؟دوستان اگر نظر یا پیشنهادی دارند ما
سراپا گوشیم
عکس های زمان طراحی و زمان اجرا هم پیوست شد باتشکر

ameysams
جمعه 16 دی 1390, 17:47 عصر
ما همچنان منتظریم؟

zarrinnegar
جمعه 16 دی 1390, 17:59 عصر
میشه بگی موقع طراحی یعنی کجا ؟ داخل UserControl و یا داخل فرم اصلی ؟
بعدش هم خاصیت Anchor اون چیه؟
بعد فرم شما عادیه یا Mdi فرم هستش
اینها همه تاثیر گزاره

ameysams
شنبه 17 دی 1390, 09:38 صبح
اولاً ممنونم به جواب دادین
ثانیا:
در حالت design ،داخل فرم اصلی
anchor را اصلاً دست نزدم
فرم من هم mdi است ولی فرقی نمیکند چون برای بقیه پروژه های موجود هم که mdi نیستند همین اتفاق می افته
جالب اینجاست که اگر پروژه جدیدی ایجاد کنم همه چی درسته؟
تا اینجا که من فهمیدم Form1.Designer.cs کارش را به درستی انجام میدهد!!!

mhdhp86
یک شنبه 30 بهمن 1390, 12:02 عصر
سلام.منم همچین مشکلی دارم.
یک فرم با تعداد زیادی فیلد دازم.قبلا هیچ مشکلی نداشت.بعد از مدتی چند تا فیلد اضافه کردم... الان وقتی ران می کنم فیلد های جدید رو نشون نمی ده...فقط فیلد هایی که از قبل بودن رو نشون میده...
چرا؟

shadi khanum
یک شنبه 30 بهمن 1390, 16:22 عصر
دوستان یهClean Solution و بعدش rebuild کنید. شاید حل شد.. یه کار دیگه هم میتونی بکنی. یه breakpoint بذار اونجایی که فرمت رو new کردی، بعد تو watch مثلا top و left دکمه ات رو بنویس..ببین با اجرای کدوم دستور تغییر میکنه.اگه بتونی برنامت رو هم بذاری بهتر میشه کمک کرد
موفق باشی

mhdhp86
دوشنبه 01 اسفند 1390, 14:34 عصر
خیلی ممنون .... با clean درست شد.

vahdani_d
سه شنبه 02 اسفند 1390, 01:43 صبح
دوستان یهClean Solution و بعدش rebuild کنید. میشه بگید منظور چیه و بیشتر توضیح بدید؟
من هم به این مشکل بر میخورم اما چون از برنامم همش بک آپ میگیرم وقتی اینجوری میشه از بکاپ استفاده میکنم فقط مشکلش اینه که یکم منو عقب میندازه ممنون میشم راه حل اساسیش رو بیشتر توضیح بدید

zarrinnegar
سه شنبه 02 اسفند 1390, 08:17 صبح
بعضی موقع ها کامپایلر ویژوال متوجه نمیشه که شما کار جدیدی رو انجام دادید و میره کامپایل قبلی رو نشون میده و بنابر این تغییرات جدید داخلش دیده نمیشه
در این موقع شما روی نام پروژه راست کلیک کنید (توی ُsolotion explorer ) و گزنیه Clean رو انتخاب کنید تا تمام فایل های کامپایل شده قبلی رو پاک کنه و وقتی میگید دوباره Rebuild کن ، ویژوال میبینه فایل کامپایل شده ای نداره ، دوباره بصورت کامل پروژه رو کامپایل میکنه و اون تغییرات جدید هم توش اعمال میشه و نشون میده

shadi khanum
سه شنبه 02 اسفند 1390, 09:02 صبح
رو پروژتون تو solution explorer کلیک راست کنید و cleansolution رو بزنید. با این کار توی debugتون خالی میشه یعنیExe رو پاک میکنه و دوباره که rebuild میکنی از رو کدتون واستون Exe میسازه. گاهی اوقات پیش میاد که برنامه رو که run میکنید از رو کد اجرا نمیکنه و همون exe که تو debug رو اجرا میکنه
موفق باشید