PDA

View Full Version : پشتیبانی نکردن xampp از شروع شدن دستور <?

tem988
سه شنبه 13 دی 1390, 15:05 عصر
سلام
من برنامه xampp رو نصب کردم ولی اسکریپت هایی که از تو نت دانلود میکنم همشون با <? باز شدن که این نرم افزار پشتیبانی نمیکنه و حتما باید <?php باشه تا اجرا بشه
کسی راهی بلده این مشکل رو رفع کنه ؟

MMSHFE
سه شنبه 13 دی 1390, 15:53 عصر
من قبلاً یک برنامه نوشته بودم که این اسکریپتها رو تغییر میداد. کلاً پوشه اسکریپتها رو بهش معرفی میکردین و اون میرفت همه کدهای توی اون رو تغییر میداد و ?> رو با php?> جایگزین میکرد. البته الآن همراهم نیست و توی سیستم قبلی دارمش ولی فعلاً برای اینکه کارتون راه بیفته، توی php.ini خط زیر رو پیدا کنید:
short_open_tag = Off
و به جای Off مقدار On رو بگذارین و فایل رو ذخیره کنید و Apache رو یکبار Restart کنید تا مشکل رفع بشه.
موفق باشید.

tem988
سه شنبه 13 دی 1390, 22:51 عصر
سلام
ممنون جواب داد.
ولی اگر نرم افزار رو هم بتونید بهم بدید خیلی خوب میشه.
چون من بیشتر فایل ها رو جدا مینویسم و توی فایل اصلی اینکلود میکنم و بعضی وقتها میخوام یک کلمه رو توشون تغییر بدم باید تک به تک فایل ها رو تغییر بدم.
اگر بزارید واقعا حرف نداره.

tux-world
چهارشنبه 14 دی 1390, 09:02 صبح
خوب اگه از ويندوز استفاده ميكنيد از نرم افزار دريم ويور استفاده كنيد اگر هم لينوكس داريد اين دستور:

$ find /home/bruno/FILE_NAMES -type f -exec sed -i 's/<?/<?php/g' {} \;

tem988
چهارشنبه 14 دی 1390, 16:00 عصر
سلام
نرم افزار دریم ویور رو دارم ولی از کجا میشه توی همه فایل ها سرچ کرد و کلمه ای که میخوای جایگزین کنی رو انجام بده ؟

hrzrahimi
چهارشنبه 21 دی 1390, 12:29 عصر
من نفهمیدم چی میگی ؟
برو توی درایوی که زمپ رو نصب کردی . ادرس زیر ( فرضا درایو c نصب کردی )

C:\xampp\php\php.ini

بعدشم

short_open_tag رو پیدا کن و on کن

dousti_design
چهارشنبه 21 دی 1390, 12:47 عصر
توی دریم ویور کنترا + f بزن بعدش قسمت find in رو بکن folder بعدش آدرس پوشه پروژتو بده و <? رو با <?php ریپلیس کن
از php.ini هم که میتونی دیگه دوستان توضیح دادن

tem988
چهارشنبه 21 دی 1390, 21:28 عصر
سلام
تشکر از همه که جواب دادن از php.ini که راهنمایی کردید درست شد.