PDA

View Full Version : سوال: ساختن exe از يك فايل access

sarieta
چهارشنبه 14 دی 1390, 07:44 صبح
سلاااااااااام
يه سوال دارم، آيا از يك فايل access امكان ايجاد exe وجود داره؟
اگه وجود دارد چه جوريه؟
البته شد دو تا سوال!

مرسي از همه

amirzazadeh
چهارشنبه 14 دی 1390, 08:11 صبح
سلام
از اين تاپيك كمك بگيريد.
http://barnamenevis.org/showthread.php?196544-MDE-To-Exe&highlight=%D8%A7%D9%83%D8%B3%D8%B3+exe
.......................
موفق باشيد

acc2008
یک شنبه 18 دی 1390, 06:37 صبح
آقا می خوام یک پاسخ بهت بدم بری حال کنی ؛ من خیلی کم می شه پاسخ بدم به سوالات یک نفر در تایپیک اما چون این مشکل خودم هم بوده می خوام بهت حال بدم؛یک نرم افزار من دارم فایل اکسس از هر ورژنی رو بهش می دی ،بعد برات در عرض کمتر از یک دقیقه فایل EXE بهت می ده ؛ فقط لطف کن قبل این که ازش استفاده کنی ؛ فایل مورد نظرتو یک جا Copy کن چون EXE رو روی فایل اصلی می سازه این برنامه ؛ خوب دیگه زیادی حرف زدم فایل رو برات الان آپلود می کنم و لینکش هم این زیری هست برو حالشو ببر.قربانت : سید علیرضا شخص آجیلی ( رشته کامپیوتر،لیسانس نرم افزار)

http://s2.picofile.com/file/7240145692/DBtoEXE.exe.html

acc2008
یک شنبه 18 دی 1390, 19:25 عصر
سلام دوست سید علیرضا

در ابتدا مجدداً از شما تشکر میکنم که نمونه فایلتون منجر شد تا یک ایده در ذهنم نقش ببنده ....

ولیکن امروز در یک بررسی دقیقتر نتایجی به دست اومد , اون رو بازتر میکنم

خیلی از مواردی که این نرم افزار به اونها اشاره داره واقعی نیست در واقع فایل اکسس شما اصلا تبدیل به یک فایل اجرایی نمیشه بلکه به یک فایل اجرایی الصاق میشه
فایل اجرایی که شما اون رو ملاحظه میکنید در واقع به عنوان یک Loader انجام وظیفه میکنه
در هنگام اولین اجرا فایل اکسس الصاق شده به خودش رو در مسیری مشابه زیر کپی خواهد کرد

C:\Documents and Settings\Nabeel\Local Settings\Temp\DBtoEXE120108182920_tmp\DBtoEXEtmp

با توجه به سیستم این مسیر متغیر خواهد بود

در واقع در این حالت دیگه فایل حالت یک فایل اجرایی رو نخواهد داشت
ادعاهایی مثل Avoid Access To VBE Window ( عدم دسترسی به پنجره کد ادیتور ) یک ادعای نادرسته چر که دسترسی به کدینگ همچنان به سهولت امکان پذیره
جهت کنترل از روش شناسایی سرتیتر یک فرم داره استقاده میکنه
فایل اجرایی رو ببندید , حالا فایل اکسس کپی شده در مسیر بالا رو باز کنید و کدها رو ملاحظه کنید

فایل اجرایی مستقل از وجود اکسس نخواهد شد

در مجموع به عنوان یک Loader روش کار جالبی داره

فایل اکسس قابلیت تبدیل شدن به یک فایل اجرایی و نداره

مجددا از شما به خاطر ارسال این فایل تشکر میکنم

خیلی ممنونم از نظر شما دوست عزیز و گلم ؛ بله حرف شما درست است اما منظور من از قرار دادن این فایل در ایجا فقط به این منظور بود که اگر برنامه نویس می خواست فایلشو در محلی دیگر به کاربر ارائه بده ، کاربر نتونه از نوع اون سر در بیاره ؛ در ضمن من این فایل رو فقط به خاطر اتمام این سردرگمی در سایت قراردادم ؛ باز هم از جواب شما خیلی ممنونم .