PDA

View Full Version : سوال: ایجاد نشدن فایل sln در کنار بقیه فایل های برنامه

veniz2008
چهارشنبه 14 دی 1390, 09:59 صبح
سلام،من یک پروژه دارم که فایل sln رو نداره،برای اجرا کردن برنامه همیشه مجبورم که از مسیر :file--->open website، پروژه ام رو اجرا کنم و این پروژه به لیست پروژه ها در صفحه start page،مربوط به ویژوال قرار نمیگیره و بعد از بستن برنامه ویژوال استودیو،اگر بخوام دوباره پروژه رو اجرا کنم بایستی از همون مسیر file-->open websit برم و پروژه رو اجرا کنم،1. چرا در کنار فایل های برنامه،فایل sln ساخته نمیشه؟،2. چکار کنم که این پروژه به لیست بقیه پروژه هام در صفحه start page اضافه بشه؟

veniz2008
چهارشنبه 14 دی 1390, 15:59 عصر
از مدیر بخش که زحمت کشیدن و پست قبلی بنده رو پاک کردن چند سوال داشتم؟؟،چرا پاک کردید؟،اگه کسی سوال بذاره و مثلا 20 نفر از اعضای سایتی به این بزرگی نتونن مشکل رو حل کنن،اونوقت باید بزارم تا تاپیک به صفحات بعدی منتقل بشه و به جواب سوالم نرسم؟،آیا باید تاپیک جدیدی با همین نام دوباره ایجاد میکردم؟،من فقط پرسیده بودم:"کسی نیست مشکل ما روحل کنه؟؟"،تا تاپیکم به صفحه اول بیاد که شاید دوستان دیگه ای ببینن و راهنمایی کنن.بهتره یه خورده منطقی تر برخورد میکردید.

hamid_shrk
چهارشنبه 14 دی 1390, 16:02 عصر
وقتی پروژت رو واسه اولین بار ساختی باید فایل سولوشن رو همونجا که میخوای save میکردی.
الانم میتونی این فایل رو کپی کنی بیاری کنار پروژت

veniz2008
چهارشنبه 14 دی 1390, 16:07 عصر
مرسی داداش،با راهنمایی شما مشکلم حل شد.

hamid_shrk
چهارشنبه 14 دی 1390, 16:36 عصر
از منوی لینک new project کنید
Other Project Types رو انتخاب کنید.
Visual Studio
Solutions رو انتخاب کنید و مسیر دلخواه رو بهش بدید.
----------
حالا
از منوی فایل add سپس existing web site رو بزنید و سایت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
=
حالا واسه سایتتون یک سولوشن با محل دلخوا ساختید