PDA

View Full Version : استفاده از یک گزارش برای چند جدول

saeed_sho
چهارشنبه 14 دی 1390, 10:30 صبح
سلام
من با کرستال ریپورت 2011 یه گزارش درست کردم که چند تا جدول دارم 6 تا که نمیخوام برای هر کدوم یه ریپورت درست کنم و فیلدهاشو درگ کنم میخوام یه ریپورت بزارم و هر شش تا جدول از اون استفاده کنند برای این کار بجای درگ کردن فیلدها توی قسمت هیدر پارامتر گذاشتم که اسم هیدر فیلدها رو براش میفرستم تا اینجا درست کار میکنه اما برای قسمت دیتیل یا همون جزئیات گزارش هم پارامتر گذاشتم تا اطلاعاتو براش داینامیک بفرستم با حلقه اطلاعاتو برای هر پارامتر میفرستم اما پارامتر فقط یک رکورد نشون میده در ضمن نمیخوام از روش فرستادن آرایه استفاده کنم چطوری میشه کاری کرد که همه ی رکوردها رو نشون بده؟
دومین سؤال من فرض کنیم 10 تا فیلد دارم که بجاش پارامتر گذاشتم میخوام اگه 6 تا فیلد براشون اطلاعات ریختم و 4 تای دیگه خالی بود با فرمول نویسی اون 4 تا فیلد خالی رو بردارم و نشون نده چه فرموی برای این کار بنویسم؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

saeed_sho
پنج شنبه 15 دی 1390, 11:29 صبح
چرا هیچ کس جواب سؤال های این تالار رو نمیده مسؤولین یه فکری به حال این تالار بکنند

saeed_sho
دوشنبه 03 بهمن 1390, 11:46 صبح
بالاخره فهمیدم چطوری میشه با کرستال گزارش پویا درست کرد هر کی میخواد بگه بهش توضیح بدم
مسؤولین این تالار یه فکری بکنن چون اکثر تاپیک ها بدون جوابه

ssetare
چهارشنبه 12 بهمن 1390, 10:21 صبح
سلام میشه توضیح بدین؟

sepehr.net
جمعه 21 بهمن 1390, 22:11 عصر
سلام
جواب سوال اول :
روش اتصال شما به کریستال به چه صورتیه؟ دیتاست به اون پاس میدی یا اون رو مستقیما به پروسیجر یا تیبل وصل میکنی؟
پیشنهاد من برای این کاری که شما میخواهی انجام بدی اینه که یک دیتاست درست کنی توی برنامه با بیشترین تعداد ستون هایی که توی گزارش لازم داری
حالا بستگی به نوع ریپورت بیای اون دیتاست رو به همون صورت پر کنی
مثلا توی یک گزارش ستون اول نام شخص رو نشون میده ، تو یه کزارش دیگه ستون اول مثلا کد کالا رو نشون میده

جواب سوال دوم هم باید بگم که هر کنترلی یا هر گروهی یک پروپرتی به نام ساپرس داره که میتونی برای اون کد بنویسی
برو رو اون کنترل و توی ساپرسش بنویس که اگه خالی بود ساپرسش فعال بشه ، یعنی نمایش داده نشه

saeed_sho
یک شنبه 07 اسفند 1390, 11:49 صبح
اینو از یکی از سایت های خارجی دانلود کردم شرمنده که دیر جواب میدم این برنامه من رو که کمک کرد امیدوارم شما رو هم کمک کنه بازم اگه سؤالی داشتین بپرسین