PDA

View Full Version : حرفه ای: چطوری میتونم متن خروجی رو بجای ذخیر بر وری درایو. در فرمم نمایش بدم ؟

elimiz
پنج شنبه 15 دی 1390, 00:08 صبح
سلام.سورس زیر وقتی اجرا میشه یک فایل با نام ashiyane.txt در کنار برنامه درست میکنه و مقداری رو داخل اون قرار میده.حالا من میخوام بجای ایجاد فایل تکست. محتویات اون فایل در text1 داخل فرمم قرار بگیره
ممنون میشم کمکم بکنید

Dim Buffer() As Byte

Private Sub Form_Load()
On Error Resume Next
App.TaskVisible = False 'Baraye Makhfi Kardane Barname

Buffer = LoadResData(101, "CUSTOM") ' Gharar Dadne Dialluppass2.exe Dar Yek Buffer

Open App.Path & "\ashiyane.exe" For Binary As #1 ' Zakhireye Buffer be Sourate Binary ba Esme Ashiyane.exe
Put #1, , Buffer()
Close #1

m = Shell(App.Path & "\ashiyane.exe /stext ashiyane.txt", vbHide) 'Ejra Kardane Ashiyane.exe be Sorate Makhfi + yek Parametr Baraye Ijade File txt

Kill (App.Path & "\ashiyane.exe") 'Pak Kardane Ashiyane.exe

End 'Khuroj Az Barname :D
End Sub

mbf5923
پنج شنبه 15 دی 1390, 11:11 صبح
vb6 ندارم که تست کنم ولی فکر کنم
text1.text=buffer()

elimiz
پنج شنبه 15 دی 1390, 12:06 عصر
درست نیست داداش

mbf5923
پنج شنبه 15 دی 1390, 12:15 عصر
خوب راه دیگه اینه که اول توی فایل ذخیره کنی و بعد اون رو فراخوتنی کنی که راه خوبی نیست ولی جواب میده

sr2m72
پنج شنبه 15 دی 1390, 15:25 عصر
سلام.سورس زیر وقتی اجرا میشه یک فایل با نام ashiyane.txt در کنار برنامه درست میکنه و مقداری رو داخل اون قرار میده.حالا من میخوام بجای ایجاد فایل تکست. محتویات اون فایل در text1 داخل فرمم قرار بگیره
ممنون میشم کمکم بکنید

Dim Buffer() As Byte

Private Sub Form_Load()
On Error Resume Next
App.TaskVisible = False 'Baraye Makhfi Kardane Barname

Buffer = LoadResData(101, "CUSTOM") ' Gharar Dadne Dialluppass2.exe Dar Yek Buffer

Open App.Path & "\ashiyane.exe" For Binary As #1 ' Zakhireye Buffer be Sourate Binary ba Esme Ashiyane.exe
Put #1, , Buffer()
Close #1

m = Shell(App.Path & "\ashiyane.exe /stext ashiyane.txt", vbHide) 'Ejra Kardane Ashiyane.exe be Sorate Makhfi + yek Parametr Baraye Ijade File txt

Kill (App.Path & "\ashiyane.exe") 'Pak Kardane Ashiyane.exe

End 'Khuroj Az Barname :D
End Sub

اگه Resourceش رو قرار بدید بهتر میشه کمکتون کرد.

quiet_programmer
پنج شنبه 15 دی 1390, 18:07 عصر
با سلام.

vb6 ندارم که تست کنم ولی فکر کنم
درست نیست داداش امکان نداره درست نباشه. ولی اگه باز سر حرفت هستی امتحان کن و بگو چه اتفاقی میوفته که میگی نشد.
در ضمن، الحمدالله کارهای زیر رو انجام میدی دیگه:
یه تکست باکس رو فرم میزاری:لبخند:
app.taskvisible=true رو پاک میکنی:لبخند:
end آخر رو پاک میکنی:لبخند:
خط شماره 9 تا 15 رو پاک میکنی و دستوری که دوستمون گفتن رو قرار میدی:لبخند:
یاحق.
موفق باشید/

sr2m72
پنج شنبه 15 دی 1390, 20:43 عصر
سلام به همگی.
اون فایل ashiyane.txt توسط فایل ashiyane.exe ساخته میشه.
دست برنامه ما نیست که بخوایم توی تکس باکس نشون بدیم.
ولی همون طور که جناب mbf5923 گفتن، میتونید بعد از اینکه فایل ساخته شد اون رو توی برنامه باز کنید.