PDA

View Full Version : setup - crystalreport - error

bashir_nashi
چهارشنبه 18 آبان 1384, 18:19 عصر
سلام
من جستجو کردم و این مشکل رو ندیدم.
یعنی خودم هم قبلا این مشکل رو نداشتم .
وقتی برنامم رو روی کامپیوتر مقصد نصب میکنم موقع گزارش گیری با این ارور مواجه می شم :
querry engine error : d:\ducument and setting\user name\....\temp_3354543333233.rpt
وقتی برنامم رو روی کامپیوتر خودم با یه ویندوز دیگه هم نصب می کنم مشکلی ندارم.
قبلا از راهنمایی شما متشکرم.

رضا عربلو
جمعه 20 آبان 1384, 01:39 صبح
پراپرتی ReportSource مربوط به ReportViewerتان را با توجه به محل نصب برنامه مقدار بدهید

Microsoft.net
جمعه 20 آبان 1384, 10:23 صبح
احتمالا محل فیزیکی فایل کریستال رو درست مقدار دهی نکردین

mokh_pascal_sangesary
شنبه 21 آبان 1384, 18:22 عصر
اگه ویندوزتون 2003 یا 2000 است به xp تغییر بدید درست میشه
by ta hi

bashir_nashi
پنج شنبه 26 آبان 1384, 19:36 عصر
مشکل من حل نشد.
جزئیات رو می گم . شاید اشتباه از من باشه . . .
1- موقع اضافه کردن کریستال رپورت مسیری هم به اون میدید یا همون local project items رو انتخاب می کنین؟
2-موقع ساخت ستاپ فایل کریستال رپورت رو کجا آدرس میدید تا کپی شه؟
3-غیر از فایل اصلی مثلا (crystal.rpt) یک یا چند فایل دیگه با همین پسوند ساخته مشن که نمی دونم نیاز هستند یا نه.
ببخشید که یکم طولانی شد ولی واقعا توش موندم

bashir_nashi
شنبه 28 آبان 1384, 18:15 عصر
یهنی کسی جواب این سه سوال ما رو نمی دونه !
بابا ایول........

RAHA_AVA
جمعه 30 تیر 1391, 17:03 عصر
منم همین مشکلو دارم من موقع ساخت ستاپ کریستالو دات نت فریمورکو اکسپرسو اضافه میکنم. با 2008 ام کار میکنم ولی اکسپرسش 2005 هس.رویه یه کامپیوتر با همین ویندوزه 7 امتحان کردم ارور داد که نمیتونه اکسپرسو رو این سیستم نصب کنه چرا؟!!!!!!!!!!
رو سیستم خودمم میخوام نصب کنم همون ارورو برایه کریستال میده .این اد کردن ماژولا برای کریستال چی هس؟من انجام ندادم..........
من عجله دارم ممنون میشم زود جواب بدن دوستان

RAHA_AVA
جمعه 30 تیر 1391, 17:14 عصر
اینم ارور و پوشه برنامم http://www.up.vatandownload.com/images/1vk0v3zxyoycc1cfexb5.jpg
همین ارور رویه یه سیستم دیگه برایه Sql express داد
http://www.up.vatandownload.com/images/jmpto32gssdwzc3a9na1.jpg

MMSHFE
جمعه 30 تیر 1391, 17:48 عصر
دوست گرامی، باید موقع ساخت برنامه Setup از همون نسخه Visual Studio استفاده کنید که برنامه اصلی رو باهاش نوشتین. ضمناً بهتره از نسخه Express استفاده نکنید. مورد آخر هم اینکه بهتره از نسخه XI به بعد CR استفاده کنید.

RAHA_AVA
جمعه 30 تیر 1391, 17:56 عصر
دوست گرامی، باید موقع ساخت برنامه Setup از همون نسخه Visual Studio استفاده کنید که برنامه اصلی رو باهاش نوشتین.
ممنون دوست عزیز ولی من نفهمیدم من هم برناممو هم ستاپشو با 2008 ساختم .

مورد آخر هم اینکه بهتره از نسخه XI به بعد CR استفاده کنید.

این چی هس؟من مبتدیم!من از چیزایی که 2008 داره استفاده کردم دیگه!یعنی با هم همخونی ندارن؟!

RAHA_AVA
جمعه 30 تیر 1391, 19:29 عصر
بابا یعنی چی ؟!
فروم برنامه نویسیه مثلا هر سوال داریم باید 10 روز بگردیم آخر سرم چیزی پیدا نکینمو تاپیک بزنیم بعدم بریم یکی یکی بگیم تورو خدا بیاین بخونین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هیشکی نیس بدونه این ارورا برا چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RAHA_AVA
جمعه 30 تیر 1391, 23:56 عصر
وقتی کریستال ریپورت و اکسپرسو و دات نتو به نیازایه پروژه ستاپم اضافه میکنم،تو کادر detected dependencies باید چیزی اضافه بشه؟