PDA

View Full Version : سوال: کد ارسال اطلاعات به Data Base

Hybrid
شنبه 17 دی 1390, 01:17 صبح
سلام من میخوام اطلاعاتی با کد نویسی VB .net - VS در DB ذخیره کنم
اطلاعاتی مثل نام کاربری ، پسورد، ایمیل اگه میشه این کد نویسی برام بگذارید ممنمون.

این چه طرز سوال پرسیدنه؟؟؟ شما اول خودتون برین مطالعه کنین و چند تا کد بنویسین و در صورت اشکال داشتن بییان تو انجمن رفع اشکال کنین..اینجوری پیشفرفت زیادی میکنین..

موفق باشید./

Mani_rf
شنبه 17 دی 1390, 21:51 عصر
دوست عزیز؛ تاپیکی که شما مینویسید مستقیما در تالار قرار داده میشود و نیاز به تایید کسی ندارد.
کدی که نوشتی درست به نظر میرسد، مشکلت دقیقا کجاست ؟ خطایی که صادر می شود چیست؟

rayson
یک شنبه 18 دی 1390, 14:16 عصر
سلام ببخشید من که پیغام میدادم مینوشت که باید منتظر تایید مدیر باشید واقعا ببخشید:ناراحت:
کد خطا میذارم براتون

80379

Hybrid
یک شنبه 18 دی 1390, 14:38 عصر
سلام ،

دوست عزیز به جای dim cmd as sqlCommand بنویس Dim cmd as new sqlcommand تا مشکلتون حل بشه..

موفق باشید./

rayson
یک شنبه 18 دی 1390, 16:50 عصر
سلام ،

دوست عزیز به جای dim cmd as sqlCommand بنویس Dim cmd as new sqlcommand تا مشکلتون حل بشه..

موفق باشید./

ممنون درست شد.
سوال دیگه از شما داشتم دوستان این امکان هست که 2 Table از یک DB به یک دکمه وصل بشند ؟
من میخوام برای مدیران سایت یک Table جداگانه بنویسم که زمانی که نام کاربری وارد میکنند به پنل مدیریت بروند.
قسمت Login که هم کاربر هم مدیر بتونند ازش استفاده کنند.
یا تو همان دستورات که برای ورود کاربر هست دستوری قرار میگیره برای ورود مدیران؟
منبع به من معرفی کنید که این موضوع را توضیح بده ممنون.

Hybrid
یک شنبه 18 دی 1390, 17:44 عصر
ممنون درست شد.
سوال دیگه از شما داشتم دوستان این امکان هست که 2 Table از یک DB به یک دکمه وصل بشند ؟
من میخوام برای مدیران سایت یک Table جداگانه بنویسم که زمانی که نام کاربری وارد میکنند به پنل مدیریت بروند.
قسمت Login که هم کاربر هم مدیر بتونند ازش استفاده کنند.

یا تو همان دستورات که برای ورود کاربر هست دستوری قرار میگیره برای ورود مدیران؟
منبع به من معرفی کنید که این موضوع را توضیح بده ممنون.
چند راه وجود داره دوست عزیز ، ولی به نظر من یه جدول برای هر دو اسجاد کن و سه ستون برای اون در نظر بگیر :
ستون اول مثلا نام کاربری قرار بگیره ، ستون دوم مثلا رمز عبور (البته به صورت hash) و ستون سوم مثلا بگه که این کاربر مدیره یا کاربر معمولی ...
بعد بیاین تو خود برنامه چک کنین...منبع خاصی رو در نظر ندارم ولی اگه کار با بانک ها رو در سطح متوسط بدونین میتونین راحت پیادش کنین...دوستان اگه نظر بهتری دارن حتما بگن..

موفق باشید./

rayson
یک شنبه 18 دی 1390, 18:08 عصر
یعنی امکانش هست یه ستون دیگه اضافه کنم که کاربر و مدیر از هم جدا بشن و شرط بذارم:

if aza="modir" then
response.redirect="admin.aspx"
else
respnse.redirect="menu.aspx"