PDA

View Full Version : ارور: Password length minimum: 7. Non-alphanumeric characters required

ATili.Nero
دوشنبه 19 دی 1390, 00:54 صبح
توضیح این ارور: تو پنجره ASP.Net Web Site Administration Tool زمانی که بخواهیم کاربر جدیدی New User ایجاد کنیم برای بخش Login، من خودم به شخصه این ارور مواجه شدم

Password length minimum: 7. Non-alphanumeric characters required

خب اگه ارور رو بخونی می گه که پسورد 7 رقم کمتر نمی شه و .... ولش کن اونو
توی همین برنامه نویس سرچ کردم چیزی نیومد اکثر تالارهای فارسی هم چیزی در این رابطه ننوشته بود فقط تنها تالاری که تونست کمکم کنه تالار خود ASP مایکروسافت،پایین Refrens می کنم
اونجا دیدم یه کاربری همین مشکل من رو داره و کسی یا شخصی این جوری جوابشو داده بود که انجام دادم ok شد
گفتم بهتره که بیام اینجا مطرح کنم حداقل یه نفر دیگه اگه خواست سرچ کنه بیاد به برنامه نویس
اگه هم مدیر تالار لطف کنه این قسمت رو تالار مرجع اررور ها یه کپی بفرسته که خیلی خوبه
خب تنها کاری که باید بکنیم اینه که کد زیر رو ببریم توی Web.Config کپی کنیم.آخرین Tag
همــــــــین
اما واسه خودم خیلی دردسر ساخت

<membership>
<providers>
<remove name="AspNetSqlMembershipProvider" />
<add name="AspNetSqlMembershipProvider"
type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider, System.Web, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a"
connectionStringName="LocalSqlServer"
enablePasswordRetrieval="false"
enablePasswordReset="true"
requiresQuestionAndAnswer="true"
applicationName="/"
requiresUniqueEmail="false"
minRequiredPasswordLength="1"
minRequiredNonalphanumericCharacters="0"
passwordFormat="Hashed"
maxInvalidPasswordAttempts="5"
passwordAttemptWindow="10"
passwordStrengthRegularExpression="" />
</providers>
</membership>

تالار ASP.Net (http://forums.asp.net/t/1111472.aspx/1)

helpsos
سه شنبه 19 آذر 1392, 11:35 صبح
سلام
این خطا میگه که باید طول پسورد بیشتر از 7 باشه و یکی از کاراکتر های ! @ # $ % ^ & * ) ( > < . [ ] { } را وارد کنید .
خب این کار را بکنیم تا مشکل حل بشه مثلا بدیم 123456@m
ولی این راه برای کار با asp.net configuration هست و برای اینکه بتوانیم در صفحات خود هم از تغییرات پسورد و ایجاد کاربر با هر پسوردی پشتیبانی کنیم از کد نوشته شده در بالا استفاده می کنیم.
با تشکر