PDA

View Full Version : مشکل در کریستال ریپورت

mohammad.es24
دوشنبه 19 دی 1390, 17:05 عصر
سلام به همه دوستان عزیز.من داخل پروژم از کریستال ریپورت استفاده کردم .روی سیستمی که باهاش برنامه رو نوشتم همه چیز درسته ولی وقتی روی یک سیستم دیگه برنامه رو نصب میکنم دکمه گزارش رو میزنم CrystalReportViewer رو لود میکنه ولی لود CrystalReportDocument رو اررور میده.یعنی اطلاعات داخل view رو نمیاره.تنظیمات پرینتر رو چک کردم ولی فایده ای نداشت.ارروری که میده این هستش:

Event Type: Error
Event Source: MsiInstaller
Event Category: None
Event ID: 10005
The description for Event ID ( 10005 ) in Source ( MsiInstaller ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: Product: SAP Crystal Reports, version for Visual Studio 2010 -- You must already have Visual Studio 2010 installed to proceed with this installation.
ممنون میشم کمکم کنید

f_naderi
دوشنبه 19 دی 1390, 17:40 عصر
سلام شما موقع درست کردن فایل ستاپ مشخص کردین که کریستال ریپورت رو هم نصب کنه؟

mohammad.es24
دوشنبه 19 دی 1390, 17:55 عصر
بله این کارو کردم.جدای از اون خودم یک بار دیگه CrystalReport رو نصب کردم.DExplore رو نصب کردم ولی فایده ای نداشت

f_naderi
دوشنبه 19 دی 1390, 18:39 عصر
این جا نوشته ویژوال اسادیو 2010 ، من یه جایی خونده بودم که چون 2010 کریستال ریپورت نداره باید این نرم افزار رو یه جوری به برنامه بشناسونیم ولی چطوری نمی دونم webgage این مطلب رو save کرده بودم اگه پیدا کردم برات میزارمش

mohammad.es24
دوشنبه 19 دی 1390, 19:12 عصر
ممنون از لطفت دوست عزیز