PDA

View Full Version : مبتدی: شبکه

meysam_6541
سه شنبه 20 دی 1390, 09:41 صبح
من لیسانس کامپیوتر هستم و چیز زیادی از شبکه نمی دونم و تازه می خوام را جع به شبکه چیزی یاد بگیرم می تونین یک مقاله یا کتاب خوب به من معرفی کنین و برام بزارین ممنون می شم

aram_2
سه شنبه 20 دی 1390, 16:26 عصر
تو سایت خیلی کتاب گفته شده. اگه میخواید مفاهیم رو یاد بگیرید کتاب کروز رو خودم تو یکی از پست ها گذاشتم دانلود کنید و اگه عملی میخواید که تو سایت کلی هست .بگردید.

hjran abdpor
چهارشنبه 21 دی 1390, 11:17 صبح
اول از نت ورگ پلاس شروع کن تا با مفاهیم اشنا بشی ، بعد زمینه ی کاریت را مشخص کن.

manvaputra
چهارشنبه 21 دی 1390, 13:28 عصر
برای تئوری و مفاهیم مثل همیشه کتاب شبکه هاب کامپیوتری ، تننبام ترجمه دکترپدرام رو توصیه می کنم . فقط دقت کنید دو ترجمه از این کتاب موجود هست که ترجمه دکتر پدرام به همراه جناب ملکیان توصیه میشه. کلا خوندنش خالی از لطف نیست.

meysam_6541
پنج شنبه 22 دی 1390, 10:24 صبح
تو سایت خیلی کتاب گفته شده. اگه میخواید مفاهیم رو یاد بگیرید کتاب کروز رو خودم تو یکی از پست ها گذاشتم دانلود کنید و اگه عملی میخواید که تو سایت کلی هست .بگردید.
ممنون دوست عزیز راستش من همهی پست های شما رو گشتم ولی این کتاب رو پیدا نکردم اگه لطف کنین برام بزارین ممنون میشم

meysam_6541
پنج شنبه 22 دی 1390, 10:27 صبح
برای تئوری و مفاهیم مثل همیشه کتاب شبکه هاب کامپیوتری ، تننبام ترجمه دکترپدرام رو توصیه می کنم . فقط دقت کنید دو ترجمه از این کتاب موجود هست که ترجمه دکتر پدرام به همراه جناب ملکیان توصیه میشه. کلا خوندنش خالی از لطف نیست.
از راهنمایی تون ممنونم راستش من رفتم و این کتاب رو دانلود کردم و به نظر میاد کتاب خوبی باشه