PDA

View Full Version : کنترل TextBox با (مجموع 30 خاصیت) بهمراه سورس کد تقدیم به اعضاء تالار VB.net

gilsoft
سه شنبه 20 دی 1390, 14:10 عصر
سلام به دوستان و عرض خسته نباشید
یه کنترل نوشتم توضیحاتش در زیر اومده حتما دانلود کنید و استفاده کنید و اگه براتون امکان داره لطف کنید و نظر بدید.
80521
ردیف هایی که با رنگ زرد مشخص شده اند در نسخه های 2.0 به بعد تقدیم شما می گردد. (هنوز اونا رو ننوشتم)
کنترل هایی بنام های NumericBoxF, DateBoxF, LabelF و …. هم دارم می نویسم که به محض اینکه آماده شدند با سورس میزارم رو سایت که دوستان بتونند استفاده کنند.
اگه کم و کسری تو این کنترل به چشم می خوره به بزرگی خودتون بزارید بحساب بی تجربگی من ....
از پیشنهادات ، انتقادات و راهنمایی هایتان ، (در جهت هرچه بهتر شدن این کنترل) مرا محروم نکنید !

Hybrid
سه شنبه 20 دی 1390, 16:01 عصر
سلام دوست عزیز خسته نباشید کامپوننت خوبی هست ... فقط یه پیشنهاد داشتم در صورت امکان برای این کامپوننت بیاین smart tag هم درست کنین... لینکه آموزشش رو براتون ضمیمه کردم ... موفق باشید./

gilsoft
سه شنبه 20 دی 1390, 23:22 عصر
سلام دوست عزیز خسته نباشید کامپوننت خوبی هست ... فقط یه پیشنهاد داشتم در صورت امکان برای این کامپوننت بیاین smart tag هم درست کنین... لینکه آموزشش رو براتون ضمیمه کردم ... موفق باشید./

سلام دوست عزیز.
بابت این PDF ممنونم ... چون به دنبالش بودم ... به روی چشم حتما ازش استفاده می کنم
از شما و دوستان دیگه خواهش دارم .. اگه کم و کاستی به چشم میخورد .. مطرح بفرمایید، تا این کنترل تکمیل شود.

Hossis
پنج شنبه 09 آبان 1392, 18:27 عصر
ردیف هایی که با رنگ زرد مشخص شده اند در نسخه های 2.0 به بعد تقدیم شما می گردد. (هنوز اونا رو ننوشتم)
نزدیک دو سال می گذره، نسخه دومش کی بیرون میاد؟

gilsoft
شنبه 11 آبان 1392, 09:16 صبح
نزدیک دو سال می گذره، نسخه دومش کی بیرون میاد؟
سلام دوست عزيز

شديدا درگير برنامه‌نويسي هستم .. متاسفانه بايد عرض كنم كه : سه تا پروژه رو باهم شروع كردم :افسرده: و هنوز زيرساختشون رو تموم نكردم :گریه:

اما چون شما فرموديد ... به روي چشم .و تا يك هفته ديگه همراه با سورس تقديم مي‌كنم ...

Mousavmousab
پنج شنبه 07 فروردین 1393, 14:43 عصر
آدم که درگیر پروژه باشه همه چیزو فراموش می کنه. مهندس هر موقع وقت کردی بزار.
موفق باشی

علیرضا.ا
جمعه 14 فروردین 1394, 11:08 صبح
پروژه ها تموم نشدن عایا؟:لبخند: