PDA

View Full Version : سوال: کار با اسکریپت ثبت نظرات

soroush.r70
سه شنبه 20 دی 1390, 17:31 عصر
دوستان من اسکریپت ثبت نظرات دارم می خوام ازش استفاده کنم دارای یک جدول در بانک اطلاعاتی هست و تمامی نظرات در اون جدول ثبت می شه حالا من اگه موضوعات مختلفی داشته باشم بخوام نظرخواهی کنم و پاسخ نظرات رو از جدول فراخوانی کنم همه نظرات جدول داخل اون موضوع نمایش داده می شن اگه من بخوام نظرات مربوط به اون موضوع فقط نمایش داده بشند باید چی کار کنم.

ممنون می شم منو راهنمایی کنین.

djsaeedkhan
سه شنبه 20 دی 1390, 18:14 عصر
با سلام
می تونی از این کد برای نمونه استفاده کنی
http://barnamenevis.org/showthread.php?322475-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%86%D8%AA-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-(%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA)-%D8%A8%D8%A7-Ajax
اگر کارت راه نیفتاد پیغام بزار یه نمونه برات بزارم

amin_gh68
سه شنبه 20 دی 1390, 18:16 عصر
باید موقع تعریف کردن بانکت یه فیلد مثلا شماره سوال تعریف کنی که موقع فراخوانی رکوردایی که اون مشخصه رو دارن نمایش بده.بهترین راهش اینه

البته اگه پشت هم همه رو ذخیره کردی باید الگریتمی تهیه کنی که اگر نظر سنجید 4 گزینه ای بود 4تا 4تا بپره تا به مربوط به سوالت برسه که میشه ولی خیلی دنگو فنگ داره

djsaeedkhan
چهارشنبه 21 دی 1390, 08:53 صبح
باید موقع تعریف کردن بانکت یه فیلد مثلا شماره سوال تعریف کنی که موقع فراخوانی رکوردایی که اون مشخصه رو دارن نمایش بده.بهترین راهش اینه

البته اگه پشت هم همه رو ذخیره کردی باید الگریتمی تهیه کنی که اگر نظر سنجید 4 گزینه ای بود 4تا 4تا بپره تا به مربوط به سوالت برسه که میشه ولی خیلی دنگو فنگ داره

متوجه منظور شما نشدم
برای چی باید چهار تا 4تا بپره؟؟؟

soroush.r70
چهارشنبه 21 دی 1390, 12:45 عصر
نگرفتم داداش من خودم یه فکری کردم دوستان نظر بدن که آیا قابل پیاده سازی هست یا نه.
من یه فیلد تعریف می کنم و تو اون فیلد نام اون موضوع رو مینویسم و موقع نظرخواهی در مورد هر موضوع دستور بنویسم که اگه نظر هایی که برابر با اون نام بود نمایش بده حالا نمی دونم این نظر منه همینطوری به ذهنم رسید .آیا جواب می ده یا نه.
شما دوستان اگه می تونین یه توضیح کامل با اسکریپت رو اینجا بزارین. ممنون.

djsaeedkhan
چهارشنبه 21 دی 1390, 13:25 عصر
با سلام
شما می تونی از این روش استفاده کنی
هر مطلب شما یه آیدی منحصر به فرد داره دیگه
خوب
بیا یه فرم ثبت نظر بزار که یه فیلد پنهان داره و اونم آیدیه منحصر به فرد اون مطلب شماست
سپس همه اطلاعات رو ذخیره کن

وقتی صفحه لود میشه شرط بزار که نظر هایی رو نمایش بده که آیدیه(در جدولش یه فیلد بزار که این نظر مربوط به چه مطلبی هست) اون ها رو نمایش بدهد
و تمــــــــــــــــــام
نشد بگو نمونه بزارم

soroush.r70
چهارشنبه 21 دی 1390, 13:58 عصر
تشکر می شه یه نمونه بزاری

djsaeedkhan
چهارشنبه 21 دی 1390, 14:37 عصر
سلام
این کدی هست که من دارم
ببین ارتقاش بده ببین چطوره
این کد فقط یه فرم نمایش میده و ثبت می کنه
نمایش نظر های قبلی هم که سادس یه سلکت فقط می خواد

<form action="?save_nazar&show=<?php echo $_GET['show'];?>" method=post>
<input type=hidden name=film value=<?php echo $iid;?>>
<font color="#FFFFFF">نام: <input type=text name=nam>
ایمیل: <input type=text name=email>
نظر: <input type=text name=nazar size="48">
<input type=submit value=ثبت>
</font>
</form>
<p align="center">

<font color="#FFFFFF"><span style="background-color: #71A2CB">

<?php
if(isset($_GET["save_nazar"]))
{
$iid=$_POST["film"];
$nam=$_POST["nam"];
$email=$_POST["email"];
$nazar=$_POST["nazar"];
$sql="insert into nazarat(`topic`,`matn`,`sender`,`what_topic`)value s('$nam','$nazar','$email','$iid')";
$result=mysql_query($sql);
if($result) echo "با موفقیت ثبت شد";
else echo "متاسفانه ثبت نشد";
}
?>

توی $id هم شماره منحصر به فرد مطلب هست