PDA

View Full Version : سوال: صدور خطا در هنگام استفاده از manage object

vali82
چهارشنبه 21 دی 1390, 07:00 صبح
سلام بر همه دوستان
من می خواستم توی پروژم vb.net 2010سریال سی پی یو رو بدست بیارم موقعی که دستورات رو توش نوشتم زیر نوشته هام آبی شد و پیغام داد که کلاس Manege تعریف نشده است و پیشنهاد داد که کلاس زیر را تعرف کنید من هم روی پیشنهاد کلیک کردم خطا برطرف شد اما الان همه فرم های برنامه من روی کلاس manage object خطا میدن نمی دونم از کجا برطرف می شه حتی اگر دستورات جدید تایپ شده رو هم پاک کنیم خطا برطرف نمیشه چطور این خطا رو برطرف کنم
اگر برطرف نمیشه چطور پروژم رو به چند روز قبل برگردونم شاید درست شه
لطفا دوستان کمک کنید

Hybrid
چهارشنبه 21 دی 1390, 09:12 صبح
سلام ، رفرنس System.management رو به برنامتون اضافه کردین؟؟؟

vali82
چهارشنبه 21 دی 1390, 09:29 صبح
آره همین رفرنسو اضافه کردم

Hybrid
چهارشنبه 21 دی 1390, 09:41 صبح
این برنامه ای هست که خودم قبلا نوشته بودم نکات خوبی واستون داره و شاید مشکلتون رو حل کنه..موفق باشید./

vali82
چهارشنبه 21 دی 1390, 10:09 صبح
کل برنامه فرمهاش خطا میده بدون اینکه برنامه اجرا بشه داخل خود محیط vb.net فرما رو باز نمی کنه و خطا میده از کجا می توان این رفرنسو حذف کرد و یا پروژه رو به حالت اول برگردوند

Hybrid
چهارشنبه 21 دی 1390, 11:03 صبح
دوست عزیز این برنامم فقط یه فرم داره ! شما از چه نسخه ای از ویژوال استودیو استفاده میکنین ؟؟ لطفا خطاش رو بزار..در ضمن خطای اون برنامه اصلی خودتون رو هم بزار..

موفق باشید./

vali82
چهارشنبه 21 دی 1390, 11:06 صبح
برنامه شما خطا نمیده برنامه من خطا میده از نسخه 2010 استفاده می کنم

Hybrid
چهارشنبه 21 دی 1390, 11:13 صبح
برنامه شما خطا نمیده برنامه من خطا میده از نسخه 2010 استفاده می کنم

لطفی میکنی عکسی از خطای برنامه ی اصلی خودتون و خطای این برنامه که بهتون دادم رو بزارید؟؟؟

vali82
چهارشنبه 21 دی 1390, 16:04 عصر
سلام اصل برنامه حجم زیاده نمیشه روی لودش کرد اما یک برنامه کوچیک که همون مشکل داره رو لود می کنم ممنون میشم درستش کنید براش خیلی زحمت کشیدم این اخرین مرحلش بود که خراب شد

vali82
پنج شنبه 22 دی 1390, 07:22 صبح
سلام دوست عزیز ممنون از پاسخ هاتون بالاخره خودم تونستم درستش کنم تونستم مدول کلاسهایی که ایجاد شده رو پیداکنم و اونا رو حذف کنم وقتی حذف شون کردم برنامه درست شد