PDA

View Full Version : مبتدی: راهم را گم کردم از کجا باید شروع کنم برای ساخت سایتم

اسرین23
پنج شنبه 22 دی 1390, 00:48 صبح
سلام یکی کمکم کنه ندارم می تونم سایتمو شروع کنم به درست کردن . من یه سایت دانلود کردم که موضوعش با سایتی که خودم انتخاب کردم یکی دو تاش برای ثبت نام یه آزمونه ولی جون من مبتذی هستم چیزه زیادی ازش نمی فهمم می خوام یه کارای مثل اون بکنم ولی نمی شه کداشو کپی کنم نمی دونم اون admiداره ولی من هیچ حا برای ورود مدیر ندیدم از این طرف چند تا سایت که خالیه cssگرفتم هی می رم اونا رو تغییر می دم ولی به اون چیزی که می خوام نمی رسم گیر کردم هی می رم درست کنم به هیچی نمی رسم از این طرف تحویلش باید بدم :گریه::گریه::گریه::گریه:شما می گید چیکار کنم templateبگیرم اون cssبه انگلیسه اونا رو درست کنم

hamid_shrk
پنج شنبه 22 دی 1390, 08:57 صبح
سلام ، راهتون کاملا اشتباه ، اینکه بخواید از تمام کد یک سایت دیگه استفاده کنید جز اینکه شما رو گیج کنه فایده ای نداره .
من خودم اولین سایتم رو از رو یک سایت دیگه ساختم چون پروژه دانشجویی بود. اما اصلا از کد و css اون استفاده نکردم.فقط ببینید چه صفحات و چه امکاناتی داره بعد خودتون درستش کنید.
اینکه پنل داره وشما جایی واسه ورود ندیدید طبیعیه ، خیلی از سایت ها جایی واسه ورود نمیزارن و صفحه ورودشون فقط یک آدرسه مثل : www.test.com/Admin/login.aspx
نیازی نیست که حتما همه بدونن آدرس صفحه ورود چیه.

omid12
پنج شنبه 22 دی 1390, 14:16 عصر
اگه مبتدی هستید و می خواین وارد عرصه طراحی وبسایت بشین من سیستم مدیری محتوا(cms) رو بهتون پیشنهاد می کنم مثلا جوملاو.....
اینها در عین حال که خیلی قدرتمندند نیازی به کدنویسی ندارند

خرید و فروش
(http://kharid-forosh.ir)