PDA

View Full Version : تعیین جا برای hyperlink های تولید شده!

niloofar84
جمعه 20 آبان 1384, 16:03 عصر
سلام
من در page_load یک sub نوشتم که وقتی صفحه لود میشه ،یک سری hyperlinkبه طور dynamic تولید میشن و در صفحه قرار میگیرن.اگر این لینک ها رو مستقیما به page ، اضافه کنم مسلما میرن ته صفحه!در نتیجه از placeholder استفاده کردم اما placeholder رو که drag میکنم روی صفحه،میچسبه به بالای صفحه و وقتی لینکها بهش add میشن همه میرن اونجا و به هم میچسبن! چه طوری میتونم جای این hyperlink ها رو تعیین کنم؟(در ضمن تعداد hyperlink ها ثابت نیست یعنی یک بار که pageلود میشه ممکنه 2 تا باشن ،یکبار 10 تا و..)

Behrouz_Rad
جمعه 20 آبان 1384, 20:31 عصر
خواهر گرامی!
تعیین مکان قرارگیری PlaceHolder را به صورت دستی در فایل aspx انجام دهید.
به عنوان مثال، اگر PlaceHolder شما پس از کنترل Repeater قرار گیرد، لینک های پویا نیز که به وسیله ی پروسیجر تولید می شوند، پس از آخرین ردیف تولید شده به وسیله ی Repeater قرار خواهند گرفت.
به منظور حل مشکل چسبندگی لینک ها نیز از عبارت اچ تی ام ال ;nbsp& استفاده کنید.
موفق باشید.

sh
شنبه 21 آبان 1384, 20:13 عصر
به منظور حل مشکل چسبندگی لینک ها نیز از عبارت اچ تی ام ال ;nbsp& استفاده کنید

اگر ممکنه راجب جمله بالا کمی توضیح بده

Behrouz_Rad
شنبه 21 آبان 1384, 21:03 عصر
توضیح خاصی نداره!
عبارت ;nbsp& در کدهای اچ تی ام ال عملکردی همانند کاراکتر Space کیبورد دارد.

niloofar84
شنبه 21 آبان 1384, 22:35 عصر
آقای behrouz rad ببخشید وقتتونو میگیرم ، میشه یک کد خیلی کوچیک اگه زحمتی نیست اینجا بذارین تا منظورتونو بهتر بفهمم؟ اون &nbsp رو هم نمیدونم کجا بذارم.(تازه دات نتو شروع کردم!!قبلا Aspکلاسیک هم کار نکردم ) خیلی از جوابتون ممنونم.

Behrouz_Rad
شنبه 21 آبان 1384, 23:26 عصر
Public Sub LinkLoop(ByVal NumRow As Int32)
Dim NumPage As Int32
NumPage = NumRow \ 10
If NumRow Mod 10 <> 0 Then NumPage += 1
For CounterX As Int32 = 1 To NumPage
HttpContext.Current.Response.Write("<a class='News_Links' href='" & HttpContext.Current.Request.CurrentExecutionFilePa th & "?p=" & CounterX & "'>" & CounterX & "&nbsp;" & "</a>")
Next
End Sub

manager
شنبه 21 آبان 1384, 23:33 عصر
به نظر من اگه placeholder خیلی اذیتتون می کنه می تونید از یک تگ div با خصوصیات runat=server و یک id این مشکل رو حل کنید مثلا اگه می خواید می تونه به صورت absolute در صفحه قرار بگیره و بعد از خاصیت InnerHtml استفاده کنید و لینک ها رو بهش add کنید.

div1.InnerHtml="<a href=\"#\">link 1&nbsp</a>&nbsp&nbsp<a ..."l