PDA

View Full Version : رفتن از یک user control به user control دیگه

maktab
پنج شنبه 22 دی 1390, 10:48 صبح
من دوتا web user control دارم حالا میخوام وقتی کاربر باتون user control اولی را فشار میده user control دومی نمایش داده بشه.
برای این کار باید چکار کنم؟

raziee
پنج شنبه 22 دی 1390, 11:26 صبح
من دوتا web user control دارم حالا میخوام وقتی کاربر باتون user control اولی را فشار میده user control دومی نمایش داده بشه.
برای این کار باید چکار کنم؟

شما میتونید در هر لحظه( هر رویدادی) که مربوط به یک صفحه باشه , به صفحه یک WUC اضافه کنید.
UserControl module = (UserControl)LoadControl("UserControlPath.ascx");
myPlaceHolder.Controls.Add(module);

این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?317020) رو مطالعه کنید

maktab
پنج شنبه 22 دی 1390, 11:37 صبح
من دو تا web user control دارم. یکی برای نمایش سوال و گزینه های نظرسنجی. یکی هم برای نمایش آمار نظرسنجی.
حالا میخوام وقتی یکی میاد نظر میده بعدش آمار نمایش داده بشه. این کاری که میکنم درسته؟ (رفتن از یه user control به user control دیگه)

raziee
پنج شنبه 22 دی 1390, 12:08 عصر
من دو تا web user control دارم. یکی برای نمایش سوال و گزینه های نظرسنجی. یکی هم برای نمایش آمار نظرسنجی.
حالا میخوام وقتی یکی میاد نظر میده بعدش آمار نمایش داده بشه. این کاری که میکنم درسته؟ (رفتن از یه user control به user control دیگه)
برای این کار راه های بهتری هم هست.
مثل استفاده از MultiView و یا Wizard.

hgh.just.hony
یک شنبه 17 دی 1391, 14:15 عصر
شما میتونید در هر لحظه( هر رویدادی) که مربوط به یک صفحه باشه , به صفحه یک WUC اضافه کنید.
UserControl module = (UserControl)LoadControl("UserControlPath.ascx");
myPlaceHolder.Controls.Add(module);

این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?317020) رو مطالعه کنید
سلام
منم همین مشکلو دارم
user control1 برای تمایش بلیط و user control2 برای نمایش دکمه ها هست که بنا به درخواست کاربر اگر بخواد به user control1 یا user control3 میره
من نمی تونم از

برای این کار راه های بهتری هم هست.
مثل استفاده از MultiView و یا Wizard

استفاده کنم.
من از داخل user control به place holder که دسترسی تدارم که؟؟؟!!!!
چه کنم؟