PDA

View Full Version : سوال: فایل exe برنامم گم شده!!!!

amir-aa
پنج شنبه 22 دی 1390, 10:23 صبح
سلام
نمیدونم چرا فایل exe برنامم یکدفعه ناپدید شد!!!!!!
حالا هر چقدر REbuild میکنم درست نمیشه و فایل دوباره ساخته نمیشه.
چیکار کنم؟؟؟؟

meysamrt
پنج شنبه 22 دی 1390, 11:31 صبح
هیچ پیغام خطایی نمیده؟

programerinfonet
پنج شنبه 22 دی 1390, 12:24 عصر
دوست عزیز برو تو قسمت properties برنامه ات (تو قسمت Solution رو نام پروژه ات کلیک راست کن و گزینه ی آخر یعنی Propertis را انتخاب کن )
برو تو تب Boild بعد تو قسمت Output مسیر Outpud Path رو تغییر بده به یک مسیر دلخواه و مجدد برنامه ات رو Run کن
درست می شه

amir-aa
پنج شنبه 22 دی 1390, 12:30 عصر
چرا این خطاشه
visual studio cannot start debugging because the debug target"anbardar.exe" is missing.please build the project and retry or set the Output Path and assembly name properties appropriately to point at the correct location for the target assembly

amir-aa
پنج شنبه 22 دی 1390, 12:36 عصر
درست نشد آقا

meysamrt
پنج شنبه 22 دی 1390, 18:39 عصر
دوست عزیز برو تو قسمت properties برنامه ات (تو قسمت Solution رو نام پروژه ات کلیک راست کن و گزینه ی آخر یعنی Propertis را انتخاب کن )
برو تو تب Boild بعد تو قسمت Output مسیر Outpud Path رو تغییر بده به یک مسیر دلخواه و مجدد برنامه ات رو Run کن
درست می شه

راهنمایی دوستمون باید راه حلتون باشه. اگر این راه حل جواب نداد ممکنه موارد زیر باشه:
1- برنامتون رو از جایی به این سیستم منتقل کردین که ممکنه پوشه هاتون ReadOnly شده باشه.
2- برنامتون رو تو ویندوز سون یا ویستا و روی درایو ویندوز اجرا می کنید که به دلیل مسائل امنیتی اجازه ساخت بهتون نمیده.
3- سیستمتون ویروسی داره که آنتی ویروس موفق به ازبین بردن اون نشده و سریعا روی فایلهای exe میشینه و آنتی ویروس این فایل exe رو سریعا پاک میکنه

کدومیک از موارد فوق با شرایط شما صدق میکنه؟

amir-aa
پنج شنبه 22 دی 1390, 18:53 عصر
فکر کنم مال ویروسه.
حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟
الان آنتی ویروس جدید و بروز نصب کردم...حالا چیکار کنم؟
باید از اول بنویسم
تازه برنامم سه لایه نیستا

zarrinnegar
پنج شنبه 22 دی 1390, 20:18 عصر
پروژه رو rar کن بزار تا چک کنیم

nunegandom
پنج شنبه 22 دی 1390, 22:48 عصر
سلام، اینو ببین، مشکلش حل شده
http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-IE/vssetup/thread/bb23dcd0-fca4-4b16-b7d6-c98c4963629a

meysamrt
پنج شنبه 22 دی 1390, 23:28 عصر
نیاز به نوشتن مجدد برنامه نیست. ویروس کشی کن و بعد پروژه رو Build کن. اگر مشکلت حل نشد باید برنامه رو بفرستی تا چکش کنم.

amir-aa
جمعه 23 دی 1390, 09:12 صبح
من یک بک آپ ازش داشتم با اون درست شد
حالا با این سولوشن بازیابی شده این خطا رو میده
Error 1 Unable to copy file "obj\Debug\anbardar.exe" to "bin\Debug\anbardar.exe". The process cannot access the file 'bin\Debug\anbardar.exe' because it is being used by another process.

nunegandom
جمعه 23 دی 1390, 09:31 صبح
برنامت در حال اجراست، میتونی از تویه taskmanager پروسس رو kill کنی یا تویه cmd یا run این دستور رو بنویسی:
taskkill /im anbardar.exe