PDA

View Full Version : چشمک زدن پاکت نامه با استفاده از تایمر

sara_aryanfar
جمعه 23 دی 1390, 02:27 صبح
با سلام دوستان من در نظر دارم در قسمت بالای صفحه خودم یک امیج باتن قرار بدن و خاصیت ویزیبل اون رو با تایمر تغییر بدم تا به صورت چشمک زن دربیاد بهترین راه برای این کار چی هست من خاستم از تایمر استفاده کنم به صورت زیر
<asp:ScriptManager ID="ScriptManager1" runat="server">
</asp:ScriptManager>

<asp:UpdatePanel ID="UpdatePanel1" runat="server" UpdateMode="Conditional">
<Triggers>
<asp:AsyncPostBackTrigger ControlID="Timer1" EventName="Tick" />
<asp:AsyncPostBackTrigger ControlID="Timer2" EventName="Tick" />
</Triggers>
<ContentTemplate>

<asp:Timer ID="Timer1" runat="server" Interval="1000" ontick="Timer1_Tick">
</asp:Timer>
<asp:Image ID="Image1" runat="server" ImageUrl="~/message-already-read.png" />
<asp:Timer ID="Timer2" runat="server" Interval="2000" ontick="Timer2_Tick">
</asp:Timer>

</ContentTemplate>
</asp:UpdatePanel>
تایمر اول به درستی عمل کرد اما تایمر دوم که مسئول ترو کردن خاصیت ویزیبل امیج باتن بود عمل نکرد بهترین راه برای این کار چی هست لطفا راهنمایی کنید ممنون

crazy_1892
جمعه 23 دی 1390, 09:54 صبح
چرا یک فایل gif نمیذازی؟؟؟

Mohamad1362
جمعه 23 دی 1390, 11:24 صبح
فکر کنم با یه همچین کدی بشه درستش کرد :
ImageButton1.Visible = !ImageButton1.Visible;

sobhan5968
جمعه 23 دی 1390, 12:03 عصر
بهترین روش استفاده از فایل گیف هست . اگه در اینترنت سرچ کنید میتونید پیدا کنید و اگه خاستید خودتون هم میتونید بسازید . برای این کار نرم افزار های زیادی وجود داره و خیلی ساده هستش .

اگه هم بخاهید بخاهید به صورت کدنویسی که صد در صد روش غیر معقولی هست باید از اجاکس استفاده کنید .

reza4359
جمعه 23 دی 1390, 13:02 عصر
بیا دوست عزیز اینم یک نمونه با ajax

sara_aryanfar
جمعه 23 دی 1390, 13:14 عصر
از مثال شما ممنونم اما text-decoration:blink; یه المان غیر استاندارد هستش و نباید استفاده کرد تا جایی که می دونم

reza4359
جمعه 23 دی 1390, 13:33 عصر
از مثال شما ممنونم اما text-decoration:blink; یه المان غیر استاندارد هستش و نباید استفاده کرد تا جایی که می دونم
خب منم با ajax واسه شما مثال زدم!!؟
از text-decoration:blink که استفاده نکردم!!
بعدم اینکه این المان با imagebutton اصلا کار نمیکنه
موفق باشید

sara_aryanfar
جمعه 23 دی 1390, 13:48 عصر
بله من متوجه شدم که کار با آجاکس هست اما چون دیدم تو css استفاده کردین گفتم بهتون بگم به هر حال ممنون

meisam3322
جمعه 23 دی 1390, 19:09 عصر
شما یه راه ساده رو به راه های پر پیچ و خم تبدیل کردین. !!!!!

بهترین راه اینه که شما یه فایل gif و یه فایل jpg از تصویر پاکت نامه داشته باشین. فایل gif انیمیشن حالت چشمک زن را نمایش میده و فایل jpg میتونه یه تصویر سیاه و سفید از همون پاکت نامه باشه ، حالا وقتی برای طرف میلی نیومده شما میبایست با کد نویسی به imageurl اون imagebutton تصویر فایل jpg رو نسبت بدین که نشون بده نامه جدیدی برای فرد ارسال نشده. وقتی هم نامه ای برای فرد وجود داشت، با کد نویسی فایل gif رو به imageurl اون نسب میدین ، که حالت چشمک زن رو نشون میده که نامه برای کاربر یا اون فرد وجود دارد.

موفق باشین