PDA

View Full Version : سوال: Licensing در پروژه های .Net

shadi khanum
جمعه 23 دی 1390, 14:33 عصر
سلام به همه دوستای خوبم. یه سوال داشتم که ممنون میشم اگه جواب بدین..
میخوام بدونم کسی در مورد .Net Licensing چیزی میدونه؟

shadi khanum
شنبه 24 دی 1390, 12:40 عصر
آقا لطفا کممممممممممک...:گریه:

Hajivandian
شنبه 24 دی 1390, 14:17 عصر
با این اصطلاح چیزی تو اینترنت پیدا نکردم؛ اما اگر منظورت اینه که می خوای برای یک نرم افزار کد فعال سازی بزاری تا بشه از اون استفاده کرد بگو تا راهنماییت کنیم

shadi khanum
شنبه 24 دی 1390, 15:57 عصر
مرسی ولی کد فعالسازی و قفل و این ها رو بلدم.. ببین خود .Net یه license provider آماده داره به اسم LicFileLicenseProvider که اونجوری که من فهمیدم طرز کارش اینه که مثلا شما تو یه پروژه Class library یه usercontrol واسه خودت درست میکنی و اونو license دار میکنی و کاری میکنی که فقط این user control تو پروژه ای که تو همون solution باشه کار کنه و نه تو پروژه های جدا از solution این class library.. ولی واسه من مشکل اینه که تو سایر پروژه های این solution هم کار نمیکنه :((

Nima NT
شنبه 24 دی 1390, 18:49 عصر
شما فکر کنم میخواین کاری کنین که کنترل هایی که تولید میکنید و در کنار فایل اجرایی به دست مشتری نهایی میرسه برای کاربر قابل استفاده مجدد نباشه ؛ برای این کار به صورت خیلی ساده تر میتونید فایلهای کنترلی خودتون رو به پروژه نهایی ضمیمه کنید این طوری دیگه نیازی نخواهد بود که فایل dll کلاس شما در کنار فایل اجرایی قرار بگیره و شما فقط یک فایل اجرایی خواهید داشت که دسترسی به این اطلاعات از جمله کلاس ضمیمه شده شما رو مستقیما" از حافظه مدیریت میکنه ، برنامه های خارجی زیادی برای اینکار وجود دارن که با کمی جستجو میتونید پیداشون کنید ولی اگر تمایل داشتید از یک محصول ایرانی استفاده کنید میتونید به این وب سایت (http://www.hefaz-security.ir) مراجعه کنید.