PDA

View Full Version : پاسخگویی به نمونه سوالات PHP

manager_66
شنبه 24 دی 1390, 11:55 صبح
سلام. من این ترم طراحی صفحات وب دارم . استادمون یک نمونه سوال داده واسه امتحان . بعضی سوالاش خیلی سخت بود(همه سوالات تستیه) . نتونستم جواب بدم . ممنون میشم سوالات رو دانلود و جواب بدین و پاسخنامتون رو اینجا بذارین . :قلب:

80747

MMSHFE
شنبه 24 دی 1390, 12:25 عصر
1- C
2- C
3- C
4- B
5- C
6- B
7- D
8- D
9- B
10- C
11- C
12- C
13- D
14- D
15- B

manager_66
شنبه 24 دی 1390, 12:39 عصر
:تشویق: واقعا سوال آخر رو خوب تشخیص دادین در یک نگاه آدم فک میکنه گزینه آخر جواب درسته . مرسی . در ضمن میشه لطف کنید بگین در سوال 10 گزینه سه و چهار چه فرقی با هم دارن . جفتشون بنظر درست میان . اگه در مورد سوال هشت هم یک توضیحی بدین ممنون میشم :چشمک:

MMSHFE
شنبه 24 دی 1390, 13:10 عصر
در سؤال 10 برای دکمه submit بجای خاصیت value از name استفاده شده که اشتباه هست و برای تعیین نوشته روی دکمه باید از value استفاده کنیم.
در سؤال 8 هم تا قبل از & جزو مقدار ['GET['a_$ هست و بعد از اون، متغیر ['GET['alpachino_$ تعریف شده ولی مقداردهی نشده. درنتیجه توی کد چون فقط مقدار ['GET['a_$ چاپ شده، عبارت hello tom hanks به نمایش در میاد.

djsaeedkhan
شنبه 24 دی 1390, 14:57 عصر
در سؤال 10 برای دکمه submit بجای خاصیت value از name استفاده شده که اشتباه هست و برای تعیین نوشته روی دکمه باید از value استفاده کنیم.

با سلام
چه اشکالی بین خاصیت Ok با نام ok هست. من که اصلا همچین چیزی رو قبول ندارم. اگر شما نام رو بزاری Ok مقدار پیش فرض که SubmitQuery هست قرار می گیره و اصلا هیچ اتفاقی نمی افته
اینکه کدام گزینه درست هست بر میگرده به درس خود استاد که باید دید چه چیزی گفته که وجه تمایز بین این جواب ها هست

باز هم با تشکر

MMSHFE
شنبه 24 دی 1390, 15:14 عصر
با سلام مجدد، اگه به هر چهار گزینه دقت کنید، خواهید دید که فقط این یک گزینه از خاصیت name استفاده کرده و بنابراین، طبق اصول طراحی سؤال تستی، این گزینه مدنظر استاد نبوده چون برای طراحی سؤالات تستی، باید حداقل چند پارامتر مختلف در گزینه ها تغییر کنند و دانشجو با قاطعیت اون گزینه ای رو که دقیقاً درست هست انتخاب کنه. ضمناً از خاصیت name برای دکمه submit معمولاً در مواقعی استفاده میشه که بخوایم چند گزینه در اختیار فرد بگذاریم. مثلاً بلی/خیر و... که با ترکیب خاصیت name و value بتونیم بفهمیم کاربر روی کدوم دکمه کلیک کرده. ضمن اینکه اصول طراحی صفحات وب میگه که حتی الأمکان خاصیت value رو برای دکمه submit بگذارین تا عبارت SubmitQuery به نمایش در نیاد. اگه کمی بررسی کنید، می ببینید خیلی وقته این عبارت رو توی فرمهای استاندارد ندیدین! موفق باشید.