PDA

View Full Version : سوال: راهنمایی کوچیک در مورد یک برنامه مرتبط با نمایش اطلاعات Database

hadishb
شنبه 24 دی 1390, 21:39 عصر
با سلام خدمت دوستان.

یک سوالی از خدمتتون داشتم...میشه اول فایل ضمیمه رو ببینید؟! یک برنامه ساده نوشتم که حاوی 2 تا دیتابیس هست.هدف نمایش اطلاعات این دیتابیس ها در reportViewer هست...مشکل اینجاس که بلد نیستم اطلاعات هر دو دیتابیس رو در یک reportViewer نمایش بدم...متاسفانه reportViewer یه دونه dataBase میگیره ظاهرا!

خلاصه:

میخوام اطلاعات دو دیتابیس که حاوی اطلاعات متفائت اند حتی فیلد های متفاوت در یک viewer در کنار هم بذارم و وقتی ازشون خروجی pdf گرفتم دوتا جدول به موازی هم ،یکی اطلاعات دیتابیس اول ،ودیگری اطلاعات دیتابیس دومی باشد.

متاسفانه یه پروژه ای دارم که باید فردا ظهر به استاد تحویل بدم...توی قسمتش نیاز به گزارش گیری بود..اگه این مشکل رفع بشه میتونم ازش تو برنامه اصلیم استفاده کنم.

سپاس گزارم.

hadishb
شنبه 24 دی 1390, 23:08 عصر
یعنی به هیچ وجه امکانش نیست؟:گریه:

hadishb
یک شنبه 25 دی 1390, 00:38 صبح
من اومدم جدول 2 رو به دیتابیس اول اضافه کردم...بعد وارد دیتا ستش کردم...الان دیتابیس 1 حاوی 2 تا جدول هست...توی query هم جدول دو رو اضافه کردم....الان فکر کنم بشه کاری کرد...الان یه جدول حاوی اصلاعات جدول یک و دو هست...اما مشکل اینجاس که حالا reportViewer یه بار نشون داد و دیگه نشون نمیده!

hadishb
یک شنبه 25 دی 1390, 17:40 عصر
دوستان چطور میشه 2 تا جدول رو با هم ادغام کرد؟

crazy_1892
یک شنبه 25 دی 1390, 18:20 عصر
از طریق viwe در sql

hadishb
یک شنبه 25 دی 1390, 23:11 عصر
من که متوجه منظورتون نشدم
یکم توضیح بدم شاید ابهامات بر طرف بشه
من دو جور اطلاعات از ورودی میگیرم،یکی اطلاعات کارمندان رسمی و قراردادی هست و یک هم اطلاعات ماشین الات...چون فیلدهای این اطلاعات فرق میکنه اومدم یک جدول برای اولی ،و یه جدول دیگه برا دومی ساختم....واطلاعات رو تو اونا ادد میکنم...هر دو جدول هم در یک دیتابیس هستند...حالا میخوام گزارش گیری کنم...به این صورت که توسط یک viewer هر دو جدول رو کنار هم نشون بدم...طوری که اگه خروجی گرفتیم در یک صفحه باشن...همین

xcomlock
یک شنبه 25 دی 1390, 23:23 عصر
هر چند تا دیتابیس داری رو میتونی بریزی تو یه دیتاست. بعد اونو به کریستال ریپورت پاس بدی.

jeividmoti
چهارشنبه 18 شهریور 1394, 09:42 صبح
دوستان من دو جدول دارم یکی حاوی اطلاعات طرف حساب و یکی حاوی اطلاعات یک فاکتور هست و این دو با ای دی با هم متصل هستند حالا چطوری تو ریپورت بیاد اطلاعات اصلی را نشون بدن و زیر هر سطر اطلاعات زیر گروه را نشون بده؟