PDA

View Full Version : سوال: مهندسان حرفه ای درباره این ماژول پرداخت انلاین نظر بدهید.

bahar_1984_n
یک شنبه 25 دی 1390, 06:41 صبح
سلام به همه دوستان.
برای پرداخت اینترنتی یک سایتی از بانک سینا ماژول دریافت کردم قسمت ارسال اطلاعاتش که مشکلی نداره ولی صفحه برگشتش رو خودش کامل نوشته ولی توی یک قسمتهایش توضیحات زده که ما باید یک مقداری رو چک کنیم ولی من نمی فهم چه کار باید بکنم میشه منو راهنمایی کنید یا قطعه کد برام بدارید.
ماژول رو به همراه دایکیومنتش براتون سند میکنم

hamid_shrk
یک شنبه 25 دی 1390, 08:35 صبح
سلام ، من که حرفه ای نیستم ولی :
ببینید روال کار کلیه بانک ها همینجوریه که تو سشن یکسری result رو براتون برمیگردونن و شما از طریق اون میتونید نتیجه رو ببینید.
سعی کنید تو جدول فروشتون دوتا فیلد هم بسازید و مقدار های برگشتی از بانک رو توش ذخیره کنید.
من با بانک ملت کار کردم و کد شما رو هم دیدم

private bool RequestUnpack()
{
if (RequestFeildIsEmpty()) return false;

refrenceNumber = Request.Form["RefNum"].ToString();
reservationNumber = Request.Form["ResNum"].ToString();
transactionState = Request.Form["state"].ToString();

return true;
}

مثل خودش عمل کنید

bahar_1984_n
یک شنبه 25 دی 1390, 22:40 عصر
ببینید اینا رو خودش تو مثالش آورده ولی تو مثالش طبق عکس زیر دو تا جا هست که میگه فیلذدهای مورد نظر رو چک کن .حالا من دستورات وجود این پارامترها رو نوشتم .وقتی یک فیلیدی رو چک می کنیم یا در دیتابیس هست یا نیست.

من برای این مقادیر چکار کنم توی عکس با علامت فلش زرد رنگ مشخص کردم.

یه سوال دیگه : اینکه تو مستندات گفته اگه مبلغی بیشتر یا کمتر بود باید به خریدار برگشت داده شود اینو ما باید تو مدیریت سایت یه قسمت بذاریم که مدیران ببینند اگه یه مقداری با مبلغ پرداختی جور نبود گلید برگشت مبلغ به خریدار رو بزنن؟ و یا نه جور دیگه ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟