PDA

View Full Version : گفتگو: بهترین الگوریتم برای ثبت مدت زمان باز بودن یک برنامه (غیر از برنامه خودم)

m2_farzan
یک شنبه 25 دی 1390, 10:33 صبح
سلام. میخوام یه برنامه بنویسم که باز باشه و مدت زمان باز بودن یک برنامه خاص رو ثبت کنه.

برای مثال میخوام هروقت برنامه notepad باز شد، ثبت زمان شروع بشه و اگه مثلا بعد از 5 دقیقه بسته شد، داخل یک فایل تاریخ استفاده، ساعت استفاده و مدت استفاده از اون برنامه خاص ثبت بشه.

اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که با یک تایمر هر بار process ها رو چک کنم ولی میخوام برنامم خیلی منابع سیستم رو اشغال نکنه. لطفا نظراتتون رو بگید.

با تشکر

maktoom
دوشنبه 26 دی 1390, 00:49 صبح
سلام
نمی دونم میشه یا نه. می تونی یه جور تایمر رو وصل کنی به آیکن اون برنامه که مد نظرته. که هر وقت اون آیکون کلیک شد اون تایمر هم راه بیافته.

m2_farzan
دوشنبه 26 دی 1390, 11:12 صبح
داخل stackoverflow هم پرسیدم ولی اینا خارجین سخت میشه فهمید چی میگن.

http://stackoverflow.com/questions/8868330/the-best-way-to-register-process-start-time

senaps
دوشنبه 26 دی 1390, 16:29 عصر
کاش به جای کلید کردن و جواب ندادن اون یارو المانی،یه کلمه بهش میگفتین که هدفتون چیه!! یه چیزی یاد می گرفتیم ما هم....بچه ی خوبیه!

m2_farzan
سه شنبه 27 دی 1390, 11:15 صبح
کاش به جای کلید کردن و جواب ندادن اون یارو المانی،یه کلمه بهش میگفتین که هدفتون چیه!! یه چیزی یاد می گرفتیم ما هم....بچه ی خوبیه!

بابا من سعی خودم رو کردم ولی به زور تونستم حالیشون کنم. حالا هم اگه میخواین یاد بگیرین جواب داده (دمش گــــرم)