PDA

View Full Version : برنامه نویسی تحت windows server 2003

Younes
شنبه 21 آبان 1384, 11:12 صبح
سلام
من به یک مشکل برخوردم . برنامه ای که تحت ویندوز سرور 2000 قبلا کار می کرد حالا تحت 2003 کار نمی کند.یعنی درقسمتی که لازم است برنامه word را بالا بیاورد خطای access denied میدهد. می گویند که 2003 حفاظتها را بیشتر کرده و باید یکسری policy ها را تغییر دهیم تا برنامه کار کند ولی من چیزی پیدا نکردم. لطفا اگر تجربه ای دارید اعلام بفرمایید.
متشکرم

mRizvandi
یک شنبه 22 آبان 1384, 11:12 صبح
سلام

شما مشخص کن که کجا خطای Access Dined می ده تا بگیم چکار کن
;-)

Younes
یک شنبه 22 آبان 1384, 12:05 عصر
سلام

شما مشخص کن که کجا خطای Access Dined می ده تا بگیم چکار کن
;-)

با سلام و تشکر از توجهتان
اشکال زمان پیش می اید که برنامه word می خواهد از درون برنامه صداشود تا مطالبی را نمایش دهد. ولی تا قبل از آن کلیه مراحل برنامه درست کار میکند.

mRizvandi
یک شنبه 22 آبان 1384, 12:11 عصر
سلام

یعنی در زمان باز کردن فایلها خطا می گیری؟

Younes
یک شنبه 22 آبان 1384, 14:27 عصر
سلام
نه دقیقا فایلها زیرا در اینصورت باید word باز می شدو بعد برای نمایش فایل من خطا می داد ولی برای باز کردن خود word خطا می دهد.

mRizvandi
دوشنبه 23 آبان 1384, 14:02 عصر
سلام

کاربری که داری باهاش کار می کنی دسترسی به دایرکتوری Program files دارد؟

Younes
دوشنبه 23 آبان 1384, 15:10 عصر
سلام
اگر منظورتان کاربری است که خطا می گیرد ؛ این یک برنامه ای است که در روی سرور (server side) اجرا می شود دلیلی ندارد که دسترسی به هارد سیستم نداشته باشد. لااقل ما هیچگونه محدودیتی برای آن تعریف نکرده ایم.

mRizvandi
دوشنبه 23 آبان 1384, 16:15 عصر
سلام

ببین من درست متوجه شدم:
شما یک سرور 2003 داری که یک برنامه روی اون نصب هست. اون برنامه روی سرور اجرا میشه و در اجرای خودش نیاز داره که جایی ورد رو اجرا کنه و مثلا فایلی رو نمایش بده اما در حال حاضر در زمان اجرای ورد خطای Access Denied می گیری. فولدر Program Files و Office رو هم چک کردی مشکلی از لحاظ Security نداشته است.
کاربران شما برای استفاده از اون برنامه به سرور login می کنند بصورت RemoteDesktop یا معمولی یعنی برنامه ای رو فقط اجرا می کنند؟

Younes
سه شنبه 24 آبان 1384, 08:16 صبح
سلام بله شما درست متوجه شدید. این برنامه در شبکه محلی و ازطریق سایت ما در اینترنت قابل اجرا است.