PDA

View Full Version : آموزش آلگوریتم

ewsd3000
شنبه 21 آبان 1384, 13:42 عصر
با سلام

من نیاز به آموزش کامل الگورتم دارم اگر اطلاعات یا کتبی در این زمینه دارید خوشحال مشوم مرا راهنمایی فرمایید.

vbapr2005
دوشنبه 23 آبان 1384, 10:37 صبح
حتما میدونی الگوریتم چی هست: نوشتن فارسی کارهایی که کامپیوتر باید بکنه(مثلا 1 - شروع کن. 2 - عدد A را بخوان. 3 - ...)
برای فهمیدن الگوریتم هیچ راهی غیر از تمرین وجود نداره. شروع از مثال های ساده و بعد رفتن سراغ مسائل مشکل تر.
البته یه چیز رو فراموش نکن: که الگوریتمی که شما داری مینویسی باید به یه دستگاه داده بشه تا اون بتونه دستورات تو رو اجرا کنه. پس باید یه جوری حرف بزنی که بفهمه. مثلا یه دستگاهی ممکنه این دستور رو بفهمه و یکی دیگه ممکنه نفهمه: A + B -> C . این یعنی A رو با B جمع کن و توی C بذار. تو اول باید مشخص کنی که آیا الگوریتم خوان میتونه معنای جع کردن دو عدد رو بفهمه یا نه.
میتونی از کتاب جعفر نژاد هم استفاده کنی.
اگه سوالی بود که بلد بودم در خدمتم.

danesh tow
شنبه 28 آبان 1384, 20:15 عصر
سلام
فکر میکنم تا حدودی می تونم بهت کمک کنم .هر سوالی که داشته باشی میتونی مطرح کنی سعی می کنم درست بهت تفهیم کنم .امیدوارم که شرمندت نشم .میتونی تا حد زیادی رو من حساب کنی.
با ارزوی موفقیت شما

eyelash
یک شنبه 13 آذر 1384, 01:12 صبح
کتاب الگوریتم و فلوچارت دیباگران می تونه برای شروع خوب باشه.

از من به شما نصیحت اگه تصمیم دارین برنامه نویس بشین الگوریتم را خوب روش کار کنین و زود نا امید نشین. البته فکر می کنم خودنون هم این تصمیم را کرفتین.این طور نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

موفق باشید.

sahar_amir
شنبه 19 آذر 1384, 11:42 صبح
من برای درس طراحی الگوریتم نیاز به مقاله در زمینه الگوریتم ژنتیک دارم مرا در این زمینه کمک کنید.

neda_ezzati
سه شنبه 22 آذر 1384, 15:59 عصر
می تونی روی من هم حساب کنی .
هر سوالی داشتی بپرس

maisam agha
سه شنبه 29 آذر 1384, 07:05 صبح
وب اگه کتابی هست بذارین استفاده کنیم دیگه

kiani_behzad
شنبه 20 آبان 1385, 23:06 عصر
رو منم حساب کن

kiani_behzad
پنج شنبه 25 آبان 1385, 11:51 صبح
اینجا یه جزوه ساده ی الگوریتم هست:
www.balouchzahi.blogfa.com

peri.demon
سه شنبه 07 آذر 1385, 08:37 صبح
bacheha yeki hast c++ esh khob bashe betone mano ye kam to tamrina yi k bayad hal konam rah bndaze
moshkelam payei e tosh:(