PDA

View Full Version : ساختن تم یا اسکین

programerinfonet
دوشنبه 26 دی 1390, 09:59 صبح
سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا می شه برای محیط سی شارپ تم یا پوسته ی دلخواه طراحی کرد ؟

Hybrid
دوشنبه 26 دی 1390, 11:05 صبح
سلام دوستان
می خواستم بدونم آیا می شه برای محیط سی شارپ تم یا پوسته ی دلخواه طراحی کرد ؟

آره دوست عزیز به این سایت یه سر بزن تا جوابت رو بگیری.

http://studiostyl.es/

موفق باشید./

programerinfonet
دوشنبه 26 دی 1390, 15:49 عصر
آره دوست عزیز به این سایت یه سر بزن تا جوابت رو بگیری.

http://studiostyl.es/

موفق باشید./

دوست عزیز با تشکر از شما من منظورم چیز دیگه ای بود
می خواستم واسه برنامه هایی که می نویسم پوسته طراحی کنم

shadi khanum
دوشنبه 26 دی 1390, 21:48 عصر
من هم دنبالش هستم. تو یه پست یه دوستی یه کنترل skin engine گذاشته بود ولی نگفته بود از کجا اومده و اینکه چجوری میشه واسش Skin تعریف کرد.
اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه لطفا

مرسی

senaps
دوشنبه 26 دی 1390, 22:07 عصر
دوست عزیز،تو همین انجمن،اموزش برنامه نویسی با استفاده از جوناس رو پیدا کنین...همچنین توی اینترنت dotnetbar win for رو جست و جو کنین تا به تایج دلخواهتون برسین....

در مرحله ی بعد،برای خیلی خیلی ساده تر انجام دادن کار،شکل نهایی که میخواین فرمتون اونجوری باشه رو توی فوتوشاپ درست کنین....
فایل رو ذخیره کنین....
تو بخش تنظیمات یا خاصیت ها یا هر چیزی که میشه ترجمه ی properties بگردین و خاصیت عکسش رو تغییر بدین به عکس مورد نظر....فرمتون به شکل اون عکس در میاد!! ممکنه مثلا یه پرنده باشه یا یه ماشین یا هر چیزی....
برای تغییر شکل دادن دگمه ها هم از همین روش میتونین استفاده کنین و شکل فرم رو تا حدودی عوض کنین....
ولی برای ایجاد تم های خفن برای برنامتون،جوناس رو جست و جو کنین که اموزشش اینجا هم هست،یا دات نت بار رو!!!

mohammad kafiyan
دوشنبه 26 دی 1390, 22:17 عصر
برای ساخت این پوسته ها باید از نرم افزار SKIN CRAFTER استفاده کنید
یک سایت داره تو google سرچ کن

programerinfonet
سه شنبه 27 دی 1390, 09:45 صبح
با تشکر از دوستان خوبم
1- اول اینکه اون Skine Engin رو هم من دارم و خیلی ازش استفاده کردم اگه خواستید بگید تا بگذارم
2- دوم اینکه من نمی خواستم با دات نت بار کار کنم چون عرض کردم می خواستم خودم یک پوسته طراحی کنم

ولی باز هم از شما دوستان خوب خیلی متشکرم

shadi khanum
سه شنبه 27 دی 1390, 21:51 عصر
اگه میشه بذارید ، ممنون میشم و اگه خودتون باش کار کردید یه توضیحی در موردش و در مورد ساخت Skin واسش بدید
مرسی