PDA

View Full Version : سوال: رجیستری برای کامپوننت devexpress

behnamhh
دوشنبه 26 دی 1390, 13:56 عصر
سلام دوستان من برای devexpress رجیستری و کرکشو نصب کردم ولی فقط تو لوکال سرور کار میکنه و وقتی سایتو آپ می کنم گوشه سمت چپ بالای صفحه میگه devexpress ثبت نشده نمیتونم رجیستری دیگه پیدا کنم

alonemm
دوشنبه 26 دی 1390, 17:41 عصر
دوست من شما فایل رجیستری رو در کامپیوتر لوکال خودتون نصب کردید نه در سرور.

behnamhh
سه شنبه 27 دی 1390, 10:49 صبح
دوست من شما فایل رجیستری رو در کامپیوتر لوکال خودتون نصب کردید نه در سرور.

خوب چطوری من رجیستری رو در سرور نصب کنم؟؟؟

alonemm
سه شنبه 27 دی 1390, 12:26 عصر
باسلام:
یا باید به سرور دسترسی کامل و اجازه نصب برنامه داشته باشید.
یا باید از لایسنس کامپننت ها استفاده کنید.

موفق باشید.

behnamhh
سه شنبه 27 دی 1390, 18:05 عصر
باسلام:
یا باید به سرور دسترسی کامل و اجازه نصب برنامه داشته باشید.
یا باید از لایسنس کامپننت ها استفاده کنید.

موفق باشید.

مرسی از راهنماییتون ولی مشکل منم اینه که لایسنسشو ندارم اگه کسی داره لطف کنه ممنون میشم

Ir.WebDeveloper
چهارشنبه 28 دی 1390, 15:29 عصر
دوست من کافیه به فایل web.config پروژه ات مراجعه کنی و تمام فایلهایی که دارای ارجاعات به اسمبلی های Devexpress دارند را در پوشه ی bin پروژه ات در سرور کپی کنی!

behnamhh
دوشنبه 03 بهمن 1390, 12:42 عصر
اون ارجاعات بصورت text می باشند من در قالب یه textbox کپی کردم ولی جواب نداد چطوری اونارو کپی کنم؟

mohebbi310
دوشنبه 24 بهمن 1390, 19:58 عصر
سلام دوست عزیز . من تمام dll هایی که در web.config اومده رو به فایل bin بردم ولی باز خطا داد که ریجستر نشده ! یعنی باید از سرور درخواست نصب devEpress رو بدم ؟
خطایی که میده اینه Could not load file or assembly 'DevExpress.Data.v11.1' or one of its dependencies.
Strong name signature could not be verified. The assembly may have been tampered with, or it was delay signed but not fully signed with the correct private key. (Exception from HRESULT: 0x80131045)

SATIAR2008
دوشنبه 01 اسفند 1390, 10:05 صبح
درود دوست گرامی جهت استفاده از کامپوننت devexpress در سایت با خیال راحت استفاده کن ولی چند نکته را در نظر بگیر
یکی این که نباید از استایل های آماده خود dev استفاده کنی و خودت با فتوشاپ استایل بساز و بزار جالب می شه
و نکته دیگه هم زمانی که می خوایی سایت رو آپ کنی از داخل وب کانفیک هرچی devexpress هست رو پاک کن
و یکی دیگه اینکه dll های dev رو داخل پوشه bin بزاری
و در اخر هم از devexpress لذت ببر عزیز من استفاده کردم

نمونه سایتی که از dev استفاده کردم ولی این سایت کامل نیست http://shamsololama.com

mohebbi310
سه شنبه 02 اسفند 1390, 21:27 عصر
سلام دوست عزیز . من با استفاده از true کردن copy to local همه dllها رو داخل bin بردم . و همه devexpress ها رو از web.config پاک کردم ، یعنی هر چی devexpress دیدم پاک کردم حتی مثلا این رو <devExpress>
<settings rightToLeft="false" />
<compression enableHtmlCompression="false" enableCallbackCompression="true" enableResourceCompression="true" enableResourceMerging="false" />
<themes enableThemesAssembly="true" />
<errors callbackErrorRedirectUrl="" />
</devExpress>
ولی باز همون خطا رو گرفتم و میگه Could not load file or assembly 'DevExpress.Data.v11.1' or one of its dependencies.

من از هیچ استایلی هم استفاده نکردم و فقط یک lable از نوع dev گذاشتم
اگر ممکنه یک پابلیش از پروژه کوچک که در هاستتون جواب گرفتین برام بزارید تا روی هاست خودم تستش کنم ، شاید مشکل از هاستیه که خریدم. متشکرم