PDA

View Full Version : كمك در اجراي برنامه روي سرور با ip اختصاصي

aftabgarmabakhsh
دوشنبه 26 دی 1390, 13:53 عصر
سلام دوستان
من 1 برنامه با asp.net,c#,sql2008 نوشتم. و قرار بود آن را روي هاست بگذارم كه كاربرانش وارد سايت بشوند و با برنامه كار كنند

حالا مشتري من ميگويد 1 ip اختصاصي با 1 پورت دارد و نميخواد هاست بخرد. ميخواهد كاربران در هر جاي دنيا، توي browser اين ip و port را وارد كنند و وارد برنامه من شوند.مثلا"
123.456.789.123:4444
ميشه من را راهنمايي كنيد كه چكار بايد بكنم؟

درخواست آنها، مثل اين است كه من برنامه را روي يك server لوكال بگذارم؟ يعني همين كارهايي كه روي لوكال انجام ميدهم را بايد روي سرور اونها كه توي شركتشونه انجام بدم؟

ممنون از راهنماييتون. منتظرم

alonemm
دوشنبه 26 دی 1390, 16:30 عصر
سلام:
دوست من در کل این کار مربوط به امور شبکه هست و باید در تالار مربوطه تعریف کنید.

راهنمایی:
شما باید وب سرور (IIS) رو کانفیگ کنید و سپس IP و Port رو روی هدر سایت مربوطه در وب سرویس ست کنید.

شادباشید.

aftabgarmabakhsh
سه شنبه 27 دی 1390, 07:33 صبح
ممنون. دوست عزيز.
كارهاي مربوط به تنظيم ip اختصاصي و شبكه را كه مسئول شبكه شان انجام ميده

من فقط قسمت مربوط به برنامه را ميخوام بدونم بايد چيكار كنم.

غير از اين كه برنامه ام را توي Default WebSite درون IIS اضافه ميكنم و connectionString توي برنامه را عوض ميكنم، ديگه چه كارهايي بايد انجام بدم؟

در ضمن ميشه در مورد اين قسمت بيشتر توضيح بدين:

شما باید وب سرور (IIS) رو کانفیگ کنید و سپس IP و Port رو روی هدر سایت مربوطه در وب سرویس ست کنید

moferferi
سه شنبه 27 دی 1390, 10:27 صبح
شما کار خاصی نیاز نیست انجام بدی.همین که برنامه رو لوکال جواب میده کافیه.دیگه کسی که مسئول شبکه هست باید iis را کانفیگ کنه.

alonemm
سه شنبه 27 دی 1390, 11:22 صبح
ممنون. دوست عزيز.
كارهاي مربوط به تنظيم ip اختصاصي و شبكه را كه مسئول شبكه شان انجام ميده

من فقط قسمت مربوط به برنامه را ميخوام بدونم بايد چيكار كنم.

غير از اين كه برنامه ام را توي Default WebSite درون IIS اضافه ميكنم و connectionString توي برنامه را عوض ميكنم، ديگه چه كارهايي بايد انجام بدم؟

در ضمن ميشه در مورد اين قسمت بيشتر توضيح بدين:

اگر شما برای IP خودتون DNS ست کرده باشید باید DNS مربوطه رو در قسمتی که گفتم ست کنید تا سایت شما با DNS هم نمایش پیدا کنه اگه با آدرس دهی معمولی میخواید کارکنید نیازی به این قسمت ندارید.

موفق باشید.

aftabgarmabakhsh
سه شنبه 27 دی 1390, 11:26 صبح
اگر شما برای IP خودتون DNS ست کرده باشید باید DNS مربوطه رو در قسمتی که گفتم ست کنید تا سایت شما با DNS هم نمایش پیدا کنه اگه با آدرس دهی معمولی میخواید کارکنید نیازی به این قسمت ندارید.

موفق باشید.

اين را بايد از كسي كه شبكه شان را درست كرده بپرسم؟

alonemm
سه شنبه 27 دی 1390, 12:05 عصر
بله دوست من.

mmnoody2006
سه شنبه 27 دی 1390, 14:15 عصر
برادر کانفیگ سرور با مدیر شبکه هست ولی بعد از اون شما به صورت ریموت به سرور متصل می شی و بقیه هم انگار که داری روی سیستم خودت کار می کنی ولی توی تالار های مربوط به سرور و شبکه بگردی بهتره مثل :

http://www.webhostingtalk.ir/forum.php

alonemm
سه شنبه 27 دی 1390, 14:53 عصر
برادر کانفیگ سرور با مدیر شبکه هست ولی بعد از اون شما به صورت ریموت به سرور متصل می شی و بقیه هم انگار که داری روی سیستم خودت کار می کنی ولی توی تالار های مربوط به سرور و شبکه بگردی بهتره مثل :

http://www.webhostingtalk.ir/forum.php

دوست من :
اگر قرار بود که همه به صورت ریموت به سرور وصل بشن که دیگه هیچ امنیتی نبود و ترمینال شبکه منفجر میشد.
ایشون یک وب سایت دارند که میخواید روی وب سرورشون اجرا بشه توسط IP ولیدی که دارند.

موفق باشید.