PDA

View Full Version : حرفه ای: درخواست راهنمایی برای یک پروژه جاسوسی

amir-aa
دوشنبه 26 دی 1390, 19:52 عصر
سلام
میخوام یک پروژه امنیتی جاسوسی بنویسم که ویژگی های زیر رو داشته باشه از شما دوستان میخوام اگر کامپوننت یا نظر مناسبی دارید بذارید چون من زیاد حرفه ای نیستم.
1.قابلیت ست شدن اتوماتیک روی startup ویندوز
2.قابلیت ارسال ایمیل کد گذاری شده که باتوجه به نوع مرسوله(سری،فوق سری و محرمانه) از الگوریتم های مختلف استفاده کند
3.قابلیت اتصال به وبکم و حداقل دو دوربین به صورت همزمان
4.قابلیت کنترل و ضبط مکالمات تلفنی با ثبت شماره تلفن ها
5.قابلیت ایجاد اختلال در سیستم با کنترل از سیستم دیگه

Hajivandian
دوشنبه 26 دی 1390, 20:06 عصر
آخه مگه آزار داری !

senaps
دوشنبه 26 دی 1390, 21:00 عصر

مربوط به فایل نصبی برنامتون هست!! یا روش تکثیرش....

2.قابلیت ارسال ایمیل کد گذاری شده که باتوجه به نوع مرسوله(سری،فوق سری و محرمانه) از الگوریتم های مختلف استفاده کند
برا ارسال ایمیل ابزار های مختلفی وجود داره که باید برا حالت های مختلف شرط بذارین!!!!

http://freecomponents.blogfa.com/
اینجا یه نمونه ابزار های ارسال ایمیل به سرور های مختلف و ... هست...

تو این مورد، باید خلاقیت داشته باشید!! روش های از پیش اماده، توسط انتی ویروس ها هم از پیش شناسایی شده و تا بره رو سیستم طرف، گیر می افته!و کل برنامتون رو میسپره به قرنطینه یا حذف!!

در نهایت،احتمالا تو محیط ازمایشگاهی هم نتونین چنین ابزاری بنویسین....چون ایجاد تغییرات یا زیر نظر گرفتن و استفاده از اینترنت طرف بدون اینکه خودش بفهمه،یا انتی ویروسش،نیاز به دانش سطح بالای برنامه نویسی داره که اگر داشتین،در مورد نحوه ی انجامش نمی پرسیدین!! ببخشید که مستقیم این مورد رو بهتون گفتم!

ya30ien2
دوشنبه 26 دی 1390, 23:00 عصر
فکر نمیکنم در مورد جاسوسی کسی بهتون کمک کنه

night_secret
دوشنبه 26 دی 1390, 23:03 عصر
سلام
میخوام یک پروژه امنیتی جاسوسی بنویسم که ویژگی های زیر رو داشته باشه از شما دوستان میخوام اگر کامپوننت یا نظر مناسبی دارید بذارید چون من زیاد حرفه ای نیستم.
3.قابلیت اتصال به وبکم و حداقل دو دوربین به صورت همزمان
4.قابلیت کنترل و ضبط مکالمات تلفنی با ثبت شماره تلفن ها
داداش اگه واقعا بتونی این برنامه رو بنویسی خدمت بزرگی به جامعه کردی حالا اصلا بسم ا... رو گفتی یا هنوز چیزی ننوشتی ؟

amir-aa
سه شنبه 27 دی 1390, 08:58 صبح
در مورد کنترل تلفن باید چیکار کنم؟؟؟

m2_farzan
سه شنبه 27 دی 1390, 10:58 صبح
حالا به فرض همه اینها رو بتونی درست کنی. ولی به نظر من بعیده به این راحتی ها از سد آنتی ویروس و فایروال بگذری مگر اینکه اطلاعات زیادی داشته باشی.

AmirAmiri
سه شنبه 27 دی 1390, 12:42 عصر
سلام.
یه سوال : الان هدف اصلیه شما از ایجاد این تاپیک چیه؟
1) میخوای بهت بگیم آفرین کارت درسته که میخوای این برنامه رو بنویسی؟
2) میخوای برات بنویسیم بدیم بهت؟ (اینطوری که شما عملا هیچ کاری نکردی پس مطمئنم این گزینه نیست )
3) میخوای بگی این برنامه رو من استارت زدم پس کسی حق نداره این برنامه رو بنویسه؟ (قانون کپی رایت و حق مولف)
4) میخوای راهنماییت کنیم که تو هر قسمت کل برنامه رو چطوری باید تایپ کنی و برنامه ش رو ما برات بنویسیم؟

واقعا نمیتونم بفهمم که هدفت از ایجاد این تاپیک چیه.
شما هنوز یه پروژه باز نکردید و ذخیره کنید بعد اومدید تاپیک زدید که قصد ایجاد چنین برنامه ای دارید، آخه یعنی چی؟
قدیما تاپیک رو واسه مشکلاتشون ایجاد میکردن. تاپیک زدن ماله وقتیه که شما برنامه رو تا جایی پیش بردید و حالا به یک مشکل بزرگ برخوردید و نیاز به کمک دارید نه اینکه از همون اول هنوز ویژوال استودیو رو باز نکردید میاید تاپیک میزنید که میخوام فلان کنم به همان کنم.

این چیزی که شما نوشتید بیشتر شبیه تعریف پروژه ست تا کمک برای نوشتن پروژه.
شما اصلا روی این موضوعی که قصد دارید روش کار کنید، تحقیق کردید؟ اینجا مقداری از نتیجه مطالعات و تحقیقاتتون رو آوردید و ذکر کردید که تا کجا پیش رفتید؟
چرا هر کی میخواد یه کاری انجام بده اول از همه یه تاپیک میزنه بعدش شاید بره و ویژوال استودیو رو باز کنه و شروع به کد نویسی کنه..!!!

راستی شما که به قول خودت زیاد حرفه ای نیستی، بهتر نبود از برنامه های ساده شروع میکردید و زمانیکه توی مباحث برنامه نویسی کامل مسلط شدید بعد به دنبال این چیزا می اومدید؟

به هر حال این پروژه ای که شما تعریف کردید در واقع میتونه یه تروجان یا یه بات نت باشه که بیشتر شبیه همون تروجان هست اما اولین و مهمترین قدم در نوشتن چنین برنامه هایی اینه که بتونی مخفی موندن و ماندگاریه برنامه رو تضمین کنی. اما اینجا در مورد مخفی موندن برنامه از دید کاربر و آنتی ویروس ها و فایروال ها مطلبی نمیبینم!!
برنامه ای که شما تعریف کردید به شدت ابتدایی و پیش پا افتاده ست که فقط اهداف گوناگونی رو داره دنبال میکنه. همین.

در مورد کنترل تلفن باید چیکار کنم؟؟؟
الان همه قسمتهای برنامه درست شده و فقط همین کنترل تلفن مونده؟

دوست عزیز به من حق بده که با دیدن این تاپیک خالی از تحقیقات و روند پیشرفت پروژه، عصبانی بشم. شما ممکنه در این زمینه خیلی جلو رفته باشید اما کو مستندات؟ کو نتیجه تحقیقات؟ آقا اصلا شما یه کد کوچولو نشون بده تا بعد بگیم کجاش رو باید تغییر بدی.
خب برادر من، هموطن، مسلمون، همین طوری که نمیشه بیای بگی یه کاری میخوام بکنم کمکم کنید، شما اول بسم الله رو بگو، آستین بالا بزن یه کاری بکن بعد طلب کمک کن.

یا حق.
موفق و پیروز باشید...

amir-aa
سه شنبه 27 دی 1390, 15:51 عصر
استاد چرا مارو میزنی؟؟؟
ببین من سیستم های اطلاعاتی رو با سی شارپ مسلط هستم.اما میخوام یکم در سطح بالاتر فعالیت کنم.الآن دارم یک پروژه ی مدیریتی مینویسم...این پروژه ایدش یکدفعه اومد توی ذهنم.میخوام هر اطلاعاتی دارید بهم بدید.من اطلاعات فنی درباره ساخت برنامه های امنیتی ندارم اما درباره حفاظت اطلاعات اطلاع دارم.
این در حقیقت یک گفت و گو پیرامون این پروژه هستش که نظرات مختلف جمع آوری بشه....

night_secret
سه شنبه 27 دی 1390, 17:49 عصر
میشه بدونم هدفت چیه شاید بتونم کمکت کنم

programer-ir
سه شنبه 27 دی 1390, 19:23 عصر
دات نت اصلا برای این کار مناسب نیست برنامه نوشته شده با سی شارپ تحت فریمورک اجرا می شن شما باید با x8086 این کار رو انجام بدید.

Nima NT
سه شنبه 27 دی 1390, 19:34 عصر
حداقل نیاز این کار تسلط به ++C هستش چرا که در ادامه مطمئنا" به درایور نویسی نیاز خواهید داشت. دات نت به هیچ عنوان گزینه مناسبی نیست.

amir-aa
چهارشنبه 28 دی 1390, 13:24 عصر
پس سعی میکنم با C کار کنم.اصلا نمیخواد درباره ی سد آنتی ویروس ها فکر کرد...فوقش برای نمایش اول پروژه بخش اختلال ایجاد کردن رو سانسور میکنیم

joker
چهارشنبه 28 دی 1390, 14:39 عصر
اين چيزائي كه اين بنده خدا ميخواد بدون درايور هم ميشه نوشت
منتها آدم بايد .... داشته باشه ابزار مخرب بنويسه :)

modern_amin
چهارشنبه 28 دی 1390, 15:03 عصر
دوستان خیلی سختش کردید
اینکارا رو تو همین سایت بصورت جدا جدا بچه ها انجام دادند

m2_farzan
چهارشنبه 28 دی 1390, 15:50 عصر
در مورد ست شدن روی استارت آپ با یک کلید رجیستری به سادگی حله.

درباره ارسال ایمیل، الگوریتم به خودتون مربوطه برای فرستادن ایمیل هم ابزار های زیادی وجود داره

اتصال به وبکم رو مطمئن نیستم با C# بشه به این راحتیا، فوقش این بخش رو با C++ بنویس. (ولی کار خیلی خیلی بدیه)

برای مکالمات تلفنی هم مثل ایمیل، ابزاراش وجود داره.

خرابکاری هم که کاری نداره. اگه آنتی ویروس مهم نیست، میتونی درایو ویندوز رو فرمت کنی یا رجیستری رو قاطی پاتی کنی یا صد تا برنامه واکنی که هنگ کنه یا یه عدد رو مدام تقسیم بر 0 کنی یا...

اگه واقعا میخوای به نتیجه برسی یکی یک کار کن. یعنی اول یه بخش رو بساز، بعد بخش بعدی و همینجور تا آخر. سوال ها رو هم جدا جدا بپرس تا جوابها به دردت بخوره :لبخندساده:

Nima NT
چهارشنبه 28 دی 1390, 18:34 عصر
در مورد ست شدن روی استارت آپ با یک کلید رجیستری به سادگی حله.
این کار در صورتی که UAC سیستم فعال باشه نیازمند ByPass کردن اون هست که در UserMode کار بسیار سختیه ولی با درایور تقریبا" راحت تره.

اصلا نمیخواد درباره ی سد آنتی ویروس ها فکر کرد...فوقش برای نمایش اول پروژه بخش اختلال ایجاد کردن رو سانسور میکنیم
دقیقا" متوجه منظورتون نشدم ولی حداقل Kaspersky بخش Application Control به کارهای نرم افزار شما ایراد خواهد گرفت که نیازمند پیدا کردن روشی برای در امان موندن از دید حداقل این آنتی ویروس هست حالا بقیه نیاز به بررسی دارن.

aliasghar2
چهارشنبه 28 دی 1390, 22:25 عصر
سلام دوستان
اونقدر قوی نیستم که بخوام توی این بحث شرکت کنم ولی می خوام در مورد ارسال ایمیل تجربه هایی که داشتم رو بگم و اون اینه که اکثر انتی ویروس ها جلوی پورت 25 که جهت ارسال ایمیل رو می بنندن
یا باعث می شن که به صورت یه spam باشند که در این صورت خود isp این پورت رو می بندن یه جورایی می خوام بگم که امکان ارسال ایمیل تو هر سیستمی که الوده میشه نیست مگه اینکه بخوای یه rootkit بنویسی که انتی ویروس متوجه این اعمال نشه

در مورد بد بودن .net هم کاملا با دوستان موافقم مثل این می مونه که وقتی یه ویروس رو وارد سیستم فردی می کنی ازش بپرسی برای ویروسی شدن سیستمت نیاز به این برنامه ها داری

amir-aa
پنج شنبه 29 دی 1390, 11:06 صبح
آقا بنظرم برای اختلال توی سیستم استفاده از یک حلقه ی بینهایت سنگین کافی باشه.مگه آنتی ویروس اینو شناسایی میکنه؟؟؟
علی اصغر خان و نیما خان شما یکم میشه بیشتر برام توضیح بدین...

Nima NT
پنج شنبه 29 دی 1390, 17:18 عصر
آقا بنظرم برای اختلال توی سیستم استفاده از یک حلقه ی بینهایت سنگین کافی باشه.مگه آنتی ویروس اینو شناسایی میکنه؟؟؟
علی اصغر خان و نیما خان شما یکم میشه بیشتر برام توضیح بدین...
نه براشون فرقی نمیکنه و شناسایی میکنن سیستم شما رو ، در مورد Sandbox یه کم تحقیق کنید

arefba
پنج شنبه 29 دی 1390, 18:15 عصر
فکر کن .... ها ها
میدونی چیکار کن این رو با دات نت فریم ورک بنویس بعد به یارو که میخوای جاسوسیش رو بکنی بگو : عمو جون دات نت فریم ورک نصب کن می خوام جاسوسیت رو بکنم

m2_farzan
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:06 عصر
میدونی چیکار کن این رو با دات نت فریم ورک بنویس بعد به یارو که میخوای جاسوسیش رو بکنی بگو : عمو جون دات نت فریم ورک نصب کن می خوام جاسوسیت رو بکنم

البته :

1. ممکنه این برنامه ی مخرب بخواد همراه با یک برنامه دیگه نصب بشه. این طوری میشه دات نت فریم ورک رو یک برنامه پیش نیاز برای اون یکی معرفی کرد.

2. داخل ویندوز 7 دات نت فریمورک به طور پیش فرض نصب شده.

البته در مجموع با این که دات نت فریم ورک برای همچین کاری مناسب نیست موافقم.

debugger
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:10 عصر
برنامه را میشه پرتابل کرد که بدون دات نت فریم ورک کار کنه . ولی حجم نرم افزار بالا میره 17 الی 100 مگ هم میشه شاید هم بیشتر

من یک Form ساده بدون هیچ دکمه و لیبل و ... (خالیه خالیه) که تحت دات نت 4 بود پرتابل کردم شد 17 مگ . (یعنی مینیمم از 17 مگ شروع میشه)

Nima NT
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:16 عصر
برنامه را میشه پرتابل کرد که بدون دات نت فریم ورک کار کنه . ولی حجم نرم افزار بالا میره 17 الی 100 مگ هم میشه شاید هم بیشتر

من یک Form ساده بدون هیچ دکمه و لیبل و ... (خالیه خالیه) که تحت دات نت 4 بود پرتابل کردم شد 17 مگ . (یعنی مینیمم از 17 مگ شروع میشه)
نمیشه از این روش استفاده کرد ، به طور مثال ویروس StuxNet حدود 1 مگ اینطورا بود که خیلی از تحلیل گرها به دور از خطرناکی و پیشرفتگی این ویروس حجم بالاش رو نوعی ضعف میدونستن ، حجم بالای برنامه باعث میشه که یه کاربر نابلد هم بهش شک کنه ، علاوه اگر قراره این برنامه جاسوسی باشه باید من ترقیب بشم که دانلودش کنم ، من به شخصه برنامه ای که نشناسم رو و حجمش بیشتر از 5 مگ باشه دانلود نمیکنم ، مگر امضای دیجیتال داشته باشه !

aminM#
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:23 عصر
با سلام به اساتید گرامی
به نظر من نباید به این بحث فقط از دید منفی نگاه کرد یعنی اگر شما قصد نوشتن یه آنتی ویروس یا یه فایر وال رو داشته باشید باید درمورد نحوهی عملکرد و چگونگی طراحی این برنامه های مخرب اطلاع کافی داشته باشید . فکر نمیکنم لازم باشه یاد آوری کنم خیلی از نرم افزارهای امنیتی بوسیله شرکت های که کارشون یه زمانی ساخت بدافزار بوده تولید شده و بسیاری از تیم های امنیتی یه زمانی بهترین مهاجم ها بودن.
پس به نظر من بهتره تا این بحث رو به لحاظ فنی کامل باز کنیم.

Nima NT
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:38 عصر
به لحاظ فنی باز بکنید ولی تحت یک بستر مناسب که نهایتا" برای کاربری که سوال رو پرسیده و دیگر اعضاء مفید واقع بشه ، اگر این بستر به صورت شبه کد توضیح داده بشه میشه موفق بود ولی اگر به دات نت توضیح داده بشه خودتون خواهید دید که عملا" در مواردی به بن بست خواهید رسید و دیگه اونجاست که هم زحمت سایر اعضاء به هدر میره و هم تاپیک بی پاسخ میمونه.
البته این فقط یه پیشنهاد بود.

senaps
جمعه 30 دی 1390, 00:06 صبح
سوال:
ایا میشه در قسمت هایی از برنامه‌یی از برنامه که با دات نت نوشته شده،از سی پلاس یا زبان های دیگه مثل پایتون استفاده کرد؟!
کلا چنین چیزی شدنی هست؟ مثل تو طراحی وب،ما یه صفحه ی html میسازیم(البته میسازن و من فقط ازمایشگاهی!!) بعد کد های زبان های اسکریپت نویسی دیگه رو بهش اضافه میکنیم؟!

reza_mostafavi63
جمعه 30 دی 1390, 00:31 صبح
دوستاني كه واقعا علاقه به برنامه نويسي سيستمي دارن ( و ادعاشون ميشه ) لطفا يه سر به تالار ++Visual C (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?121-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-MFC-%D9%88-Visual-C) بزنن كه ماه به ماه كسي داخلش نميشه ... دات نت كه جاي اين بازي ها نيست .

Nima NT
جمعه 30 دی 1390, 00:35 صبح
ایا میشه در قسمت هایی از برنامه‌یی از برنامه که با دات نت نوشته شده،از سی پلاس یا زبان های دیگه مثل پایتون استفاده کرد؟!
کلا چنین چیزی شدنی هست؟ مثل تو طراحی وب،ما یه صفحه ی html میسازیم(البته میسازن و من فقط ازمایشگاهی!!) بعد کد های زبان های اسکریپت نویسی دیگه رو بهش اضافه میکنیم؟!
بله میشه ، میتونید در یک زبان Native یک DLL یا ActiveX طراحی کنید و از اون در برنامه های دات نت استفاده کنید.

دوستاني كه واقعا علاقه به برنامه نويسي سيستمي دارن ( و ادعاشون ميشه ) لطفا يه سر به تالار ++Visual C (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?121-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-MFC-%D9%88-Visual-C) بزنن كه ماه به ماه كسي داخلش نميشه ... دات نت كه جاي اين بازي ها نيست .
بهتر هستش که نسبت به علایق و خواسته های دوستانمون احترام بذاریم ، همین مطلب که دات نت برای کارهای سیستمی مناسب نیست برای خیلی از دوستان در این تاپیک مشخص شد و میشه با استناد به این مطلب این تاپیک رو در حد به طور مثال خیلی کم مفید دانست ، بنابراین بهتر هستش که اگر راه حلی هست ارائه بشه و کمتر به صحبت های حاشیه ای پرداخته بشه ، البته لفظ بازی ها برای یک پروژه زیاد مناسب نیست دوست عزیز ، بالاخره چه مبتدی چه متوسط و حتی پیشرفته همه کسانی که در اینجا حضور دارن و فعالیتی انجام میدن از یک نقطه شروع کردن و اون نقطه صفر بوده.

متشکرم

reza_mostafavi63
جمعه 30 دی 1390, 00:53 صبح
البته لفظ بازی ها برای یک پروژه زیاد مناسب نیست
پروژه دسون بياز آقير دوشر

البته بعضي وقتها يكم خوشونت لازمه:چشمک: كه يه وقت دوستان عزيز (و به قولي مبتدي عين خودم) راه رو اشتباه نرن و از اول خط مشيشون رو درست تايين كنن .

senaps
جمعه 30 دی 1390, 01:38 صبح
البته بعضي وقتها يكم خوشونت لازمه:چشمک: كه يه وقت دوستان عزيز (و به قولي مبتدي عين خودم) راه رو اشتباه نرن و از اول خط مشيشون رو درست تايين كنن .

من یه چند روزی ام اف سی رو دنبال کردم،ولی واقعا با تمام علاقه ای که بهش داشتم و اینده ای که براش متصور بودم،فک کردم به اندازه ی دات نت اسون نیست کار کردن باهاش....از ادم طرفدار لینوکسی مثل من بعیده چنین حرکاتی ولی چه کنیم دیگه!!!

Nima NT
جمعه 30 دی 1390, 02:36 صبح
پروژه دسون بياز آقير دوشر

:لبخند:

اختیار دارید ولی در کل صمیمیت و برخورد دوستانه یه چیز دیگس ، دور از انصافه که کسی رو ناامید کنیم. :چشمک:

amir-aa
جمعه 30 دی 1390, 07:20 صبح
آقایون عزیز شما یکم بیاید روی این مبحث کنترل تلفن کار کنید.
توضیح نمیخوام---نمونه کار یا ابزارش رو ارائه بدید لطفا
به هرکی میگم میگن ابزارش هست اما هیچ جا کامپوننت مناسب پیدا نکردم.kdtele رو دانلود کردم ولی امکاناتش کمه و کار باهاش خیلی سخته.
ATAPI روهم دانلود کردم اما روش استفادش رو بلد نیستم.
ببینید من میخوام وقتی طرف با تلفن شماره میگیره من بتونم از کامپیوترم شماره رو ببینم و حتی مکالمه رو ضبط کنم...قدیم یک نرم افزار spy بود که ما باهاش بازی میکردیم و مکالمات رو ضبط میکردیم....مثل اون میخوام باشه....

Nima NT
جمعه 30 دی 1390, 07:27 صبح
به نمونه کد های ATAPI مراجعه کنید اونجا فکر کنم مسایلی از این دست رو داشته باشه ، تقریبا" بهترین کامپوننت همین هستش ( تا جایی که بنده اطلاع دارم ) و فکر میکنم اگر میخواهید وقت صرف کنید روی یادگیری استفاده از همین کامپوننت کار کنید.

reza_mostafavi63
جمعه 30 دی 1390, 14:26 عصر
من یه چند روزی ام اف سی رو دنبال کردم،ولی واقعا با تمام علاقه ای که بهش داشتم و اینده ای که براش متصور بودم،فک کردم به اندازه ی دات نت اسون نیست کار کردن باهاش....از ادم طرفدار لینوکسی مثل من بعیده چنین حرکاتی ولی چه کنیم دیگه!!!
اگه پروژه اي كه تو اين تاپيك معرفي شد يه آنتي ويروس يا يك برنامه سيستمي بود شايد باز ميشد با ميكس دات نت و C++ يه كارايي كرد ووو .... ولي اين يه تروجان هستش ... چرا جوان مردم رو بفرستيم دنبال كامپوننت و از اين جور چيزا ... بعد طرف بره برنامه رو كامل بنويسه بعد موقع اجرا ببينه كه به هيچ دردي نميخوره (به علت وابستگي به دات نت) و تمام زحماتش از بين بره . حتي MFC هم كه خيلي راحت تر از VC++ هست به علت حجم بالاي برنامه ها ، باز هم به درد اين پروژه نميخوره .. ‌ ::هر كه طاووس خواهد ، جور هندوستان كشد ::

aliasghar2
جمعه 30 دی 1390, 23:22 عصر
سلام دوباره
به نظر من vb هم میتونه کارایی بهتری داشته باشه چون نیازی به .net نداره و همچنین یه نمه اسون تر از c++ , مهمترین دلیل اون می تونه وجود مازول های زیادی با توجه به نیازهامون به صورت اماده داشته باشه و همچنین میشه اونو تی explorer شل کرد

saam_2371369
شنبه 01 بهمن 1390, 00:57 صبح
سلام

چطور میشه این کار رو انجام داد ؟؟

Nima NT
شنبه 01 بهمن 1390, 22:10 عصر
با استفاده از نرم افزار Spoon Studio میشه اینکار رو انجام داد ولی بعد از انجامش کلا" داستانها داره این برنامه .... که پرتابل آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها ( با اجازه حافظ شیرازی )

m2_farzan
شنبه 01 بهمن 1390, 22:14 عصر
سلام

چطور میشه این کار رو انجام داد ؟؟

پیشنهاد میکنم تا مجبور نشدی این کارو نکنی. همونطور که Nima NT هم گفت دردسر زیاد داره.

amir-aa
یک شنبه 02 بهمن 1390, 10:05 صبح
این تروجان نیست چون اصلا قرار نیست بدون اجازه طرف روی کامپیوترش بره در حقیقت پنهان در یک برنامه دیگه هستش...مثلا برنامه دفترچه یادداشت.
بچه ها خواهشا از بحث خارج نشید کامپوننت یا نمونه کد دارید رو کنید دیگه.....
توضیحات رو هم که دادید.....

m2_farzan
یک شنبه 02 بهمن 1390, 10:37 صبح
این تروجان نیست چون اصلا قرار نیست بدون اجازه طرف روی کامپیوترش بره در حقیقت پنهان در یک برنامه دیگه هستش...مثلا برنامه دفترچه یادداشت.
بچه ها خواهشا از بحث خارج نشید کامپوننت یا نمونه کد دارید رو کنید دیگه.....
توضیحات رو هم که دادید.....

دوست من حالا دیگه نظرات رو هم گرفتی. خوب پروژه رو طراحی کن و شروع به ساختنش کن، هرجا هم به مشکل برخوردی و سرچ کردی، یه تایپیک بزن. مثلا اول درباره ی استارت آپ تحقیق کن و اون رو به پروژه اضافه کن. بعد برو سراغ ایمیل و اینجوری...

ضمنا میشه این تایپیک رو نقض کننده ی قوانین سایت دونست چون شما 5 تا سوال رو تو یک تایپیک پرسیدی.