PDA

View Full Version : اجرای برنامه از روی cd

iranrose63
سه شنبه 27 دی 1390, 09:50 صبح
سلام دوستان
من یه برنامه نوشتم میخوام برنامم فقط از روی Cd اجرا بشه یعنی برای اجرا حتما مجبور باشن Cd رو داخل درایو قرار بدن و در ضمن نتونن cd رو کپی کنن چه طور میتونم این کار رو انجام بدم؟

Nima NT
سه شنبه 27 دی 1390, 18:24 عصر
از برنامه TzCopy Protection استفاده کنید.

iranrose63
یک شنبه 09 بهمن 1390, 10:44 صبح
cd هایی که با TzCopy Protection قفل میشن راحت قفلشون شکسته نمیشه ؟

Nima NT
یک شنبه 09 بهمن 1390, 11:04 صبح
چرا شکسته میشه ولی خوب کار هر کسی نیست ، دردسر زیاد داره ، اگر امنیت برنامتون خیلی براتون مهم باشه میتونید از قفلهایی مثل StarForce استفاده کنید ( البته پولی هستن ).

iranrose63
یک شنبه 09 بهمن 1390, 11:15 صبح
ممنون راستش من یه برنامه نوشتم برای اموزش ابتدایی نمونه برنامه هایی که دیدم برنامه در صورتی قابل اجرا بود که cd داخل درایو باشه و cd هم قابل کپی نبود با TZCopy من جلوی کپی کردن cd رو میگیرم حالا چهطور کاری کنم که بدون cdبرنامم اجرا نشه

Nima NT
یک شنبه 09 بهمن 1390, 11:38 صبح
میتونید به عنوان مثال یه فایل درون سی دی قرار بدید و اطلاعاتی مثل حرف A رو به صورت رمزنگاری شده درون اون بنویسید ، حالا با استفاده از برنامه Tz این فایل رو در ایمیج افزایش حجم بدید که کاربر به صورت عادی نتونه فایل رو کپی کنه بعد از اتمام این مراحل برنامه شما میتونه وجود فایل فوق و صحت اطلاعات درون اون رو از روی سی دی بخونه ، اگر این اطلاعات موفقیت آمیز دریافت شدن یعنی برنامه شما از روی سی دی اجرا شده یا اینکه حداقل سی دی داخل دستگاه هست و در غیر این صورت میتونید متوجه بشید که سی دی داخل درایو نیست ، البته این راهی که عرض کردم ابتدایی ترین راه ممکن هستش و امنیت خاصی نداره و میتونید کارهای پیشرفته تری هم بکنید.