PDA

View Full Version : انتقال پروژه و بانک اطلاعات

jprogramer
سه شنبه 27 دی 1390, 11:46 صبح
با سلام
در حال نوشتن یه برنامه با #c هستم که تا ظهر مجبورم رو یه سیستم کار بکنم و عصرها رو سیستم دیگه ای < میخواستم برا انتقال برنامه و بانک اطلاعاتی روسیستم دیگه به چه صورت بایست عمل کنم تا بتونم کد نویسی برنامم رو ادامه بدم.
پیشاپیش ممنون

shadi khanum
سه شنبه 27 دی 1390, 21:32 عصر
از دیتابیستون backup بگیرید و رو سیستم دیگتون restore کنید. برای source code هم که باید source ؤو روی کامپیوتر دوم ببرید

massar
سه شنبه 27 دی 1390, 22:42 عصر
اگه رو هر دو کامپیوتر اینترنت دارین میتونین از dropbox استفاده کنید، ولی بهترین راه استفاده از یه نرم افزار سورس کنترل مثل subversion هست که به یکم یادگیری نیاز داره البته

shadi khanum
سه شنبه 27 دی 1390, 23:23 عصر
SVN یه کم کار باش به نظر من گیر و دردسر داره . source safe هم راحت نصب میشه و هم استفاده ازش ساده است. منتها باید دو تا کامپیوتر تو شبکه باشن

mhsmity
چهارشنبه 28 دی 1390, 00:26 صبح
از منوی فایل گزینه Export Template رو بزن بعدش هم با یک فلش کار حمل و نقلد حل می شه.

massar
پنج شنبه 29 دی 1390, 15:29 عصر
SVN یه کم کار باش به نظر من گیر و دردسر داره . source safe هم راحت نصب میشه و هم استفاده ازش ساده است. منتها باید دو تا کامپیوتر تو شبکه باشن

به خاطر راحتی استفاده source safe مزایای خودشو داره ولی باور کنید یه دلیلی داره که به source unsafe مشهور شده، روش درست مدیریت چنین پروژه هایی یه سیستم ورژن کنترله (غیر از svn اینا هم معروفن: mercuri, bazzar, Team Foundation Server, Git, CVS) ولی وقتی تا حالا کار نکردین باهاشون یکم مطالعه احتیاج داره بعدش تقریبا همه شبیه همن، امکانات و کنترلی که این سیستم ها به شما میدن غیر قابل مقایسه با ss هست.