PDA

View Full Version : یک پروژه خاص

hooman.ahmadi
سه شنبه 27 دی 1390, 19:39 عصر
یک نفر به من پیشنهاد پیاده سازی یک gsm gateway بر روی android رو داده که بعد مطالعه به این نتیجه رسیدم پیچیدگی زیادی داره و ارزش پروژه تجاری رو نداره ولی علاقه مند شدم که روش کار کنم اگر کسی علاقه به همکاری رو یک این پروژه به صورت open source رو داره اعلام کنه.

M.KH-SH
سه شنبه 27 دی 1390, 21:11 عصر
دوست عزیز من علاقه مند هستم ولی متاسفانه در برنامه نویسی android در نقطه صفر هستم

srfarzad
چهارشنبه 28 دی 1390, 16:20 عصر
سلام
من دوس دارم رو این پروژه کار کنم.اگه کاری بود منم هستم

hooman.ahmadi
چهارشنبه 28 دی 1390, 20:52 عصر
صورت مسیله از دو بخش اصلی تشکیل شده است
۱- امکان تبدیل gsm به data packet
۲- استفاده از امکانات اندروید برای ارتباط با sip server
مشخص نمایید به کدام بخش علاقه بیشتری دارید تا صورت مسیله را شفاف نمایم. در صورت امکان ادرس emailتان را برای من ارسال نماید.

powerboy2988
پنج شنبه 29 دی 1390, 11:26 صبح
صورت مسیله از دو بخش اصلی تشکیل شده است
۱- امکان تبدیل gsm به data packet
۲- استفاده از امکانات اندروید برای ارتباط با sip server
مشخص نمایید به کدام بخش علاقه بیشتری دارید تا صورت مسیله را شفاف نمایم. در صورت امکان ادرس emailتان را برای من ارسال نماید.

منظورتون Sql Server هستش؟؟ و از کدومش می خواین استفاده کنید؟ Compact Edition یا سرور؟؟ و چی شده که می خواین از sql استفاده کنید؟؟؟؟

و ممکنه در مورد شماره 1 بیشتر توضیح بدین...

ممنون

hooman.ahmadi
پنج شنبه 29 دی 1390, 14:43 عصر
برای انتقال یک gsm call به یک voip server شما نیاز دارید packetهای مرتبط با voiceرا تبدیل packetهای داده تبدیل کنید و انتقال دهید.

مورد اول برای نبدیل voiceبه data packet است
منظور از sip نیز Session Initiation Protocol است نه sql که برای انتقال اطلاعات در voip استفاده می شود

powerboy2988
پنج شنبه 29 دی 1390, 15:28 عصر
برای انتقال یک gsm call به یک voip server شما نیاز دارید packetهای مرتبط با voiceرا تبدیل packetهای داده تبدیل کنید و انتقال دهید.

مورد اول برای نبدیل voiceبه data packet است
منظور از sip نیز Session Initiation Protocol است نه sql که برای انتقال اطلاعات در voip استفاده می شود

ممنون از شما...

الان تو چه فازی هستید؟؟ اطلاعات مربوط به این مباحث ، جمع آوری شده و فقط باید تو Android برنامه نویسی بشه...

یا اینکه به عنوان ایده هستش؟

hooman.ahmadi
پنج شنبه 29 دی 1390, 16:21 عصر
ایده است و در فاز R&D قرار داره

srfarzad
پنج شنبه 29 دی 1390, 19:48 عصر
میشه بیشتر در مورد ایده خودتون بگید که در اصل قصد ساخت چه اپلیکیشنی رو دارید تا روش کار کنم.

hooman.ahmadi
جمعه 30 دی 1390, 09:37 صبح
به طور خلاصه هدف ساختن یک gsm gateway مبتنی بر انروید هست بدین معنی که اگر یک نفر با یک موبایل مبتنی بر انروید تماس گرفت تماس به یک voip server انتفال پیدا کند وهمچنین اکر یک نفر از طریق voip server با شما تماس گرفت بتونید اون رو به یک شما gsm انتقال دهید.

msd163
چهارشنبه 26 بهمن 1390, 11:59 صبح
سلام به همه دوستان
من دانشجوی کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات هستم
از قضا من تصمیم گرفتم پروژه پایانه ام رو (پایان نامه)روی امنیت اندروید کار کنم.
داشتم میگشتم که این تاپیکو دیدم
اگه مایل باشید میتونم موضوعمو مرتبط با امنیت پروژه شما بردارم
فقط یه مسئله ای:
من تا حالا برنامه نویسی اندروید و حتی جاوا هم کار نکردم. شاخه برنامه نویسی من C# بوده. و تازه دارم جاوا و برنامه نویسی اندروید رو کار می کنم.
اینم آدرس ایمیل منه:
i30t.ir@gmail.com