PDA

View Full Version : سوال: مشکل در تبدیل String به Object

gilsoft
چهارشنبه 28 دی 1390, 12:47 عصر
سلام دوستان
نمیدونم این کد چرا گیر میده ؟؟؟

Dim Aray() As String = New String(5) {"btn1", "btn2", "btn3", "btn4", "btn5", "btn6"}
Sub Test(ByVal sender As Object)
Dim o As New Button
o = DirectCast(Aray(0), Button)

DirectCast(sender, Button).Checked = True
End Sub

اما سطر 6 بدرستی کار می کنه ؟؟؟

shadi khanum
چهارشنبه 28 دی 1390, 12:56 عصر
شما با این کد میخوای String رو تندیل به button کنی و معلومه که گیر میده.!! array(0) از نوع String و شما داری cast میکنی به button!!

gilsoft
چهارشنبه 28 دی 1390, 13:00 عصر
شما با این کد میخوای String رو تندیل به button کنی و معلومه که گیر میده.!! array(0) از نوع String و شما داری cast میکنی به button!!

سلام
ممنون که جواب دادین ...
شما چه راه حلی رو پیشنهاد می کنید ؟؟

Hybrid
چهارشنبه 28 دی 1390, 13:34 عصر
سلام
ممنون که جواب دادین ...
شما چه راه حلی رو پیشنهاد می کنید ؟؟

سلام دوست عزیز دقیقا بگو که میخوای چه کار کنی تا راهنمایی کنم... این روش نادرستیه که شما رفتین همانطور که دوستمون گفتن شما میخواین یه رشته رو به دکمه تبدیل کنین که مسلما کار نادرستی هست....

لطفا کاری رو که قصد دارین انجامش بدین رو بیشتر توضیح بدین تا شاید راه حل بهتری رو بهتون پیشنهاد دادیم..

موفق باشید./

gilsoft
چهارشنبه 28 دی 1390, 13:45 عصر
سلام دوست عزیز دقیقا بگو که میخوای چه کار کنی تا راهنمایی کنم... این روش نادرستیه که شما رفتین همانطور که دوستمون گفتن شما میخواین یه رشته رو به دکمه تبدیل کنین که مسلما کار نادرستی هست....

لطفا کاری رو که قصد دارین انجامش بدین رو بیشتر توضیح بدین تا شاید راه حل بهتری رو بهتون پیشنهاد دادیم..

موفق باشید./
سلام
میخواستم روی ButtonItem کنترل Ribbon کار کنم ... صرفا برای کوتاه کردن کد این کار رو کردم .. بدین صورت که از StyleManager استفاده کردم و روی رویداد MouseEnter و MouseLeave داشتم کار میکردم که : وقتی ماوس روی آیتم منو قرار میگیره Style نرم افزار عوض بشه و با Click روی آن Style ثبت بشه !!!
فکر کنم با Select Case مشکلم بر طرف میشه !!

دوتا Form Template با کنترل های Ribbon دارم مینویسم .. به محض آماده شدن میزارم رو سایت تا سایر دوستان هم بتونند اسفاده کنند !