PDA

View Full Version : سوال: امنیت دادن به فایلهای RAR توسط NOD# Decrypter لطفا کمکم کنید

سید حمید حق پرست
چهارشنبه 28 دی 1390, 19:14 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان

من تو سایتم نرم افزار قرار میدم و هرکی ازادانه میتونه دانلود کنه
اما نرم افزارهای من داخل فایل وینرار با پسوند rar میباشد که به همه ی آنها پسورد دادم
حالا من میخوام با طراحی یک نرم افزار رمز فایلهای رار را خذف کنم
به این شکل که از محیط نرم افزار فایل رار را انتخاب کنم و یه کامند بزارم و با زدن ان رمز از فایل رار حذف بشود
حالا کاربرد نرم افزار : کاربران سایتم با دادن ماهانه 20000 هزار تومان یکی از این نرم افزارهارو بهش میدم که تا بتواند فایلهای دانلودی از سایتمرو از وینرار استخراج کند
اگر دانلود آفلاین کار کرده باشید منظور منو کامل میفهمید

اگه موضوع تکراری بود شرمنده . من جست و جو کردم موضوع مشابهی پیدا نکردم

مدیران محترم و کاربران محترم سایت اگه ممکن هست منو در ساخت این برنامه راهنمایی کنید یا اگه کسی سورسی داره بزاره ممنون میشم:قلب:

سید حمید حق پرست
چهارشنبه 28 دی 1390, 19:24 عصر
راستی دوستان این
NOD# Decrypter

نام نرم افزاری است که این گروهای افلاین واسه دکودر کردن فایلهای رار خودشون ساختن و اصتلاحن بهش میگن دکودر

اینم نرم افزار و فیلمی در مورد کار با برنامه

برنامه (http://s2.picofile.com/file/7238025478/NeToFFliNe.rar.html)

فیلم (http://s2.picofile.com/file/7254252254/film_amozeshi_dicoder.zip.html)

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 29 دی 1390, 10:15 صبح
مدیران و کاربران محترم کسی نیست جوابمونو بده و زحمت بکشه مارو راهنمایی کنه
کلی ضرر کردم تا حالا چندین کاربر رو از دست دادم http://hamidup.persiangig.com/sheklak/3D%20Smiles%20%2836%29.gif

کمک کنیدhttp://hamidup.persiangig.com/sheklak/3D%20Smiles%20%2824%29.gif

shahabbasic
پنج شنبه 29 دی 1390, 12:47 عصر
شدنی نیست دوست عزیز

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 29 دی 1390, 12:58 عصر
پس این نرم افزاررو با چی نوشتن این NOD# Decrypter

shahabbasic
پنج شنبه 29 دی 1390, 13:42 عصر
شما کلا این فکر رو از سرت بیرون کن که روی فایل های رار قفل بذاری و بعد برای باز کردنشون از بقیه پول بگیری چون الان خودت داری میگی این نرم افزار NOD# Decrypter با چی نوشتن خب شما که اسم این رو بلدی مطمئن باش خیلیای دیگه هم بلدن پس بیخودی پولی نمیدن
بعدشم دیگه الان اینقدر سایت های دانلود رایگان نرم افزار هست که بعید میدونم کسی برای دانلود و بازکردنشون هزینه ای بده

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 29 دی 1390, 14:42 عصر
شما کلا این فکر رو از سرت بیرون کن که روی فایل های رار قفل بذاری
اینم که فرمودید روی فایلهای رار قفل بزرم . قرار نیست قفل بزارم . توسط خود وینرار پسورد میزارم و این نرم افزار میاد پسوردشونو حذف میکنم

و بعد برای باز کردنشون از بقیه پول بگیری

بعدشم دیگه الان اینقدر سایت های دانلود رایگان نرم افزار هست که بعید میدونم کسی برای دانلود و بازکردنشون هزینه ای بده
و در مورد نرم افزارهای سایت من
این نرم افزارها مرتبط به رشته الکترونیک و خودم نوشتم . نرم افزار ها شامل : برنامه های کار با الکترونیک که فارسی سازی کردم . پروژه ای مدار . نرم افزارهای آموزش . نرم افزارهای شبیه سازی . و نرم افزارهای مختلف دیگه که به کامپیوتر و نرم افزارهای مثل همینای که تو سایت برنامه نویس قرار داده شده (اینا همشون خودم مینویسم)

چون الان خودت داری میگی این نرم افزار NOD# Decrypter با چی نوشتن خب شما که اسم این رو بلدی مطمئن باش خیلیای دیگه هم بلدن پس بیخودی پولی نمیدن

داداش گلم فکر کنم درست موضوع رو متوجه نشدی
داداش گلم این برنامه فقط فایلهای رار سایت خودشرو پسوردشونو خذف میکنه
همه ی فایلهاش یک نوع پسورد داره و توسط خود وینرار پسورد گذاری شدن
اینم بگم این نرم افزاری که نوشتن پسورد فایلهای رار پسورد داری رو حذف میکنه که خودشون تو سایت قرار دادن
و دلیلش اینه این فایلهای رارهمشون یک پسورد دارن و نرم افزار میاد به صورت مخفی پسورد فایل رار رو در فایلهای رارشون قرار میده و پسوردشونو حذف میکنه

امیدوارم اگه بتونید کمکم کنید:بوس:

shahabbasic
پنج شنبه 29 دی 1390, 18:43 عصر
اگر اینطوریه شاید بشه
موفق باشی

just4froum
پنج شنبه 29 دی 1390, 20:20 عصر
به نظر من شما بگرد روشي رو پيدا كن كه بشه با وي بي فايل rar رو اكستركت كرد.

اون موقع شما مياي براي فايلت پسورد مي گذاري بعد هم برنامه ي خودت كه پسوردو مي دونه مياد به فايل rar انتقال مي ده و اكستركتش مي كنه. البته فكر كنم از طريق Shell بشه.

راستي با برنامه هايي مثل AutoPlay Media Studio هم ميتوني يه همچين كاري رو بكني.

موفق باشيد

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 29 دی 1390, 21:39 عصر
به نظر من شما بگرد روشي رو پيدا كن كه بشه با وي بي فايل rar رو اكستركت كرد.

اون موقع شما مياي براي فايلت پسورد مي گذاري بعد هم برنامه ي خودت كه پسوردو مي دونه مياد به فايل rar انتقال مي ده و اكستركتش مي كنه. البته فكر كنم از طريق Shell بشه.

راستي با برنامه هايي مثل AutoPlay Media Studio هم ميتوني يه همچين كاري رو بكني.

موفق باشيد
ممنون از راهنمایی اگه اینطور هم بشه که عالیه
اگه دوستان کدی یا سورسی دارن بزارن ممنون میشم

یا روشی که بشه رمز فایلهارو حذف کرد یا همونی که شما فرمودید که برنامه ای نوشت که رمز فایلرو بدونه و اونو اكستركتش کنه

راستی با این برنامه ای که گفتی فکر کنم نمیشه واسش قفل ساخت ( قفل نرم افزاری ) اگه هم بشه من که نمیدونم . اما با وی بی میدونم چطوری یه قفل واسش بسازم

تورو خدا کمکم کنید خیلی ضروریه

just4froum
پنج شنبه 29 دی 1390, 22:55 عصر
راستي اين هم الان به ذهنم رسيد :

خب شما چرا اصلا مي خواهيد از winrar استفاده كنيد ؟؟؟

منظورم اينه كه خود شما يك برنامه بنويسيد كه فايل هارو كد بندي كنه (از نظر بايتي) .

مثلا شما ميايد كل بايت هاي يك فايل رو برعكس ميكنيد و تمامي بايت هاي زوج را دوتا اضافه مي كنيد (با برنامه اي كه نوشتيد)

حالا يه برنامه ديگه هم مي سازيد كه اگر كاربر پول داد اون برنامه را بهش مي ديد تا فايل هاتونو درست كنه يعني دوباره از بايت هاي زوج دوتا كم كنه و تمامي بايت هارو بر عكس كنه.

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:13 عصر
یه مشکل هست که من کلی پروژه ی الکترونیک آپ کرد و نمیتونم دوباره بیام آپ کنم چون کلی وقت میبره . پروژه های من هم که میخوام قرار بدم همشون برنامه نیست . مثلا پروژه های الکترونیک دارای فایلهای عکس و تکست و یه فایل دیگه که با پروتئوس ساخته میشه

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:14 عصر
راستي اين هم الان به ذهنم رسيد :

خب شما چرا اصلا مي خواهيد از winrar استفاده كنيد ؟؟؟

منظورم اينه كه خود شما يك برنامه بنويسيد كه فايل هارو كد بندي كنه (از نظر بايتي) .

مثلا شما ميايد كل بايت هاي يك فايل رو برعكس ميكنيد و تمامي بايت هاي زوج را دوتا اضافه مي كنيد (با برنامه اي كه نوشتيد)

حالا يه برنامه ديگه هم مي سازيد كه اگر كاربر پول داد اون برنامه را بهش مي ديد تا فايل هاتونو درست كنه يعني دوباره از بايت هاي زوج دوتا كم كنه و تمامي بايت هارو بر عكس كنه.

یعنی میتونم هر فایلی رو باهاش کد بندی کنم یا فقط برنامه های که نوشتم؟

و اینکه این روش مطمئنه و کسی دیگه نمیتونه این برنامه رو بنویسه ؟
یا میتونم زوجهارو به میل خودم بهش اضافه کنم؟

اگه سورسی در این رابطه که گفتید دارید بزارید داداش . چون من تو وی بی شش زیاد حرفه ای نیستم . ممنون

سید حمید حق پرست
جمعه 30 دی 1390, 01:36 صبح
از مدیران و کاربران محترم سایت کسی نیست مارو کمک کنه :گریه:

just4froum
جمعه 30 دی 1390, 13:36 عصر
یعنی میتونم هر فایلی رو باهاش کد بندی کنم یا فقط برنامه های که نوشتم؟

و اینکه این روش مطمئنه و کسی دیگه نمیتونه این برنامه رو بنویسه ؟
یا میتونم زوجهارو به میل خودم بهش اضافه کنم؟

بله شما با اين روش هر نوع فايلي رو ميتونيد كد بندي كنيد چون تمامي فايل هاي موجود بر روي كامپيوتر از بايت يا بهتر بگم از بيت تشكيل شدند.

در مورد اين كه كسي مي تونه كد رو بشكنه يا نه بستگي به خودتون داره كه چجوري كد بندي كنيد به هر حال هر چه پيچيده تر احتمال شكستنش كمتر ميشه.

سید حمید حق پرست
جمعه 30 دی 1390, 14:04 عصر
سپاس از شما
اگه میشه س.رسی در این مورد قرار بدید:قلب:

just4froum
جمعه 30 دی 1390, 17:00 عصر
با سلام به همگي :

بفرماييد اين هم سورسي كه فايل هاي rar رو اكستركت مي كنه.(دقيقا همون چيزي كه مي خواستيد)

سوال شما باعث شد منم يه چيز جديد ياد بگيرم :قلب::قلب::قلب:

فقط ببخشيد سريع نوشتمش ديگه ظاهر زيبايي نداره

81149

سید حمید حق پرست
جمعه 30 دی 1390, 17:53 عصر
دست شما درد نکنه واقعا آقایی
ولی باید فایل رار و مقصد اکسترکت درایو ویندوز نباشد چون
این ارور رو میده : . عکسش :
81151

just4froum
جمعه 30 دی 1390, 18:10 عصر
براي من مشكلي نداره.

ميشه محتواي تكست باكس هاي فرم يك را بگذاري تا ببينم ايراد از كجاست.

سید حمید حق پرست
جمعه 30 دی 1390, 18:18 عصر
ببخشید داداش یه سوال دیگه . فکر کنید یه فیلم آموزشی تو رار قرار دادیم و اونو به هفت پارت تقسیم کردیم و همشون رمز دارن
حالا اگه پارت اولو بهش بدیم فیلمرو اکسترکت میکنه؟

سید حمید حق پرست
جمعه 30 دی 1390, 18:22 عصر
81153
اینهاش داداش . محتوای تکس باکس فرم یک

و تکس باکس پسورد : 123456789

just4froum
جمعه 30 دی 1390, 18:23 عصر
اگر سوالتون رو خوب متوجه شده باشم اگر يك فيلم مثلا 700 مگابايتي رو با رار به 7 قسمت 100 مگابايتي تقسيم كرده باشيد بايد تمامي قسمت ها پيش هم باشند تا بشه اكستركت كرد يعني با يك قسمت نميشه قسمتي از اون فيلمو ديد.

البته اين اطلاعات منه شايد راهي باشه ولي فكر نمي كنم.

سید حمید حق پرست
جمعه 30 دی 1390, 18:27 عصر
اره همینه ممنون از جوابتون:قلب::قلب::قلب::قلب::ق ب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قل ::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب::قلب: :قلب::قلب::قلب:
واقعا گل کاشی . خدا خیرت بده . انشالا به هر ارزویی میخوای برسی

IamOverlord
شنبه 01 بهمن 1390, 16:01 عصر
برای من Error می ده : Invalid procedure call or argument

تصویر (http://www.pixentral.com/show.php?picture=1VhC5Igg2vKHoHjAwDVR0puRsVxgQl1)

just4froum
شنبه 01 بهمن 1390, 16:17 عصر
دست شما درد نکنه واقعا آقایی
ولی باید فایل رار و مقصد اکسترکت درایو ویندوز نباشد چون
این ارور رو میده بفرماييد سورس جديد را قرار داده ام كه مسير هاي طولاني مثل دسكتاپ را نيز جواب بده

برای من Error می ده : Invalid procedure call or argumentدر اين برنامه نرم افزار Winrar بايد بر روي كامپيوترتان نصب باشد (شايد اشكال از نصب نبودن آن است)

سورس جديد :

81225

IamOverlord
شنبه 01 بهمن 1390, 16:35 عصر
همون مشکل رو دارم، Winrar رو هم دارم نسخه ی 4 اش رو.

just4froum
شنبه 01 بهمن 1390, 16:48 عصر
ببين در اين برنامه بايد آدرسي كه winrar نصب شده رو بدست آورد حالا من از رجيستري كه مسيرشم توي سورس هست بدست آوردم.

شايد آدس winrar توي اون مسير در رجيستري نباشه.

خودت اون مسيرو چك كن ببين هست يا نه .

سید حمید حق پرست
یک شنبه 02 بهمن 1390, 10:20 صبح
دستتون طلا
عالی بود

سید حمید حق پرست
یک شنبه 02 بهمن 1390, 13:26 عصر
درود
اینم از برنامه تکمیل شده من (البته فقط عکس هست) :
81270

سید حمید حق پرست
دوشنبه 03 بهمن 1390, 20:33 عصر
بفرماييد سورس جديد را قرار داده ام كه مسير هاي طولاني مثل دسكتاپ را نيز جواب بده

سورس جديد :

Rar Extractor.rar (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=81225&d=1327151926)

داداش این آخری که دادید مشکل داره
من یه فایل را چند پارته کردم و بهش دادم اما ارور زیر رو میده :
81326

سید حمید حق پرست
دوشنبه 03 بهمن 1390, 20:37 عصر
ولی اولیه این ارور رو نمیده

اینم پارتها :

movaffag
جمعه 02 تیر 1391, 14:03 عصر
سلام من هم دنبال این بحث هستم به کجا رسید؟