PDA

View Full Version : سوال: دستوری برای رفتن به رکوردبعدی بعد از فیلدی خاص

samuel*
چهارشنبه 28 دی 1390, 21:17 عصر
سلام
من یه دستور میخوام برای یک فیلد بذارم که بعد از اینکه اینتر زدم به فیلدی بره که میخوام
مثلا من میخوام بعد از اینکه در فیلد تعداد اینتر رو میزنم دیگه به فیلد فی و مبلغ نره به رکورد بعدی بره
ممنون

Abbas Amiri
چهارشنبه 28 دی 1390, 22:57 عصر
می توانیدازکد زیر استفاده کنید:

Private Sub tedad_KeyDown(KeyCode As Integer, Shift As Integer)
If KeyCode = 13 Then
DoCmd.GoToRecord , , acNewRec
End If
End Sub

royasaz_bam
پنج شنبه 29 دی 1390, 03:22 صبح
می توانیدازکد زیر استفاده کنید:

Private Sub tedad_KeyDown(KeyCode As Integer, Shift As Integer)
If KeyCode = 13 Then
DoCmd.GoToRecord , , acNewRec
End If
End Sub

دوست عزیز از پیشرفتت خوشحالم از شهامتت بیشتر از آن بیشتر از استاد تازه به سایت پیوسته آقای عباس امیری که تاریخ عضویتش با من برابر است حضور ذهن ایشان و از آن مهم تر وقت و ارزشی که برای سوالات من و سایر دوستان میگزارند تشکر میکنم زیرا که سایر اساتید محترم گاهاٌ وقت و حوصله جواب به سوالات پیش پا افتاده اینجانبان را ندارند و این بگونه ایست که خیلی اوقات جرإت سوال پرسیدن را از ما بندگان کمتر از مبتدی را میگیرد ساموئل که البته اگر نام واقعیت باشد قدر برادر خود را "عباس امیری" را بدان جوابهائی که ایشان میدهد در عین روان بودن و قابل فهم از قدرت و مهارت بالائی برخوردار هستند جوابهای ایشان در مسائل مربوط به اکسس بسیار سازگار و مناسب این محیط میباشند و این درحالی است که سایر اساتید به علت تسلط بر زبانهای دیگر مساول و مشکلات مطرح شده را از دید و روش زبان تخصصی خود می بینند و جناب آقای عباس امیری مرا در تفکر انداخته اند که ایشان چنین تسلط و مهارتی را در اکسس چگونه بدست آورده اند گویا ایشان از ابتدا و کاملا تخصصی با اکسس کار میکرده اند و این در حالی است که اساتید دیگر به اکسس به عنوان برنامه ای جانبی و زبان دوم و سوم نگاه میکنند و این درحالیست که اکسس برای کار در شهرهای کوچک و متوسط بسیار مناسب و کارا میباشد و به جرئت بهتر از هر برنامه ای میباشد ولی به دلیل متمرکز بودن دانش انفورماتیک کاربردی در شهرهای بزرگ و مرکزی پیدا کردن چنین افرادی واقعا ارزشمند و کمیاب برای ایتجانبان در شهرهای دور افتاده که حتی برای پیدا کردن یک کتاب معمولی مشکل داریم ، ارزشمند است ساموئل عزیز اینها را گفتم تا بدانی چه گوهر گران قدری جواب سوالاتت را با این حوصله و بدون منت میدهد حال اگر ایشان از احوالات خود بیشتر عنوان نمایند جای بسی خورسندی برای ما می باشد.. جا دارد از استاد ارجمند جناب آقای نبیل نیز یاد کرده باشم که با اکتیوکسهایش اکسس را به حال روزی دیگر در آورده و به جرات میتوان گفت که آن را متحول نموده ایشان با برطرف کردن 3 عدد از بزرگترین ضعفهای اکسس که کاربرد اکسس را بشدت پایین می آورد آن را به برنامه ای کاربردی و قابل اعتماد تبدیل نمود که این را باید از نبوغ و بینش صحیح ایشان میباشد نبیل عزیز با ساخت اکتیوکس مبدل تاریخ شمسی و همچنین اکتیوکس قفل گزاری و حتی اکتیوکس xpup ایشان نگاه و دیدی نو به اکسس انداخته و باید گفت مهمتر از ساخت این اکتیوکسها نظر لطف و مساعد ایشان به اکسس میباشد او خوب میدانست که این نرم افزار برای مشاغل و شهرهای کوچک و متوسط چقدر کارا و ارزشمند است میتوانم بگوبم قصد ایشان از ساخت این چنین اکتیوکسهایی کمک به اینجانبان و تمرکز زدائی ایجاد بانکهای اطلاعاتی در مراکز بزرگ می باشد .

samuel*
پنج شنبه 29 دی 1390, 21:34 عصر
جناب آقای نبیل نیز یاد کرده باشم که با اکتیوکسهایش اکسس را به حال روزی دیگر در آورده و به جرات میتوان گفت که آن را متحول نموده ایشان با برطرف کردن 3 عدد از بزرگترین ضعفهای اکسس که کاربرد اکسس را بشدت پایین می آورد آن را به برنامه ای کاربردی و قابل اعتماد تبدیل نمود که این را باید از نبوغ و بینش صحیح ایشان میباشد نبیل عزیز با ساخت اکتیوکس مبدل تاریخ شمسی و همچنین اکتیوکس قفل گزاری و حتی اکتیوکس xpup ایشان نگاه و دیدی نو به اکسس انداخته.... .

من میخوام از اکتیوکس قفل گذاری استفاده کنم باید چطوری بکار ببرمش؟امکاناتش کجا اضافه میشه یه توضیحی میشه بدید؟

Abbas Amiri
پنج شنبه 29 دی 1390, 21:52 عصر
باتشکر از ابراز لطف دوستان . از اآنجا که از سال 2000 با اکسس آشنایی دارم ، خودم را دراین زمینه (باتوجه به سابقه) فقیر میبینم . علی ایحال استادان بی بدیل این تالار که هم تجربه و هم دانش بالایی دارند در این رهگذر به بنده خیلی کمک کردند . حداقل یک سال با آی دی متفاوت از مسایل مطرح شده استفاده می کردم . با سپاس از همه کسانی که ازآنان آموختم.