PDA

View Full Version : سوال: textBox2_KeyPress_1

mhsmity
پنج شنبه 29 دی 1390, 00:00 صبح
سلام
برنامه رو اجرا می کنم می بینم وقتی کلیک می کنم دکمه کار نمی کنه وقتی برمی گردم به محیط کدنویسی می بینم یه رویداد کلیک دیگه با 1_ درست شده و داخلش خالی هستش و هیچ کار انجام نمی ده چند خط بالا تر کد هام رو پیدا می کنم.
دلیل این رفتار چیه و چی کار باید بکنم تا دیگه این مشکل پیش نیاد؟

button1_Click()

debugger
پنج شنبه 29 دی 1390, 10:51 صبح
چون کنترل را از روی فرم حذف کردی و قبلا هم برای رویدادی که گفتی براش کد نوشتی و دوباره یک کنرل اضافه کردی هم نام شده اتوماتیک

vs بخاطر اینکه مشکلی پیش نیاید به اون یک اضافه کرده

شما رویداد هر دو را توضیحات کن . کنترل را از روی فرم حذف کن . برنامه را اجرا کن برات خطا میده اشاهره به فایل designer.cs می کنه میره درست روی خطی که event کنترل مربوطه هست می ایستد . اون خط را پاک کن

. کنترل را دوباره اضافه کن روی فرم

mhsmity
پنج شنبه 29 دی 1390, 13:26 عصر
[QUOTE=debugger;1422115]چون کنترل را از روی فرم حذف کردی و قبلا هم برای رویدادی که گفتی براش کد نوشتی و دوباره یک کنرل اضافه کردی هم نام شده اتوماتیک
ممنون
ولی من چیزی رو از روی فرم پاک نکردم و چند دفعه این مشکل، برای تمام دکمه هام پیش اومده
همه دکمه ها درون یک groupBox1 قرار داره وقتی این کنترل حالت Dock تغییر می کنه این اتفاق می افته.
آقا جان بی خیال
کار نداشته باشیم که این اتفاق چه جوری می افتد. چه جوری جلو این حالت رو بگیرم که دیگه پیش نیاد و اگه این حالت ایجاد شده حتما باید دستی باید اصلاح بشه؟

nasser115
پنج شنبه 29 دی 1390, 13:47 عصر
رو دکمه کلیک راست کن پروپرتیس رو بزن و از اونجا برو تو ایونتهاش بعدش همون اولین ایونت که click هست از جلوش button1_Click() رو انتخاب کن