PDA

View Full Version : مشکل با چند سطحی بودن grid

baran_2005
پنج شنبه 29 دی 1390, 13:18 عصر
ُسلام وقت همگی بخیر
من بعد از چند وقت شروع کردم با asp.net یک برنامه بنویسم الان هم چند خط کد یک هفته من الاف کرده !
یک gridview روی صفحه دارم که میخوام اطلاعات به صورت چند سطحی به من نمایش بده چیزی شبیه عکس
81084

حالا چطوری این کار انجام بدم اگر همه اطلاعات توی صفحه نمایش بده درست(مثل عکس) ولی اگر سطح اول فقط اطلاعات همون سطح و زمانی که وارد هر سطح دیگه میشم اطلاعات همون سطح نمایش بده دچار مشکل میشه . از هر کمک و نمونه کدی که لطف میکنید از الان سپاسگذارم .

crazy_1892
جمعه 30 دی 1390, 22:08 عصر
دوست عزیز منظورتو واضحتر بیان کن

baran_2005
شنبه 01 بهمن 1390, 10:07 صبح
توی عکس اگر کد مجموع رو نگاه کنید باید اونایی که دو رقمی هستند ابتدا تو گریدویو نمایش بده بعد من هر کدوم از سطح را انتخاب میکنم وارد زیر مجموعه همون سطح بشه به عنوان مثال اگر من وارد سطحی بشم که "کد حساب" 02 باید همه رکوردهایی که "کد مجموع" اونها با 02 شروع میشه و 4 رقمی را نمایش بده و زمانی که یکی از رکوردهای داخلی این سطح انتخاب میشه دوباره زیر سطوح اینرکورد نمایش داده بشه . همه این رکوردها در یک جدول ذخیره هستند که با توجه به کد والد که در فرزند ذخیره شده میشه سلکت کرد . کلا میخوام این کار انجام بدم ولی هر جور کد مینویسم فقط تا یک سطح درست عمل میکنه . باید برای انجام این کار چطوری عمل کنم ؟