PDA

View Full Version : سوال: طریقه قرار دادن عکس در یک ماتریس

gilas1368
پنج شنبه 29 دی 1390, 23:31 عصر
با سلام
دوستان من نزدیک 1000 تا عکس دارم و می خوام اونا رو توی یه ماتریس ذخیره کنم و بعدا توی برنامه تمام این 1000 عکس رو کنار هم قرار بدم تا تصویر کامل بشه.اما نمی دونم چطوری میشه یه تصویرو داخل یه ماتریس ذخیره کرد و چطوری میشه اونو از تو ماتریش خوند و نمایش داد.

میشه کمکم کنید تا مشکلم حل بشه.

akhlaghi_mohammad
جمعه 30 دی 1390, 00:13 صبح
با سلام
دوستان من نزدیک 1000 تا عکس دارم و می خوام اونا رو توی یه ماتریس ذخیره کنم و بعدا توی برنامه تمام این 1000 عکس رو کنار هم قرار بدم تا تصویر کامل بشه.اما نمی دونم چطوری میشه یه تصویرو داخل یه ماتریس ذخیره کرد و چطوری میشه اونو از تو ماتریش خوند و نمایش داد.

با سلام ...
اتفاقا منم چند وقت پيش به اين مشكل خوردم كه چه جوري ميشه يه عكس رو توي ماتريس قرار داد و بعد ازش استفاده كرد.. تازه اگه اين اتفاق بيفته چه جوري ميشه رو عكسا زوم كرد؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين...
با تشكر...

mp_mp353
جمعه 30 دی 1390, 10:01 صبح
یه آرایه از پیکچر باگس تعریف کن و برای هر خانه که یه پیکچر باگس هست اون عکس به خوصوص رو قرار بده حالا میخواد عکس داخل ریسورس باشه یا دیتابیس یا کنار خود برنامه

gilas1368
جمعه 30 دی 1390, 11:22 صبح
بعد چطوری نمایشش بدم

group45
جمعه 30 دی 1390, 19:40 عصر
با سلام

با سلام
دوست عزیز یه کامپوننت هست به اسم hmagelist کارم باهاش مثل آب خوردنه و دیگه تبدیل کدرن اطلاعات نداری

mp_mp353
جمعه 30 دی 1390, 20:45 عصر
خ.ب هر خانه چون پیکچر باکس است شما از خاصیت های خود پیکچرباکس میتونی برای قرار دادن عکس استفاده کنی مثل همون کاری که با خودش رو فرم انجام میدی